За тези, които четат любовни романи № 37

  • 55 860
  • 745
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Поръчах си Кръвта на Зевс /с още две книжки/ и дано ми хареса, че не е точно в моя жанр.

# 151
  • Мнения: 737
на мен ми хареса. Бях писала за нея. Имаше доста негативни отзиви, но аз ще си купя и следващата ако я издадат

# 152
  • София
  • Мнения: 9 300
От сиела, ще издадат тази книга на Л.Дж.Шен
https://www.goodreads.com/book/show/27263454-sparrow
Някой, който я е чел, може ли да сподели мнение??

Четох я преди няколко години, на мен доста ми допадна. Като сюжет има леки сходства с "Крадецът на целувки". И тук става въпрос за уреден брак, мафия и т. н. Радвам се, че ще я издават, с удоволствие бих си я взела на български.

Иначе в момента чета "Неизречени неща" на Саманта Йънг и всъщност почти я свършвам. Доста интересна книга, но засега втората от поредицата си ми остава фаворит. Сега само се чудя дали да чакам Ориндж да издадат следващата за Джак и Емъри или да я почвам на английски. Още от първата книга, когато се загатна за тях нямам търпение за тяхната история.

Бих те посъветвала направо да си я четеш на английски книгата Simple Smile аз прочетох книгата за Джак и Емъри веднага след тази за Далия и Майк ииии въобще не съм разочарована, стана ми много любима Simple Smile

# 153
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Да ви попитам - някоя чела ли е големия хит от няколко страници


Направо паднах като видях заглавието и какво пише на корицата. Дали някое издателство ще я преведе?! Thinking Joy

# 154
  • София
  • Мнения: 28 579
Astonished
Това направо ме втрещи.

# 155
  • Португалия
  • Мнения: 3 975
Съжалявам за спама...
Ама, ...защо е зелен тоя Astonished

# 156
  • Мнения: 6 150
Сигурно щото е вирус.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Ето докъде води принудителната  карантина LaughingMask

# 158
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Да ви попитам - някоя чела ли е големия хит от няколко страници


Направо паднах като видях заглавието и какво пише на корицата. Дали някое издателство ще я преведе?! Thinking Joy
какво виждат очите ми!!! Grinning

# 159
  • Мнения: 737
И аз си поплаках на Ранения рицар. Много е хубава книжката

# 160
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
И аз си поплаках на Ранения рицар. Много е хубава книжката
При мен още си чака реда....Да я слагам по напред....

# 161
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Гледам, че Сиела е пуснала електронно и двете книги на Шен, даже имат и 10% намаление. Обаче са упоменали, че след плащането ти дават линк и може да свалиш само веднъж книгата от него. После ставал неактивен. И се чудя дали от тях да купувам, или от онлайн книжарниците, от които си пазарувам обичайно. Просто не знам как да го разбирам - ще мога ли да си кача книгата на лаптопа и на четеца?

# 162
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Гледам, че Сиела е пуснала електронно и двете книги на Шен, даже имат и 10% намаление. Обаче са упоменали, че след плащането ти дават линк и може да свалиш само веднъж книгата от него. После ставал неактивен. И се чудя дали от тях да купувам, или от онлайн книжарниците, от които си пазарувам обичайно. Просто не знам как да го разбирам - ще мога ли да си кача книгата на лаптопа и на четеца?
По добре да питаш на страницата на Сиела.

# 163
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
И аз си поплаках на Ранения рицар. Много е хубава книжката
да я купувам значи ..

# 164
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Цитат
📣 Очаквайте на 27.10.2020: "Под закрила" от Лекси Блейк.

Любовта и законът се преплитат, за да осъдят сърцето...

Aдвокатът по наказателно право Хенри Гарисън среща Уин Хюз в един от най-трудните моменти в живота си. Тя е сърдечна и добра и той намира утеха в кратката им връзка, преди пътищата им да се разделят.

Но Уин е запазила в тайна от него, че в действителност тя е родена в едно от най-богатите семейства в страната. А след трагичен инцидент с родителите ѝ, тя е останала сираче още от бебе. Когато най-доб­рата ѝ приятелка е убита по време на бляскаво събитие в Ню Йорк, Уин е обвинена в извършването на престъплението. Единственият човек, когото тя иска да ангажира със случая, е Хенри.

Хенри е шокиран от истинската самоличност на жената, която не е успял да забрави, въпреки кратката им авантюра. Той не иска да има нищо общо с нея, но не може да си позволи да отхвърли случая. Процесът може да изстреля новосъздадената му кантора на върха. И въпреки твърдото намерение на Хенри отношенията им с Уин да останат чисто професионални, обстоятелствата ги сближават все повече и повече...

Общи условия

Активация на акаунт