Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 69

  • 39 551
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 080
Така например, равнени с дръжките на съседните шкафове
Скрит текст:
А къде трябва да са дръжките, не разбирам къде е проблемът?

# 181
  • Варна
  • Мнения: 2 133
И аз бих се издразнила, обаче не бих се мъчила да намеря нови чела/да запълвам дупки. Много ми харесва бежовото на снимката и да си я ползвате със здраве!

# 182
  • Мнения: 8 222
Ахааа, схванах вече. Честно, аз хич нямаше да забележа. Но щото не знам как е трябвало да бъде.

# 183
  • Мнения: 39 384
Добре са дръжките. Имах чувството, че ще е по- зле положението.

# 184
  • софия
  • Мнения: 25 477
Ако смениш местата и опиташ да замаскираш дупките, ще стане по-зле. Ще им свикнеш. Не ги мисли как си искала да бъдат.

# 185
  • Мнения: 6 297
И аз предполагах по-сериозен проблем. Ако не се вглеждаш сериозно, може и да не се забележи въобще.
Аз бих направила нещо за тръбата на абсорбатора обаче. И за малките луфтчета там.
Иначе се е получило учудващо добре, предвид че е модулна.

# 186
  • Мнения: 2 901
Пенева, много хубава кухня! Аминка, роднина не роднина ако съм аз очите ми ще са все там, и набързо ще си развалим роднинските отношения, иначе се е получила много приятна кухня Simple Smile.

# 187
  • Мнения: 28 518
Майсторът ни е роднина - мебелист. Кухнята е модулна, поръчана чрез мебелен магазин директно от производителя. Вижте чекмеджетата... Просто ме дразнят дръжките така. Confused


Ако трябва да пробивам и местя дръжката бих го оставила така, запълнени дупки на челата с каквото и да са ще е ужасно! За мен и така си изглежда приемливо и дори не се забелязва! Много е красива кухнята!

# 188
  • Мнения: 9 797
Ако не е за лично ползване и само там да гледаш, не е чак толкова зле. И аз мисля, че може да остане така, алтернативата, освен главоболия, няма да донесе голямо подобрение.

# 189
  • Мнения: 28 518
Ако не е за лично ползване и само там да гледаш, не е чак толкова зле. И аз мисля, че може да остане така, алтернативата, освен главоболия, няма да донесе голямо подобрение.
Да, дори така поставени дръжките се получава раздвижване и е приемливо, не си троши нервите и не си разваляй хубавата кухня!

# 190
  • Мнения: 2 452
Защо не питате производителя каква плоскост е ползвана сигурна съм че е някаква масова. Взимате половин плоскост и ви ги прави вашия майстор. Мен като ме дразни нещо обръщам света да го направя както го искам.

# 191
  • Мнения: 40 950
Как ще ги направи? Виж, че не са кантирани, а заоблени. Да забравя и да си гледа кефа.

# 192
  • Мнения: 2 452
Не мога да го видя това заобляне. Ако не е кантирано какво е? Боядисан МДФ?

# 193
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аз също не намирам чак толкова да е кофти, но ако все пак искаш един вариант е , ако преместиш дръжките на мястото на дупките да сложиш съвсем малки единични дръжки като тези или подобни. Даже може и сама да си измислиш как да изглежда само да има винт да се навие. Ще е като декорация.

https://santana-bg.com/?product_cat=13-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5% … D0%B8&paged=3

Или да сложиш и на двете места още по една дръжка по-нагоре. Това заради мащабите не знам как ще изгледжа, но може да свалиш една сложена да наложиш и да пробваш.

Ето набързо с пейнта

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 21:15 от BVAR

# 194
  • Мнения: 28 518
Всичко, каквото съм се опитала да поправя след калпави майстори става все по зле...така ми счупиха огледалото като го поставяха в новата баня...да не ви разправям какви поразии се случиха след това. На чекмеджета дръжката наистина е по стабилно да е центрирана, не си предстявам как ще се отварят с дръжка в горната част...

Общи условия

Активация на акаунт