Тренировки в домашни условия - 106

  • 39 225
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Дух, момичетата са ти дали много добри примери. Единственото, което мога да добавя, е да се опиташ да си спокойна и да се насладиш на времето с бебето. Аз първия път това не успях да го постигна. Все се тревожех това нормално ли е, онова нормално ли е, опитвах се да си правя разни сметки, които все ми излизаха криви ... В резултат след 6 седмици нямах търпение да се върна на работа, след 8 вече се бях върнала. Колкото и странно да звучи, това мен тогава ме спаси да влезна в ритъм, да се успокоя, да мога да се наслаждавам на времето с бебето и да не се вторачвам в ненужни детайли. И аз като тази мама от форума, която Агент спомена, преди да имам деца можех да давам съвети как се отглеждат. Вече не съвсем ...

Вчера докато се рових из fiton.com, попаднах на Кента (https://app.fitonapp.com/browse/trainer/10014) - спомняте ли си го от програмите на Джилиян?

Времето продължава да ми проваля плановете за бягане. Вчера добавих трениворката на Chalene Summit 2020.
Открадвам си идеята на Агент за броенето, но аз ще правя обратно броене до морето 67/67. Дана, ако не ни мине котка (Ковид) път, ще ходим в Антигуа/Барбуда. Билетите са купени, лодката е резервирана, направих си днес контролни снимки, бански още нямам Sunglasses
Отчет 67/67 - Vytas - Find Your Practice - 1. Stretch. Следобед Ден 1 от 10 Рунда.  

Агент - Тони именно поради тази причина не се с спогодил с ББ и са се разделили. В едно от видеата на новата програма казва как "Ето, сега мога да направя програмата така, както искам, без да следвам някакви правила за време, с които не съм съгласен." Цитатът не е точен, перефразирано от мен.

Малко мотивация от мен (крадната от ВК):

# 61
  • Мнения: 4 777
Тази тренировка и а ли я някъде фрии?
Такива надежди възлагах на тази програма....
Малко плуване от мен,още не съм се върна ла към редовното трениране.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 342
Здравейте !
И аз се записвам в новата тема.Няколко дена нищо не съм правила, защото си правихме ексурзийка - Дряновксата екопътека, водопад Скока ( Тетвен) , екопътека Златна панега.Довечера пак се завръщам към домашните тренировки.

# 63
  • Мнения: 2 885
За днес - втората половина от буути от Ало. Малко джаста-праста ги правя. С едни малки тежести, защото нямам време да вадя по-сериозни, но по-добре от нищо.
Арсен, добре е гръдният мускул, не е несъразмерен.

# 64
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Аз днес едва ли ще правя нещо. вчера цял ден по екопътеките и се  раздробих - днес мускулна треска навсякъде.

# 65
  • Мнения: 10 026
Днес умерени 12км с няколко спринта накрая.
Утре и четвъртък само йога.

# 66
  • Мнения: 2 461
Здравейте,
Доста интересни теми сте обсъждали. Възможно е да се отслабне по време на кърмене, не си слагай отсега очаквания. Важното е да сте живи и здрави с бебо, дали са ти много добри съвети. Така че моя е само един, не го мисли от сега. Според мен е нужна много вода за лактацията, така си го усещах аз. А не двойно количество храна. Отидох да раждам 82 кг, а от родилното излезнах 76. А до 9-10 месец не свалих и грам, въпреки че се хранех здравословно инходвх с часове. После почнах режим и свалих 10 кг за 5 месеца, после застой с последните 5 кг Simple Smile По естествен начин отбих дъщеря си на 1,3 г и затова си позволих да направя детокс. Тренирам редовно от юни, но много трудно свалям особено в корема. Това винаги е било така Simple Smile Ето снимков материал до къде съм, продължавам смело напред до мечтаната визия.
Скрит текст:



Целта ми сега е редовно спортуване и стягане на цялото тяло, здравословно хранене, свалене на коремните мазнини. Тук кантара вече не трябва да ми е толкова от значение Simple Smile

За днес отчета ми е високоефективна, ден 4.
Бухтичке, браво и на теб. Важното е посоката да е надолу.
Арсен, супер си! Няма какво друго да ти кажа. Браво.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 12:55 от Зизу

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 810
Зизу, как постигаш това задържане на гръдната обиколка?
Аз свалям доста равномерно и съответно изгубих сантиметри и от бюста, нещо крайно нежелано.

# 68
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Нормално, гърдите са си почти изцяло мазнини - при жените повеече заради млечни жлези и подобни екстри, но всички знаем че и при мъжете може да се получи това ако не спортуват. Така че за мен е нормално да сваляш и от бюст. Просто все още не съм видяла човек , трениращ интензивно и редовно , които да има голям бюст. или  по- скоро виждала съм , но там е силикон.

# 69
  • Мнения: 2 461
Зизу, как постигаш това задържане на гръдната обиколка?
Аз свалям доста равномерно и съответно изгубих сантиметри и от бюста, нещо крайно нежелано.

Да, много ме радва, че нямах сваляне точно в бюста. Но истината е че загубих няколко см през предишните месеци. Мисля, че бюста ми беше 98-99 см, а от няколко месеца е 93 Laughing Дано не мърдам повече там Relaxed

# 70
  • Мнения: 6 930
Аз свалям доста равномерно и съответно изгубих сантиметри и от бюста, нещо крайно нежелано.
Според мен си е до ген, аз още след първото дете като отслабнах малко повече и се стопиха гърдите. И сега като ги гледам пак натам са тръгнали и вече сигурно без нищо ще остана, а не е като да нямах бюст преди това. Но какво да се прави, зорлем няма да стоя дебела заради циците.
Иначе днес успях най-сетне да тренирам - Cardio fix от 21 day fix - дойде ми в повече. За сетен път - тези 60 секундни интервали са ми твърде дълги.

# 71
  • Мнения: 1 402
Чудесни сте момичета, благодаря ви Kissing Face...мисълта ми беше да не би да прекалявам с килограмите за пресата за гърди и да отиде отвъд женственото...но щом казвате, че е добре и аз мисля, че е добре, вярвам ви...безценни сте, да знаете!

Зизу, браво на теб, това само за 9 дни ли...впечатляващо е....бедро 50см. не мога да докарам никога, а съм дребна, правя струвам под 53 см. не пада....

Дух, аз съм от отслабналите с кърмене, седмия месец след раждането даже бях под килограмите на, които забременях (през бременностите качвах по около 14 кг), и като се има напредвид, че не съм се ограничавала за да имам кърма...на година и два месеца го отбих и след това напълнях....Това е с малкия, големия го хранех с изцедена кърма, понеже пък той не можа да засуче по ред причини...килограми с него обаче не помня, ама то с това цедене с помпата и името си не помнех Grinning ...

Deathcrush, рецептата е тренировки с тежести и предполагам, че гена ми е такъв - с повече подкожни мазнини, по-трудно изчиствам мазнини, но пък качването и задържането на мускул ми се отдава като, че ли....не знам, това са ми предположенията....и тренирам само по готови програми, понеже не мога и нямам знанията сама да си структурирам тренировките...

Вчера Super cuts, днес почивка...

# 72
  • Мнения: X
67/67 - Йога + Ден 1 от 10 Рунда. Преди да направя тренировката изледах щателно видеото, което показва правилната форма. Мисля, че още доста пъти ще го гледам. Боксовите не са в моята природа все още и не искам да се чувствам като пате в калчища, още по-малко да се контузя.
66/67 - Йога на Витас Salutations & Core - https://vk.com/video?z=video-94789871_456242849%2Fpl_cat_updates. Направих само първата част - Salutations. Ден 2 от 10 Рунда. Днес беше тренировка за долна част на тялото. Базови упражнения, които си мисля, че изпълнявам правилно, но не е лошо да прегледам пак формата си. Самата тренировка включва кратко загряване; 6 различни упражнения, всяко от коите се изпълнява 3 пъти за 50 секунди с 10 секунди пауза; накрая има две упражнения за корем - изпълняват се по 2 пъти - 50 секунци, с 10 минути пауза. Нe е включен никакъв cool down - но пък тренировката е 30 минути Rolling Eyes - аз си направих едно разтягане от 10 минути.

No Frame, тренировката на Отъмн е на първа страница
Скрит текст:
Не се отказвай, може пък да ти допадне програмата!

# 73
  • Мнения: 19 349
Спринкълс, в коя група е йогата на Витас? Излиза съобщение, че трябва да се включва първо в групата, но не ми показва коя.

# 74
  • Мнения: 1 073
Привет момичета, тренирам си с ластичетата, бягам, хиит кардио и танцувам по 1-2 часа на ден😁.
Та в този ред ня мисли , някой може ли да ми препоръча някакви по кръшни танцувални тренировки😁😁

Общи условия

Активация на акаунт