Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 69

  • 39 550
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Благодаря, Нат!
Няма да я мокря, така съм го нагласила ,че да е далеко от водата.
От тук е поръчана:
Имаше и с 4-ка рафтчета. Но да знаете , че може да се забави много доставката. Може би вече се е нормализирало. Последно ми обещаха август, а дойде чак сега. Но който може да чака не е проблем - по някое време ще дойде : )))
От Полша идва.  Може и да са чакали да се съберат поръчки.

Ето и 4-ката

# 166
  • Мнения: 2 452
Има някакво много голямо забавяне с вноса на много неща. Покрай епидемията първо много производители спряха да работят после проблеми с логистиката нервите ми се скъсаха вече от чакане на какво ли не.
Мандаринка търсим разтегателна маса но ще го преслушам пак твоя сайт че може да намеря подходяща алтернатива 😀

# 167
  • Мнения: 9 797
BVAR, тя рамката на етажерката ти е от метал, така че дори бамбукът да тръгне да се скапва в един момент, винаги можеш да смениш летвичките. Дървени летвички, е не от бамбук, продават във всеки хипермаркет. И можеш да ги обработиш с каквото си искаш. Въпреки че по-вероятно е първо  да ти омръзне етажерката, отколкото първо да се развали.

# 168
  • Мнения: 10 607
Момичета, майстора е оклепал позицията на дръжките на чекмеджетата в единия модул и сега се чудя как може да се поправи грешката, без да поръчвам отново нов от същия модул. Трябва да се затворят дупките и да се надупчат отново капаците на чекмеджетата, но с какво да се закрият тези дупки? Продават ли някъде лепенки от фолио гланц в различни цветове, конкретно бежов ми трябва? Или сещате ли се за някой друг трик за скриване на дупки по мдф?

# 169
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Момичета, майстора е оклепал позицията на дръжките на чекмеджетата в единия модул и сега се чудя как може да се поправи грешката, без да поръчвам отново нов от същия модул. Трябва да се затворят дупките и да се надупчат отново капаците на чекмеджетата, но с какво да се закрият тези дупки? Продават ли някъде лепенки от фолио гланц в различни цветове, конкретно бежов ми трябва? Или сещате ли се за някой друг трик за скриване на дупки по мдф?

Няма нужда от нов модул, само челата на чекмеджетата сменете.

# 170
  • Мнения: 40 950
Надупченото си е надупчено, не може да се замаскира. Нови чела трябват.

# 171
  • Мнения: 10 607
Само чела не продават, обаче ... Confused

# 172
  • Мнения: 40 950
От къде си купила? И какъв се явява майсторът? Обикновено се продават компоненти, а много често и не ги правят мебелистите, а ги поръчват на специализирани фирми. Проучи. А ако майсторът е на фирмата трябва да осигури нови.

Иначе при малки грешки може да се замаскират с друг вид дръжки, с по-широка основа.

# 173
  • Мнения: 10 607
Майсторът ни е роднина - мебелист. Кухнята е модулна, поръчана чрез мебелен магазин директно от производителя. Вижте чекмеджетата... Просто ме дразнят дръжките така. Confused

# 174
  • Мнения: 13 191
Защо така ги е направил?

# 175
  • Мнения: 10 607
Според него, на чекмедже дръжката трябвало да бъде точно в средата, за да може да се издърпва без проблем. Последното ниво не е чекмедже - врата на шкаф е. (Никва логика... Confused)

# 176
  • Мнения: 8 080
Майсторите най обичат да центрират дръжки... Аз винаги държа да потвърдя точките преди дупчене, т.е. вися им на врата, пък нека да съм проклетия  Smiling Imp

Тези чекмеджета се падат някак в ъгъла и по-лесно ще свикнете с мястото им, отколкото със замаскирани дупки Hands V

# 177
  • Мнения: 40 950
Така е обичайното - на чекмеджето дръжката да е по средата. Даже не му е хрумнало да пита, предполагам. Повечето нашенски майстори, особено по-възрастни, нямат усет за новите тенденции и си карат по инерция.
Според мен не е болка за умиране обаче, ще свикнеш.

Чела можеш да си поръчаш от многото фирми, правещи такива неща. Не знам обаче дали ще уцелят точно цвета. Но можеш да си поръчаш в някакъв контрастен цвят, уж нарочно. Но иначе каквото и да правиш с дупките, само по-зле ще стане.  По-добре приеми нещата.

# 178
  • Мнения: 8 221
А къде трябва да са дръжките, не разбирам къде е проблемът?

# 179
  • Мнения: 10 607
А къде трябва да са дръжките, не разбирам къде е проблемът?

Първата дръжка трябваше да е на нивото на дръжката на съседната вратичка.
Втората дръжка трябваше да е на същото отстояние като първата и третата дръжка. Щеше да се получи еднакво разстояние между трите дръжки.

Общи условия

Активация на акаунт