Капсули за отслабване ???

  • 41 204
  • 476
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 809
А някой от Бургас да ги е намерил?! newsm78

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз си ги поръчах от нета, пристигнаха на следващият ден- излязоха ми почти 30 лв.Вчера ги започнах .Казват се просто Капсули за отслабване, на кутийката ми пише 10+ 2  и вътре са 2 блистера с по 12 капсули- жълти и зелени...дано наистина да са толкова добри и да имат ефект

# 47
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз си ги поръчах от нета, пристигнаха на следващият ден- излязоха ми почти 30 лв.Вчера ги започнах .Казват се просто Капсули за отслабване, на кутийката ми пише 10+ 2  и вътре са 2 блистера с по 12 капсули- жълти и зелени...дано наистина да са толкова добри и да имат ефект
и мойте са 10+2 но от пиротска и дадох 19лв.иначе от вчера ги започнах -значи съм изпила 2 жълти и 1зелено-и изобщо не чувствам глад, ядох снощи една супа и туй то.
да видим зелената каква работа ще свърши Mr. Green/нали тя разтопява мазнините/ Laughing

# 48
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Какъв им е състава?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
тропическо растение, канела, лотос, бадеми, червен женшен,  Rheum officinale Baill., F.T.D.
това пише само.
Снощи бях 70.8 днес съм 68.4, но още не съм яла нищо Peace

# 50
  • Мнения: 1 058
Трябва и аз да си ги купя. Когато ги спреш дали ще се задържат свалените килограми.

# 51
  • Мнения: 799
тропическо растение, канела, лотос, бадеми, червен женшен,  Rheum officinale Baill., F.T.D.
това пише само.
Снощи бях 70.8 днес съм 68.4, но още не съм яла нищо Peace
Те на това викам аз ефективност  Mr. Green
Успех   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 424
Цитат
тропическо растение, канела, лотос, бадеми, червен женшен,  Rheum officinale Baill., F.T.D.
това пише само.
Снощи бях 70.8 днес съм 68.4, но още не съм яла нищо 
Супер резултат  Peace Дано продължи все така добре да действат. Май почти ме убедихте да си взема след празниците,само едно не ми стана ясно- китайски ли са тези капсули и 100 % сигурно ли е че са безвредни ?  Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 2 896

Съмнителен  Laughing

Взех ги - въпреки че бях решила да не прибягвам до лекарства, хеле пък някакви незнайни китайски такива, вече съм толкова отчаяна, че съм готова на ВСИЧКО, за да отслабна - кой знае какво има в тези капсули - мислех си да ги дам в някоя лаборатория за изследване, защото лепнката, залепена с тиксо върху опаковката, на която пише "санитарно разрешително нам-си кой-си номер" хич не ми изглежда сериозно. Пия ги от понеделник вечерта - наистина - апетит никакъв нямам, а това е супер необичайно за мен, защото по принцип видя ли храна, немога да не посегна... за теглото, довечера ще се претегля и ще ви кажа. Със сигурност има някаква "събуждаща" съставка, такава която те държи енергичен, въпреки, че не вкарваш гориво.

# 54
  • Мнения: 1 809
Мисля си, в Бургас, по Китайските магазини дали няма да ги има тези чудотворни капсули, аз ще проверя, ако намеря ще ви информирам. Потърсете и вие, тези които сме от Бс Peace

Някакъв резултат?!Откри ли ги някъде в Бургас? newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 2 896
Oбещах да пиша с резултата:

Започнах с вечерната капсула в понеделник вечерта - днес, четвъртък, съм -2 кг, ама и без тези хапчета с такива мизерни количества храна, пак щях да сваля толкова, НО, не ям защото не ми се яде, под ефекта на сутрешната жълта капсула.

# 56
  • Мнения: 1 809
Oбещах да пиша с резултата:

Започнах с вечерната капсула в понеделник вечерта - днес, четвъртък, съм -2 кг, ама и без тези хапчета с такива мизерни количества храна, пак щях да сваля толкова, НО, не ям защото не ми се яде, под ефекта на сутрешната жълта капсула.
Това е страхотно PeaceИскам и аз....не мога да понасям зверския си апетит Close

# 57
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз си ги поръчах. Имам да свалям 3 кг, които ми взеха здравето вече, понеже от лятото ги мъча. А като чета какви ефекти имат, простооооо  Shocked Дано и аз успея да се похваля така!!!

# 58
  • Мнения: 144
Искам и аз......Дали 6те мога тук да ги намеря?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 320
подпут  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт