Отговори
# 555
  • Мнения: 8
Тест направи при закъснение, но не си дала информация кога ти е започнал мц, колко дни трае и т.н. Щом докторката ти казва, да не се притесняваш сигурно е права
[/quote
Последният ми цикъл беше на 20 май и продължи до 25 (5 дена)

# 556
  • Мнения: 4 844
Няма как да забременеете на 6ти ден от цикъла.

# 557
  • Мнения: 8
Няма как да забременеете на 6ти ден от цикъла.
Благодаря Ви за информацията!🙂

# 558
  • Мнения: 5 277
Защо да няма как да се забременее на 6 ти ден от цикъла? Според мен си е възможно, при ранна овулация, при овулация от различни яйчници в двата цъкъла. Между другото, мисля че и двата пъти съм забременяла около 6-7-8 ден.

# 559
  • Мнения: 4 844
Добре, де, възможно е, но е изключително малко вероятно. Минало е много време, няма какво да се направи, освен да се чака.

# 560
  • Мнения: 8
Защо да няма как да се забременее на 6 ти ден от цикъла? Според мен си е възможно, при ранна овулация, при овулация от различни яйчници в двата цъкъла. Между другото, мисля че и двата пъти съм забременяла около 6-7-8 ден.

Имам изтеглено едно приложение в което си отбелязвам кога ми идва цикъла и там ми отчита кога е висок , среден и нисък шанса за забременяване . Днес ми пише ,че съм в овулация.А в този ден когато съм имала полов акт ми пише ,че шанса е нисък за забременяване .

# 561
  • Мнения: 1 847
Когато си на противозачатъчни тя електронни календарчета не са валидни, хормоните който вземаш/хапчета/ възпрепядстват овулации/имплантации/ есторген/прогестерон не са по стандарт както когато не ползваш.

# 562
  • Мнения: 3
Здравейте, на 17.05.2021г. с приятеля ми правихме секс, в началото първите няколко вкарвания той не използваше презерватив, но отделяше ПТ, не е свършвал в мен, нито в презерватива. Трябваше по календар да ми дойде между 30ти и 1ви., но не ми е идвало. Не съм правила тест. Въпросът ми е след като правихме секс преди два дни отново (01.06.2021), не използвахме презерватив, извади го навреме, но една минималистична капка падна над клитора ми, веднага я махнах, но въпросът ми е има ли шанс да се забременеетака? Имам втори въпрос: трябваше да ми дойде точно на първи, но не ми дойде и след като стама този фал, цикълът ми още не е дошъл трети ден и съм адски притеснена, а е рано за тест. Мисля утре да си направя тест, но дори и да съм забременяла, няма да отчете, освен ако първия път не е станало фала. Какво мислите?

# 563
  • France
  • Мнения: 12 572
Да, възможно е да си бременна и Да, има тестове, които отчитат от първия ден закъснение.

# 564
  • Мнения: 3
Благодаря Ви. Стискайте палци да е отрицателен, утре го правя.

# 565
  • Мнения: 4 844
Честно казано, не изглеждате особено притеснена, щом сте повторили. Щом не ползвате предпазни средства, може да забременеете.
На 17 сте били около овулацията най-вероятно, така че има шанс, особено щом ви закъснява.

# 566
  • Мнения: 3
Ами ако утре цикилът ми дойде или други ден, може ли да съм се оплодила на 1ви?

# 567
  • Мнения: 4 844
По-скоро не, но не е невъзможно.

# 568
  • Мнения: 25 620
Няма как да забременеете на 6ти ден от цикъла.

Всъщност може – при къс цикъл е възможно забременяването по време на менструационно кървене. Рядкост, но се случва.
Както и вторична овулация при по-дълъг цикъл. Ей ме на, живо доказателство за второто. Simple Smile

# 569
  • Мнения: 6
Здравейте! Обръщам се към вас за малко помощ. Flowers Tulip

На кратко:
първи ден на последен редовен цикъл 04.05;
на 30.05 получих зацапване, което изчезна за ден;
имах болки в корема, общо неразположение;
на 6ти ден от закъснението първи положителен тест;
на 8ми ден от закъснението втори положителен тест;
на 10ти ден от закъснението имаше няколко алени капки кръв като в същия ден имах и час за преглед;
аг каза, че най-вероятно се е получила химическа бременност, но нищо не се вижда към момента и се съмнява за извънматочна;
даде ми час за след няколко дни за повторен преглед.
Същата вечер ми беше много зле (доста по-зле от обикновено по време на цикъл) като се появи много силно и болезнено кървене. Притесняваме факта, че вече няколко дни по-късно все още имам болки в корема.


Бих искала да попитам дали е възможно все пак извънматочната бременност все още да е факт? Тъй като аг ме предупреди, че много често се налага операция в подобни случаи.
Благодаря предварително! Flowers Sunflower

Общи условия

Активация на акаунт