Отговори

Анкета

Имам ли шанс да забременея?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 04 фев 2022, 22:54
* Може да изберете максимум 2 опции.

# 690
  • Мнения: 20
Съжалявам за неудобството! Попитах защото явно се притеснявам, нещо непознато е за мен. Споделих за прицапване 3 дни преди датата на очаквана менструация и болки в кръста/като не съм наясно при извънматочната бременност точно как е/ и най-вече толкова рано ли са симптомите при такава.

# 691
  • Мнения: 20
Съжалявам за неудобството! Попитах защото явно се притеснявам, нещо непознато е за мен. Споделих за прицапване 3 дни преди датата на очаквана менструация и болки в кръста/като не съм наясно при извънматочната бременност точно как е/ и най-вече толкова рано ли са симптомите при такава.
Ще има симптоми-силнс болка,изтръпваща към бедрото от страната на засегнатата тръба.Има и кървене.И се прекъсва с лапароскопия .Това е опасно състояние и ако беше така ,досега да си разбрала.
Веднага след закъснение ли се появяват тези симптоми? Защото четох,че  при някои е чак в 12 г.с а аз съм едва в 5-6 г.с.Знам,че съм досадна с тези въпроси,но адски много се притеснявам. Извинявам се още веднъж

Да, досадна сте с тези върпоси. Абсолютно никакво основание нямате да мислите, че имате извъматочна бременност, въобще как ви хрумна, нямате дори един единствен симптом? Хора без проблеми си измислят такива.

# 692
  • Мнения: 64
Съжалявам за неудобството! Попитах защото явно се притеснявам, нещо непознато е за мен. Споделих за прицапване 3 дни преди датата на очаквана менструация и болки в кръста/като не съм наясно при извънматочната бременност точно как е/ и най-вече толкова рано ли са симптомите при такава.

Аз не разбирам защо първата ви мисъл като сте разбрали, че сте бременна е за извънматочна бременност? Нещо не схващам.

# 693
  • Мнения: 1 645
Зацапването преди цикъл най-вероятно е било имплантационо кървене.

# 694
  • Мнения: 20
Заради зацапването два дни преди очаквания цикъл/тъмно кафяво / А сега след седмица болка/лека до умерена ниско в таза.
Съжалявам за неудобството! Попитах защото явно се притеснявам, нещо непознато е за мен. Споделих за прицапване 3 дни преди датата на очаквана менструация и болки в кръста/като не съм наясно при извънматочната бременност точно как е/ и най-вече толкова рано ли са симптомите при такава.

Аз не разбирам защо първата ви мисъл като сте разбрали, че сте бременна е за извънматочна бременност? Нещо не схващам.

# 695
  • Мнения: 4 838
И двете неща могат да се свържат с вътрематочна бременност, няма нужда да се настройвате за извънматочна.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 351
Може би защото ако е извънматочна, ще може да оправдае пред себе си аборта, който иначе би бил по желание, на нормално развиваща се бременност.

# 697
  • София
  • Мнения: 12 006
Може би защото ако е извънматочна, ще може да оправдае пред себе си аборта, който иначе би бил по желание, на нормално развиваща се бременност.
И аз това си помислих. 2 сравнително пораснали деца и сега отново бебе, явно не се вписва в картинката, ама госпожата е гузна да го махне и търси причина да се оправдае, дали пред себе си или пред мъжа не знам.

# 698
  • Мнения: 6 319
Не е нужно да начуквате канчета и да блъскате по съвестта на жената. Със сигурност няма да направи аборт без притеснения и угризения.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 351
Аз затова изказах това предположение, защото миналата година бях в същото положение. Непланирана бременност, прокървих в началот и отивам на преглед и въпросите ми все се въртяха около това, та чак лекарката ме подпита дали е желано бебето. Не пожелавам на никого да му дойде това до главата.

Последна редакция: нд, 22 авг 2021, 15:47 от горчива

# 700
  • Мнения: 20
Просто имах въпроси на които не можех да си отговоря, а прегледа е утре... притеснявам се много. Не съм искала нито да изчистя съвестта си, нито да подразня някой с въпросите си. Имах някои симптоми,които сметнах,че може да са притеснителни, понеже откакто видях положителен тест и постоянно се ровя и чета. Както за извънматочна бременност, така и за "цветна". И може би изпаднах в някаква паника.

# 701
  • Мнения: 4
Здравейте! Като за начало на случката ще разкажа за редовния ми м.цикъл. Миналият месец на 24 ми дойде както се очакваше// използвам мобилно приложение заради овулацията//, Овулацията ми беше определена за 6ти. Имах 2 прекъснати полови контакти/10,11ти/. Трябваше да ми дойде на 20, а ми закъсня 2 дни попринцип винаги ми идва 4дни по-рано! И на 22ри открих леко кървене /розово, кафеникаво/ знам че това са признаци за инплантационно кървене, но винаги първия ден от м. Кръвта ми е в тези цветове и не мога да определя, тъй като количеството 1ви ден винаги е оскъдно, болки почти никога нямам, понякога лека тъпа болка.В момента също я изпитвам. Четох че имплантационното кървене е преди м.цикал и това ме навежда на мисълта че едва ли е това?! Съмнява ме и цветна или параноясвам и това е просто цикъл?Въведох в мобилното приложение, че ми дойде на 22 и вече миналата овулация се премести вместо 6ти, че е била 8ми.

Последна редакция: нд, 22 авг 2021, 23:50 от Диана7777

# 702
  • Мнения: 46 403
Просто направете един тест утре.

# 703
  • Мнения: 4
Просто направете един тест утре.
 
Въпреки че има ранни тестове, те рядко отчитат началото особено в случаят ми за 12дни. Ако е отрицателен предполагам, че ще се чудя все още

# 704
  • Мнения: 46 403
Не е вярно това за 12-те дни, достатъчно е да има закъснение. Ако искате 100% сигурност - кръвен.
Няма друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт