Капсули за отслабване ???

  • 41 229
  • 476
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 353
Да ама Еконт са много смотани-това вече го чувам от няколко места.Интересното е,че те ги пращат утре което според мен би трябвало да означава,че няй късно в събота ще пристигнат-ама вече честно да си кажа не ми пука кога ще дойдат.То егати несериозната работа днеска/утре.......

# 436
Здравейте всички отслабващи китайки.По отношение на отслабването, още при изпиване на първата опаковка към 10-тия ден установих, че съм смъкнала 3,5 кг. До края на първата опаковка общо килограмите бяха -4,5 или 5. Зависи колко вода съм нагълтала.
Сега при втората опаковка немръдвам. Може би един килограм, но ще продължавам да ги пия. Остават ми още 2 дни до края на втората опаковка. Ще ви докладвам.
Поръчах си още, но ще пристигнат другата седмица.
Хайде китайки, приятно отслабване!

# 437
  • Мнения: 90
Момичета, а ограничавате ли се с яденето?

# 438
  • Мнения: 1 035
Абе аз ви казвам, че нещо не съм у ред....нито имам сухота в устата, нито ме боли главата, нито ми пада кръвното, нито вечерно време трудно заспивам.И най-важното - апетита ми още е тука CloseПреди час изядох 4 Shocked сухара с малко кашкавал и шунка.

и аз съм като теб,с разликата,4е досега съм изпила само едно хапче-сутринта. Shocked
ама като съм кухо парче,първо се наядох с една 1/8 пица и след 1 час се сетих,че ще почвам капсулите и тогава пих първата.  ooooh!
на обяд,си изядох дневния хамбургер и сега чакам мъжо да си дойде,че да вечеряме специалитета му-пиле с ориз  Laughing  тоз път ще си взема хапчето преди да вечерям,пък дано има ефект.
от утре вече ще съм по сериозна и почвам да се ограничавам  Peace
стартирам с 66кг и съм на зелената кутийка. bowuu

# 439
  • Мнения: 13 512
Momi4eta ot Varna,zaminavam za chujbina i ne moga da vi sydeistvam za kapsulite.tel. Na aptekata,kydeto mojete da si pory4ate zelenite e 601972.ako gi nqma v momenta,mogat sy6tiq den da vi gi dostavqt.

# 440
  • Мнения: 949
От вчера ги пия.Не съм свалила кг,но нямам апетит и много ми изсъхва устата.

# 441
МОМИЧЕТА,ПИЯ ГИ ОТ ОДАВНА ЧУСТВАМ СЕ СТРАХОТНО И САМ СВАЛИЛА 11 КГ НЯМА НЕШТО,КОЕТО ДА НЕ ЯМ.ИЗГЛЕЖДАМ  ПО ДОБРЕ ОТ ВЯКОГА.КАТО ИЗЧЕЗНАХА ОТ ПАЗАРА ГИ СПРИАХ И НЕ КАЧИХ НИТО ГРАМ.

# 442
  • Мнения: 1 035
такааааа....
и аз съм към отбора на сомнамбулите  smile3507
броях цяла нощ звездичките по тавана.... smile3517 1countingsheep
иначе нямам сухота в устата,но дано и безсънието се разкара,4е едва виждам буквите по  клавиатурата  newsm46

# 443
  • Мнения: 1 290
Тия хапове сигурно са бъкани с кофеин   Peace

# 444
  • Мнения: 1 809
При мен имаше в началото 2 безсънни нощи,но сега си спя много добре.Още към 21ч. ми се полягва,като се има в предвид,че пия доста кафенца през деня.Добре се чувствам и продължавам Peace

# 445
  • Мнения: 13 512
Az pyk izob6to ne sym imala takyv problem.

# 446
  • Мнения: 10 758
И аз си спя нормално, ама с мен не се мерете, щот аз ви казах, че нещо не съм у ред.Нито един от симптомите, които вие имате, го имам аз.
Направо незнам кво да правя CryТака се бях нахъсала, а сега..... Cry
Ама да не мислите, че ще ги спра...да бе, да не съм луда.Ще ги изпия до край, и ще ви кажа резултата.Сигурно аз ще съм единствения екземпляр, който не е свалил. Mr. Green и грам.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Аз нямам никакъв проблем със съня, дори ми се приспива по-рано от обикновено. Интересното е, че се наспивам много по-добре от преди. Имам постоянно сухота в устата, дано това да е показател, че действат. Като килограми до днес 6-ти ден около 2,5 кг и около 2 см от бедра, ханш, талия.

# 448
  • София
  • Мнения: 461
Ето и моя отчет. Приемам капсулите от 08.01. с тегло 53 кг. Цел - 49 кг. /толкова си бях и преди/.  Днес се теглих на кантара - 2 кг. За четери дни прием това е добре. Нямам никакъв апетит. Дневно меню - 2 ябълки, вечер - 1 малка порция зелева супа /дори и това не мога да изям като количество/ и 1 портокал.

Странични ефекти - сухота в устата /не много/, безсъние /четвърта нощ не съм спала, само се въртя в леглото, но пък на сутринта не се чувствам изморена. Дори имам повече енергия/, изтръпване - настръхване на кожата по цялото тяло, доста на често през деня.

След 8 дни приключвам с първата опаковка. Дано да сваля още 2 кг.

Успех на всички майки с отслабването.

# 449
  • Мнения: 1 035
абе,мацки,как бяхте с апетита на втория ден? newsm78
мъжо сега се прибра с 2 хамбургера и не се стърпях  Crazy
хич не ми е намалял апетита  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт