НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - Тема 6

  • 33 510
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 7 531
Момичета,

Вчера след спешно секцио в 33гс се родиха и моите момичета - Ана, 2220г, 47см, и Ема, 1900г, 44см.

Всички сме добре, те са в кувьози, но дишат самостоятелно. Аз се възстановявам. Надявам се до няколко дни да почнат да ми ги дават.

# 76
  • София
  • Мнения: 114
Момичета,

Вчера след спешно секцио в 33гс се родиха и моите момичета - Ана, 2220г, 47см, и Ема, 1900г, 44см.

Всички сме добре, те са в кувьози, но дишат самостоятелно. Аз се възстановявам. Надявам се до няколко дни да почнат да ми ги дават.

Честито! Живи и здрави да са момичетата ти❤️❤️❤️ Всичко да бъде наред и в следващите дни! Как си ти Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 516
Добре дошли на втората двойка близначета в темата ни.
Бързо да наддават и да си ги прибираш вкъщи.

Вече забранявам други да излизат толкова рано 😆. Разрешавам след 38-39 г.с.
Разбрано?!

# 78
  • София
  • Мнения: 2 097
дели, честито и тук ! Two HeartsRevolving Hearts

Нека тези дълго чакани съкровища бързо да наддават и скоро да бъдете у дома ! Flowers Hibiscus
Бързо възстановяване !

Последна редакция: пн, 07 сеп 2020, 22:39 от rave

# 79
  • Мнения: X
Дели, честитооооо! Да са ти много здрави двете девойки и съвсем скоро да можеш да си ги нагушкаш и прибереш вкъщи 💗💗

Сигурна съм, че всичко ще е наред и мъниците ще наваксат с бясна скорост 🎉🎉

Останалите, както каза Борнчето, стискаме краката и чакаме още малко 😍

# 80
  • Мнения: 1 019
Дели, честита радост Simple Smile Сигурна съм, че малките са борбени момичета като майка си и ще дръпнат много бързо. Бъдете здрави Simple Smile

# 81
  • Мнения: 25
Момичета,

Вчера след спешно секцио в 33гс се родиха и моите момичета - Ана, 2220г, 47см, и Ема, 1900г, 44см.

Всички сме добре, те са в кувьози, но дишат самостоятелно. Аз се възстановявам. Надявам се до няколко дни да почнат да ми ги дават.
Честито ! Живи и здрави да са момичетата ви и бързо възстановяване ! Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 044
Дели, мила, честита ви радост! Бъдете здрави и щастливи! Знам колко се бори и ти за тези две съкровища. Нека ви носят само щастливи мигове! Момичетата бързо да наддават, а на теб желая бързо възстановяване.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 152
Честито и от мен Дели!
Да наваксат бързо малките принцеси и мама да си ги прибере бързичко  вкъщи здрави и щастливи!!! 💓💓💓

# 84
  • Мнения: X
Честити красиви принцески, Дели!!!!!!!! ❤🌼🌸. Бързо да си ги гушнеш . Пращам положителна енергия, усмивки, радост и най-вече здраве. Сигурно е прекрасно чувство умножено по 2.
P.S Много ми харесват досега имената в темата на двете двойки бебенца. Браво!

# 85
  • Мнения: 299
Лелееее!!! Честита двойна розова радост! Дели да са ви живи и здрави, безкрайно борбени и с мнооого добър късмет! Дано бързо да се приберете вкъщи!

# 86
  • Мнения: 580
Дели , честита ти двойна радост . Бързо да наддават и да се гушкате , на теб бързо възстановяване 🤗❤❤💐

# 87
  • Мнения: 482
Ехаааа още едни красотички се появиха.. Two Hearts
Честититиии бонбонки Candy Candy
Новата тема се напълни с много хубави емоции от самото начало. Нека за всички тези двойни радости да са предшественици на пухкави, сладки и здрави бебета и щастливи мами! Balloon Blue Heart Purple Heart

# 88
  • Мнения: 115
Дели,честити да са ти момичетата!
Живи и здрави да са и нека живота им бъде изпълнен  с късмет!
Бързо възстановяване! ❤

# 89
  • София
  • Мнения: 267
Дели, честити ти принцеси!! 😍
Събират се все повече деви, които съм сигурна, че съвсем скоро ще са си вкъщи.  Бързо възстановяване на теб и много здраве и сили за дребосъчките. Очакваме и от теб положителни включвания, че всичко е наред, когато имаш възможност!

Общи условия

Активация на акаунт