Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 173
  • 730
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8
И отново някои положителни мнения се изтриват набързо-набързо. Питам се дали е, защото се приемат за реклама, или просто защото едни хора и страниците им се толерират, а други-не, или пък защото винаги е по-лесно да се критикува, да се съмняваме в почтеността на хората , а да се похвали някой искрено, анонимно и без задни мисли, почти не е прието по нашите геогр. ширини, та чак изглежда целенасочено. Няма да спомена името на похвалената ясновидка, за да не се приеме за реклама отново,  само ще кажа, че съм била неин клиент и че тя дори не търси клиенти, не се саморекламира никъде, знам го лично от нея -първо, има си професия, заета е, не разчита на тези доходи, а и натоварването след  работа с човешките болки не е никак малко, та и без тях може да мине...Сега разбирам, че
 неведнъж се изтрива инф. и за други хора, за които са получени добри отзиви. Не всяка добра дума за някого е реклама, може и заслужена да е, това исках да кажа. Ако искате да попаднете на читав човек за гледане, питайте познати и приятели, които са се възползвали от такава услуга, лично, не вярвайте на вс. написано, но и когато повярвате, отново питайте лично човека, защото и да сподели някакви координати-или ще се приемат за реклама и ще бъдат изтрити, или наистина ще са такава.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 03:00 от Iveta 555

# 301
  • Мнения: 29
Някой знае ли нещо за ясновидеца Стоян от Ст.Загора

# 302
  • Мнения: 10 697
Да, така беше, но доста отдавна. Много потребители спряха да пишат тук - явно са намерили кой да им помогне и вече нямат нужда от темата.
Другия фактор е, че тези които тука си пускаха реклами тук , при наличие на негативни отзиви информираха модераторите за нередности и така неприятните мнения се заличаваха.
Доста хора изгърмяха с пари по повод това или онова светило след няколко хвалебствия.
Да, темата се разводни и много малко остана от първоначалната идея за мнения и помощ.

# 303
  • София
  • Мнения: 556
Здравейте. Има ли някой мнение за маг Мариела, в понеделник съм при нея.

# 304
  • Мнения: 83
Здравейте, интересуват ме впечатленията ви от Божидар Караджов какви са и как вече относно здравето какво казва, познава ли дава ли съвети

# 305
  • Мнения: 43
Здравейте,искам да ви питам някой консултирал ли се е с Марияна Николаева от ясновидци? Гледам че има сайт,но никъде не пише такса има ли и каква е или поне аз не я откривам. Жената е от Варна някой ако е ходил да сподели с какви впечатления е останал. Благодаря много 😊

# 306
  • Мнения: 18
Здравейте,
Някой може ли да ми прероръча, жена, която да гледа на Кафе в София?
Благодаря

# 307
  • Мнения: 1
Свищов или околностите? Имаше една много талантлива дама Сребрина? Чувала съм и за други, но не ми се беше налагало да търся.
Ако може някой да помогне с данни за контакт.
Спешно е!

# 308
  • Мнения: 447
Здравейте, интересуват ме впечатленията ви от Божидар Караджов какви са и как вече относно здравето какво казва, познава ли дава ли съвети
Имам приятелка, която е ходила при него и тя каза, че тъй като е решила да бъде подготвена си е написала 10 въпроса на лист и си го е сложила в джоба. Тя разказа, че той сам и е казал към края на срещата им - тъй като времето напредна а ти си си написала 10 въпроса, ще започна с 10-я, защото той е най важния за теб. Което наистина е впечатляващо, но в същото време той доста я е наплашил, че цялата е изцспана енергийно от външни влияния и за да и помогне и подготвя структурирана вода за 80 лв бутилката и е казал, че трябва 10 бутилки да си купи, като имаше някакво време, в което трябва да ги изпие.
Той наистина може да има способности, но ясно мога да ви кажа, че той служи на тъмните сили и на мрака, защото никой който служи на светлината първо не иска нищо, за да помогне, второ не плаши хората, че са много зле и изцапани и едва ли не, той е единственото спасение свише. Така че моя съвет е, ако ходите при него, просто се фокусирайте върху информацията, която може да даде, но вече за това да ви решава проблемите с тази вода за тези пари, според мен не е разумно. Черните братя също имат способности и сили и практически информацията, силата и енергията е една и съща и за двете братства, и за светлите и за тъмните. Просто методите по който я ползват са различни. Както ножа. Той не е нито добър, нито лош а предмет и зависи кой с какво намерение и предназначение ще го ползва. Белия брат с този нож ще си отреже филийка хляб и ще нахрани гладен или ще освободи някой вързан, със същия нож черния брат може да наранява, убива, манипулира и т.н.
Затова в много от случаите хората се объркват,като видят, че някой наистина познава и вижда и веднага смятат, че той е от светлите сили. Но в момента, в който ви поискат нещо, за да ви помогнат такса, пари или каквото и да било, ще знаете, че този човек служи на тъмните сили. Та така и с господин Караджов. Вероятно има хора, на които е помогнал, защото и черните братя могат да помагат, но тези хора трябва да бъдат доста заможни, за да си позволят неговия курс на изчистване с вода.

# 309
  • Мнения: 1 005
Написах и в друга тема , но ще се повторя . Всяка намеса в енергията на човек ( било то магия за добро ) е грях . Има равновесие , което не трябва да се нарушава , защото после се връща , ако не на този , който го прави , на неговото поколение , но така , че да го заболи. Чистене на енергия и т.н. , само се нарушава баланса и нещата след време стават  по - зле.

# 310
  • Мнения: 2 375
А ето, че имало и интересни мнения. Искам да попитам знаещите, вярно ли е че черен маг може да прехвърли порча или магия от един клиент (богат), който иска да се избави от нея, на друг, от когото няма много, какво да вземе. Или това са приказки за лека нощ?

# 311
  • Мнения: 1 005
Хората , които наистина се занимават с това могат , но богатия клиент след време ще си плаща двойно и тройно . Естествено това ву се спестява като информация.

# 312
  • Мнения: 2 375
И още един въпрос. Проклятия или магии, като "кръвница" се правят на целия род (по кръвна връзка). Такива магии могат ли да бъдат развалени от само един представител на рода?

# 313
  • Мнения: 3 626
Някой от Благоевград ходил ли е при Пуфи от Струмско, Благоевград!?

# 314
  • Мнения: 1 005
С риск пак да ме нападнете ще кажа , всяка магия се премахва с опрощение към тези , които са я наравили . Това се случва в църква или в молитвен дом спрямо религията ви . Процеса е дълъг , не става с едно посещение и палене на свещичка , колкото да се отбие номера.
От къде го знам - Кръстницата на майка ми е била много известна гледачка тук в София . Случайно се запознава с нея ( мама е кръстена доста голяма ) и при срещата им й разказва целият й досегашен живот . Мама е останала полусирак , болна е , абе всякакви гадости . Всичко това се дължало на това , че нейните баби на времето , още от " турско " време , били знахарки . Не са правили злини , но са се намесвали ,уж за добро, в живота на хората и цялата тая енергия се връща на нея й брат й .

Общи условия

Активация на акаунт