Отговори
# 585
  • Мнения: 580
Не знам какво си чела, но ме си бременна. Дори и “нещо да се е стекло надолу” пак не си бременна. Прочети малко стойностна информация в мрежата. Търси медицински сайтове, а не тийнпроблем. Прочети що е то месечен цикъл, овулация, менструация и как се получава бебе.
Цикълът ти закъснява от стрес, жегите, кистата или всичко друго, но не и бебе.

# 586
  • Мнения: 5 147
Дишай дълбоко. Почти няма жена, която да не се е стресирала от подобно нещо. Някои искащи бебе тук си правят тест 6 дни преди да им дойде, ти на 2 дни забавяне не искаш Simple Smile Направи за свое собствено успокоение, защото от тоя стрес освен главоболие и още закъснение друг ефект няма да има. Както написаха мацките по-горе - има един куп причини за забавяне.

Тия бабини простотии ги забрави от тук нататък, че ще вземе да си навлечеш някоя инфекция със сода, пъхане на аспирин и т.н.

Освен това е хубаво да се научиш да ползваш форума и като търсачка - има солидно количество сходни теми на дами на сходна на твоята възраст и със сходни притеснения. По-добре свикни да търсиш информация тук, от колкото в тийнпроблем и мнителни статии. Дори да са по-стари, ако мацка само от търкане не е забременяла преди 7-8 години, значи и сега шансовете са също толкова нищожни.

# 587
  • София
  • Мнения: 13 157
Не си бременна, но проследи кистата, защото може проблемът да е от нея и да е необходимо лечение.

# 588
  • Мнения: 12 790
Напразно се безпокоиш, не си бременна. Това със содата не го разбрах: в урината ли слагаш? Надявам се, че не си пъхаш някакви вещества във вагината, да вземеш да си навлечеш беля. Не се връзвай на бабини деветини. Затова са измислени тестовете - просто си направи тест. А тези признаци си ги откриваш от нерви.
И да, следи си кистата.

# 589
  • Мнения: 2 628
А уж учите биология 🤦‍♀️
Сперматозоидите трябва да попаднат в шийката на матката,а тя се намира доста далеч от бикините ти..За това се иска проникване.
Не си бременна със сигурност, по-скоро е от кистата.

# 590
  • Мнения: 2
Напразно се безпокоиш, не си бременна. Това със содата не го разбрах: в урината ли слагаш? Надявам се, че не си пъхаш някакви вещества във вагината, да вземеш да си навлечеш беля. Не се връзвай на бабини деветини. Затова са измислени тестовете - просто си направи тест. А тези признаци си ги откриваш от нерви.
И да, следи си кистата.


Да, смесват се урина и сода в съд

# 591
  • София
  • Мнения: 13 157
Содата в урината показва единствено нивото на киселинността и зависи от начина на хранене, а не от секса.

# 592
  • Мнения: 23
Здравейте, може ли да попитам на какво може да се дължи кървене леко през някой ден или всеки понякога леко е. Имах нормален цикъл нищо необичайно

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 5 948
Не разбрах много добре за какво кървене става въпрос. По време на самата М кървенето променя интензитета? Или кървене, което се появява по средата на цикъла ?

# 594
  • Мнения: 23
Цикъла ми беше нормален, но след 8дни цикъл продължавам в продължение на 14дни след края му да зацапвам с кръв превръзката

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Отиди на лекар.

# 596
  • Мнения: 4 844
Сигурно хормонален дисбаланс. Идете на лекар за изследвания, не е нормално толкова дълго кървене/зацапване.

# 597
  • Мнения: 5 277
Цикъла ми беше нормален, но след 8дни цикъл продължавам в продължение на 14дни след края му да зацапвам с кръв превръзката
В сходна ситуация лекар ми каза да направя тест, за да се отхвърли хипотезата извънматочна бременност.
Редно е при подобен проблем да се обърнете към лекар.
Про мен се оказа хормонален дисбаланс. При вас нямам идея какво може да е.

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 5 948
И аз имам толкова дълго кървене, но при мен се получи след секцио. След операцията се е образувал джоб (истмоцеле) и той пречи на нормалното изтичане.
Ако нямате предишно секцио, наистина може да е хормонален дисбаланс. Консултирайте се с лекар.

# 599
  • Мнения: 26
Здравейте, дами,

Предполагам, че ще има и хапливи отговори от Ваша страна, но все пак имам нужда от съвет.
С партньора ми правихме секс на първият ден от последният ми цикъл, но кървенето още не беше започнало. Свърши в мен 2 пъти. След това на 2рия ден след края на цикъла отново имахме контакт, като отново свърши в мен. Цикъла ми попринцип е редовен на 28 дни горе-долу, като някои месеци се е случвало да закъснява с по 1-2 дена или да подранява с ден, два. На по 30 години сме и двамата, не е че не искаме дете, но не сме й разговаряли сериозно на тази тема. Наясно съм, че все още няма как да разберем дали съм бременна, изключително рано е.
НО все пак според Вас какъв е шанса да съм заченала? Има ли такъв изобщо? До колкото знам аз, да..
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт