Капсули за отслабване ???

  • 41 205
  • 476
  •   1
Отговори
# 30
  • :)
  • Мнения: 337
Мисля си, в Бургас, по Китайските магазини дали няма да ги има тези чудотворни капсули, аз ще проверя, ако намеря ще ви информирам. Потърсете и вие, тези които сме от Бс Peace

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
мисля че го знам тоя магазин утре отивам Laughing
MadGirl,твойто свеки колко килца има за сваляне и колко време вече ги пие?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 161
Хммм, ами тя има доста килца за сваляне (май поне15-20 Rolling Eyes). Пие вече втора опаковка, а с първата свали 5кг за 1 седмица. При положение че не се е ограничавала с яденето Mr. Green

# 33
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Магазина е в дясна пряка на Пиротска,като вървиш посока от Ботев към Халите.Вижда се от Пиротска магазина, голям е , има и типичните червени фенери(или нещо друго китайско беше,не помна) Но не знам дали става въпрос за една и съща стока, някой виждал ли ги е заедно продуктите за да каже ,че са същите?

# 34
  • Мнения: 144
А при спирането не се ли връ6тат килцата?

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 14
Здравейте, на всички много ме заинтригувахте с тези капсули ще взема и аз да си ги купя но ме интерисува да ли оказват някакво влияние на организма, т.к. правим опити да си имаме бебе.
Благодаря ви предварително.

# 36
  • Мнения: 612
Тези капсули за отслабване имат ли си някакво име? В единия сайт са в червена опаковка в другия зелена,  за един и същи продукт ли става въпрос? Може ли някой да внесе яснота.

# 37
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
побууут

# 38
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
момичета туко-що купих капсулките в червена кутия са .магазина е в същата пряка на колев и колев.
от утре ще ги почна и после ще се похваля/да се надяваме/ Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз си ги поръчах снощи, утре ще ми ги пратят и най- вероятно до 2 дни ще са тук и ги почвам.после ще докладвам Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 161
Магазина е в дясна пряка на Пиротска,като вървиш посока от Ботев към Халите.Вижда се от Пиротска магазина, голям е , има и типичните червени фенери(или нещо друго китайско беше,не помна) Но не знам дали става въпрос за една и съща стока, някой виждал ли ги е заедно продуктите за да каже ,че са същите?
Аз
А при спирането не се ли връ6тат килцата?

Нямат този ефект, питах приятелката си, която ги пие от повече време. Тя ми каза  , че този адреналин се "наслагвал" в организма и след спирането на хапчетата ефекта продължавал smile3521

# 41
  • Мнения: 286
и аз си ги купих днес Laughing

# 42
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Хайде споделете де. Имат ли ефект? За колко си ги взехте? Thinking

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Някой  намерили ги в търговската мрежа в гр. Пловдив? Praynig

# 44
  • Мнения: 29
Здравейте,
заинтиргувахте ме и мен. Само че не разбрах как се казват тези капсули.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт