Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 048
  • 751
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 406
Какво става по фитнесите!? Да не би да се тренира с маски!?
Бяха намалени автобусите и не съм била от онуй време!
Но вкъщи с инструктор мен си имам далеч по-добри резултати от многогодишното ходене на фитнес. Много мотане пада във фитнесите!

Крака, гъз и шкембе днес. Butt Bible 3, онова с многото мъртви тяги и един 30 Хийт корем. Повечко, но днес няма преходче. Предстой чакане на Еконт, които минават през нас само вторник и четвъртък с часови интервал - незнаен и неочакван!

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 794
Снощи най-сетне успях да си направя истинска, удоволетворяваща тренировка и сега усещам наченките на МТ. Просто прекрасно, обичам това усещане.
Изминалата седмица беше много хаотична и натоварена, тренирах само в понеделник и вторник, не можах да започна БР както планирах, провалиха се и останалите трен. и в неделя вече се бях скапала тотално. Надявам се тази да не е такава. Чувствам се много зле като не тренирам толкова дълго и физически, и духовно.

dete2, за мен е много по-удобно в къщи, още повече, че има вече доста програми и без уреди, и тежести по сайтовете. Да не говорим колко по-хигиенично е от фитнеса.

# 392
  • Мнения: 1 402
Оздравях Simple Smile , отчитам 6 поредни тренировки даже, снощната  PHA Training и днес почивка....С първите две избързах  явно, защото много ми се повишаваше пулса, но следващите всичко беше ок.

Накупих си още дискове за дъмбелите, да има....

Момичета имам един въпрос...каква част от мускулната маса придобита с години тренировки се губи по време на бременността, кои фактори влияят....имам предвид вашия опит честно...всичко ли отива под*волите...Говорим за обикновената тренираща, не говоря за професионалистка, която вдига щанги бременна във фитнеса и я пазят лекар и треньор, за нея е ясно, че ще си запази мускулите и ще бъде в топ форма много скоро....не съм бременна, просто питам Blush

# 393
  • Мнения: 1 109
Момичета конкретно за София питам, дали из някой Кауфланд е останало някакви тежести?

# 394
  • Мнения: 4 582
Джери, във фитнесите в България се тренира без маска. Изискват да си носиш достатъчно голяма кърпа, която да се постила върху уреда и да използваш дезинфектанти (аз си почиствам уредите преди и след употреба).

# 395
  • Мнения: 4 743
Днес крака екстрийм и новото ми ъпгрейдче ❤️ Много му се радвам и е много по трудно отколкото изгежда на клипчетата,което още повече ме радва 💪

П.С.Който има да ми пусне любимите тренировки,особено скиорките ,започвам pre ski season training 🤘

# 396
  • Мнения: 7 733
Фреймче, много ти се радвам!!! HugHugHug
Босу- то е голям гъдел, аз много го тАча. Heart Eyes Честито да ти е, страхотна придобивка!

Бях болна 10- ина дена, като нищо може и онази- "страшната", модерна последните месеци, болест да е била. Grinning Децата домъкнаха нещо от училище като преносители само, а аз изкарах един малко по- кофти грип. Както и да е, вече съм добре и от няколко дена отново тренирам. Последните месеци се включвам в програмите на Марина Декова, като допълвам с пилатес и ставни гимнастики. Йога също. Сантиметри падат, на кг да съм мръднала 2- 3.
Вчера изпитах голямо разочарование. А хем мечтано такова. Grinning Обличам сефте чисто ново кожено яке, което си купих лятото. И то ми е голямо!!! Много ме е яд! А дори с намалението, което хванах (над 30%), не беше никак евтино, мамка му. Явно ще се носи основно с по- дебели пуловери, а аз сега съм отново на изходна позиция в търсенето на кожено яке, което като видя, да си кажа- искам го, моето е! Няма да казвам предното търсене колко време/ години ми отне. Weary

ПП. За ските тази година мисля да се подготвям с буути- програмите на блендърите аз.

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 794
ТиЛи, би ли споделила какви ставни гимнастики правиш? Ако може и линк към някоя Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 669
И аз съм на линия, реших вместо да се лутам, да се върна към добре познатото старо, та днес upper fix и 15 мин обръч.

# 399
  • Мнения: 2 877

Момичета имам един въпрос...каква част от мускулната маса придобита с години тренировки се губи по време на бременността, кои фактори влияят....имам предвид вашия опит честно...всичко ли отива под*волите...Говорим за обикновената тренираща, не говоря за професионалистка, която вдига щанги бременна във фитнеса и я пазят лекар и треньор, за нея е ясно, че ще си запази мускулите и ще бъде в топ форма много скоро....не съм бременна, просто питам Blush
Не всичко, но доста. При мен даже бременността не беше проблем, аз тренирах до два дена преди раждането, като до 8 месец си ползвах и относително сериозни тежести. Проблемът е след това, основно в долна част. Горната се позапазва, тъй като вдигаш бебе, количка и пр.постоянно. Ако имах възможност да тренирам редовно, може би нямаше да има проблем, но сега получавам МТ даже от кратки тренировки за долна част без тежести. Но аз съм може би екстремен случай с бебе, хранещо се по 10-12 пъти на ден и спящо на минимума, което освен това обича да спи гушнато, така че и сънят не осигурява възможност за тренировки. Като е будно, е до късмет. Някои дни няма проблеми, но вчера не успях да направя и 20 минути с пудовка. Прекъснах два пъти и се отказах след 13 минути.

# 400
  • Мнения: 7 733
Йен, основно правя упражнения от платформите на Yoga Vibe (https://yogavibe.online/program/19) , Omyoga (https://omyoga.bg/klasove/intenzivna-rabota-s-grabnachniya-stalb/) и някои практики на Светла Иванова. Преди години (може би, около 10) започнах със ставната гимнастика на Норбеков- https://www.youtube.com/watch?v=6490nKVj9Bk. Все още я правя от време- навреме и горещо я препоръчвам.
Иначе сестрите Субашки (Инес и Габи) качват хубави видеа по темата във ФБ и ЮТ профилите си.

Спукала ми се е пилатес топката... Онзи ден беше поспихнала, напомпах я, сега пак е спих. Нищо, поне ми служи вярно едни близо 4 години.

# 401
  • Мнения: 2 877
За днес - кратка табата за ръце с Хедър(не по протокола, който явно рядко се спазва), която разнообразих с малко суингове като активна почивка между кръговете.
https://youtu.be/_cCR_8sWlvU

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 794
TuЛи, благодаря за насоките, скоро търсих книга на Инес Субашка и попаднах на нейния канал, но тогава не разгледах подробно. Сега ще поправя пропуска. Другите предложения също са интересни.
Снощи правих малко кардио и лека тренировка, по-скоро раздвижване за цяло тяло. Нещо не бях в отлична форма.

# 403
  • Мнения: X
Ските, ах ските! Миналият сезон беше доста добър откъм сняг, но проключи много рано ... Надявам се тази година да можем да караме повече .. Ние едва ли ще успеем да отидем преди зимната ваканция. Тъкмо ще успеем да разберем как превантивните мерки се отразяват на опашките за лифта ... 

НФБ, честита придобивка! На прима виста в нета се появяват доста упражнения за ски подготовка, но аз лично не съм правила.

Тили, дано не е бил тазгодишният вирус, но важното е, че си оздравяла!

Звезди, много ме радват отчетите ти. Спомних си, че след като родих започнах да тренирам с Lindsay Brin Post Natal Bootcamp, около 10-20 минутни упражнения. Нямам никакви спомени от самите упражнения Joy

Отчет от мен:
Събота - йога с Нели Насева
Неделя - йога с Витас
Понеделник - йога от 3 Week Yoga retreat + 10 Rounds
Вторник -  йога от 3 Week Yoga retreat + 10 Rounds.
Тича ми се ...

# 404
  • Мнения: 4 406
Като родих беше само Синди на видеокасети или беше само една тогава, 1993 г.

Вчера както нямаше да ходя никъде навъртях на два пъти голям километраж.
Май не трябваше да тренирам сутринта, но се забавлявах с Деби час и единадесет минути!

Днес чакам Спиди за една прахосмукачка. И като се започне едно чистене Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт