Отговори
# 660
  • Мнения: 4 855
Добър вечер.
Вчера имахме сексуален контакт с приятелят ми, днес ме боли под корема и ми се гади адски много, дори и да пия сок с парченца отново ми се гади и ми е гадно. Възможно ли е да съм бременна 🤔 или от нещо друго е това. "В овулация съм"

Как засичате овулацията? Пазите ли се?
Симптомите на бременност не започват на следващия ден, както са обяснили преди мен.
Не е изключено, ако наистина сте в овулация и не сте се пазили, да забременеете, но няма как да имате вече симптоми.

# 661
  • Мнения: 5 183
Ако в момента си в овулация (не знам как я засичаш) е възможно да имаш гадене заради бременност чак след две седмици. Сега по-скоро ти се гади от напрежение.

# 662
  • София
  • Мнения: 12 006
Добър вечер.
Вчера имахме сексуален контакт с приятелят ми, днес ме боли под корема и ми се гади адски много, дори и да пия сок с парченца отново ми се гади и ми е гадно. Възможно ли е да съм бременна 🤔 или от нещо друго е това. "В овулация съм"
Е как хем си в овулация, хем бременна SatisfiedSatisfiedSatisfied

# 663
  • Мнения: 2
Здравейте!
Тъй като заминавах на море и трябваше да ми дойде ми предписаха линдинет 20 , за да изместя цикъла си. Трябваше да ми дойде на 2.08 затова започнах приема им на 28.07. Пих ги до 6.08 включително, но имах сексуален контакт с приятеля ми и съответно не се пазихме, но се притесних, че е възможно да съм забременяла, защото не съм пила хапчетата в точен конкретен час, а горе долу в един диапазон, като на следващия ден след контакта не съм пила вече хапчета. Подразбира се, че все още не ми е дошло. Има ли повод за притеснение и ако евентуално съм забременяла има ли риск с бебето нещо да не е наред?

# 664
  • Мнения: 6
Здравейте. Не знам към коя група да се обърна по този въпрос и се извинявам ако съм на грешната. МЦ ми закъснява от 12 дена. Вчера и днес си направих тест но и двата бяха отрицателни. Има ли начин при два отрицателни теста да съм бременна ? Попринцип ми е редовем МЦ и от датата която ми идва най-много да дойде ден по рано или ден по късно. По толкова време до сега не е закъснявал. Моля посъветвайте ме какво да правя.
П.С. В момента нямам възможност да отида на кръвен тест.

# 665
  • София
  • Мнения: 6 727
Не сте бременна. За 12 дена закъснение трябваше да отчетат тестовете. Посете гинеколог може да е друг проблема.

# 666
  • Мнения: 348
Според мен при 12 дена закъснение тестовете трябваше вече да показват ясно ако имаше бременност. Може да е нещо друго, съветвам ви да се консултирате с лекар

# 667
  • Мнения: 4 855
И според мен не сте бременна и има друга причина за закъснението.

# 668
  • Мнения: 6
И според мен не сте бременна и има друга причина за закъснението.

Имам симптоми че ще ми идва една седмица и половина преди датата на която трабваше да ми дойде. И все още ги имам. Гърдите ме болят.

# 669
  • Мнения: 4 855
Щом не вярвате на тестовете и нямате възможност за кръвен тест, то ви остава преглед при лекар.

# 670
  • София
  • Мнения: 6 727
Това не са само симптоми на бременност обаче.

# 671
  • Мнения: 1 091
Малко ми е неудобно,но срам не срам ще споделя. Днес си напипах във влагалището от лявата страна нещо като твърдо топче. Четох,че може да е шийката на матката или ранна бременност. Някой да е имал подобно нещо?

# 672
  • София
  • Мнения: 6 727
Никаква идея, но заради това топче по-добре отидете на гинеколог и обяснете ситуацията.

# 673
  • Мнения: 23
Някой може ли да ми отговори моля
Имах кисти преди година, сега от 2 месеца се случва да кървя и някои дни след цикъла ми
Цикъла ми е редовен, никога не е имало аномалия , обилен също. Просто понякога имам зацапвания и след него. Възможно ли е да е цветна бременност ?

# 674
  • София
  • Мнения: 13 522
Не е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт