Ясновидки/врачки - тема 39

  • 73 168
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Има и още как, в чужбина има дори висши университети за магьосници, има и хора с такива титли. Има  терапевти, научни при това, знам за един психолог с български корен, който освен дарбата си, използва френологията, теологията, Таро и други езотерични методи за гадаене и лечение и има школа. Дарбата и науката се сливат.

В България- Георги Изворски, който се слави като новия Петър Дънов  лекува чрез енергия също работи с тарифа, като е имало моменти, когато и безплатно го е правил и е факт, че е помогнал на немалко хора с тежки диагнози.

Аз не казвам кое е правилно- дали да има такса или не, може да нямаш такса и толкова и да ти е дарбата, ама от обикаляне само по такива пропускаме тези с таксата дето именно там може да е адекватната помощ. Но като си имаме свое предпочитание това не означава автоматично да отричаме противоположното на нашето мнение. Таксата НЕ определя способностите.
Той психотерапевта не Таро може и боб да хвърля ако иска, това не означава че на това са го учили.
Може и да има в чужбина университети където се изучава задълбочено езотерика ако ще и в България, но това не прави никого магьосник.
Нито факти нито доказателства съществуват че Георги Изворски или който и да е друг лекува тежки диагнози. Как пък не се появиха тук дори и един двама излекувани от тежки диагнози, напротив появяват се хора не им помня имената с  не намерили изцеление от никой.
Ако имат средства ще ги помоля да посетят Георги Изворски, ще се разбере какво може или не може.
Много лесно боравиш с думите факти и доказателства, мисля че не знаеш значението им.

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 21:58 от Danny_J

# 601
  • Мнения: 81
Аз казвам това, което знам, истината си е истина независимо дали вярваш или не. За щастие не мога да дам доказателство от първо лице, дано не ми се и наложи, както и на всички тук, но преди време доста се разбуни името на Георги Изворски, точно по тази тема за заплащането, доста хора го оскверниха, как може Божие лице, а пък да търси материална изгода и именно тогава много хора го защитиха в социалните мрежи, не говоря за един-двама, а десетки дори стотици, които са се излекували благодарение на него.
Освен това, тази материя не се нуждае от доказателства, а от вяра, няма как да се докаже енергията, духовността, висшите сили. Остава си доверието и опита и ти сама каза, на теб ще помогне, на мен- не, въпроса е полезността да надделее повече. 

# 602
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 248
Някой знае ли нещо за Ивелина Христова? Говорихме по телефона и каза че сега не приемала хора. Ставало по вайбър и иска 50 лева. Разбрахме се за час и ще чакам да се обади. Някой дали така се е консултирал по телефона с нея?

Само да ви кажа да си знаете,че 50лв са нищо за Ивелина Христова...Тя "работи" и си отваря чакрите за три цифрени суми за големи бизнесмени и големи игри..Не се "хаби" така да се каже с ежедневни и рутинни клиенти за по 50лв така ,че не се учудвайте за неохотата ,вайбърите и т.н  Истинските сеанси при нея са тет-а-тет и подплатени стабилно *50!!!

# 603
  • Мнения: 990
brunette<3, как така Дорийн Виртчу се е отрекла от всичко? Какво се е случило? Това съм го пропуснала.

# 604
  • Мнения: 8
Не случайно споменах психолог, защото доста от тях работят с Таро, има си дори  обучение в раздела на Психотерапията с МАК карти. Да не говорим, че психологията и духовността вървят ръка за ръка. И естествено, че от един човек има и доволни и недоволни, така е навсякъде, не само при ясновидците. Поименно съм ги споменавала назад в темата, няма да се повтарям, така или иначе няма да им ползвате услугите, понеже са платени.
А... и доматите от градината на баба ми са по-хубави от тези в Кауфланд, нищо че са без касова бележка и не може да и търсиш отговорност от съответните органи. Пак казвам, всеки има право да си вярва в каквото иска. Тези, от които аз съм доволна не цената е водещия фактор, има и такива таролози, които взимат колкото им оставиш.
                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                              
                         Абсолютно съгласна съм с Вас, аз дори се питам колко от определящите кое е "правилно" и "неправилно" биха отделяли цялото си време и то години наред дори само да изслушат оплакванията на хора с проблеми, а гледащите го правят ,волно или по неволя. Лично аз предпочитам хора ,които си работят по утвърдена цена и това се отнася за всички услуги, ако ми е висока, просто не питам или не купувам... За чистенето на магии да не говорим- не е редно да се искат баснословни суми, абсолютно съгласна съм, във всичко трябва да има почтеност  и човещина, но не може всеки, който иска пари за труда си и енергията си да се определя като мошеник, шарлатанин и какъв ли не, а да искаме да се цапа с "нечистотиите ни".  Има цена-има ясни условия.Пример: наех майстор, питах го колко ще струва услугата му, все ми повтаряше: "Ще видим, спокойна бъди." и накрая за 5-6 дни работа, средна до некадърна, ми взе толкова, колкото аз изкарвам за 1.5 месец, а заплатата ми е на квалифициран специалист... Що се отнася до познаваемостта- и добър гледащ може да отговори точно на 100 човека, но на няколко да не даде  точни отговори. Не че няма и мошеници, има за жалост, но е дразнещо това, че някои хора тук, а и навсякъде другаде по бг форумите основно тролят...Ей тъй ,заради спорта и без дори да познават конкретната работа на всеки: дали е гледащ, дали е лекар, няма значение: плаща му се, маскара е, иска пари-маскара е- длъжен е да ни помага, да ни изслушва и търпи... А искащите с какво са му помогнали лично на него, че да искат? Като не вярвате на никого, просто не питайте.   То и от много питане няма полза, ако човек не се нагърби сам да си решава проблемите. Никой не може да реши изцяло чуждите проблеми, ако ще да е маг и вълшебник. Господ го може само, но ако и човекът се потруди, извърши някаква важна промяна...И на мен ми се е случвало човек, който по принцип е много точен и ми е давал верни отговори много пъти-години съм го питала, два-три пъти да сгреши изцяло или отчасти. Знам, че това му се е дало-това е казал. И какво, да го оплювам ли... Който пък твърди, че  Ванга не е имала такса, греши и да не се изказва неподготвен. Таксата е била 10 лв.-определена е от тогавашното БКП, но пари са вземани, повечето хора работеха за по 80-100 лева на месец тогава.  В "Ютуб" филмът на Невена Тошева за нея е на разположение, който иска може да го изгледа....Винаги е добре да следваме принципа: Дай, за да получиш и това  важи за всички сфери. Какъвто искаш да бъдат с теб и ти бъди/ перифразирам библ. текст/. Какво ще получи свише човек, който гледа с недоверие или ненавист към хората и света? Какво ще получи човек, на когото всички са му длъжни, по възможност и почти без пари да му свършат работата... Като се ходи на частен преглед при лекар, значи ли ,че понеже му плащате, веднага ще си тръгнете излекувани, като се наема адвокат, винаги ли се печели делото? Те са използвали знанията си, опита си, отделили са време за нас, искали  са да ни помогнат, но... Ще кажете: имат дипломи, имат знания, ок, но аз и на необразован ясновидец не съм попадала, избирам си ги-не че това има пряко отношение към дарбата им. При бабичка ,която взема ,колкото се остави, съм ходила веднъж-дадох повече, отколкото дават обичайно другите, ей тъй, да съм сигурна, че съм възнаградила старанието ѝ, а дали ми олекна от оловолеенето, е спорен въпрос.  Платих за труда на жената, за усилието ѝ, за желанието ѝ да ми помогне, макар че караше 90-та си година... Извинявам се за дългия пост, просто не се стърпях, дълго се въздържах!

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 03:50 от Iveta 555

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Iveta 555, От какво не се стърпя, и не се въздържа дълго, никой нищо нередно не е направил. Тук се споделя личен опит, а личния опит на хората е, че повечето не са попадали на хора с дарба.
Личния опит не е тролене.
Аз също не говоря наизуст, скоро не съм и нямам намерение и нужди, но преди 2013 съм посетила доста "феномени", дарба не съм видяла в никой.

Според мен единственото смислено нещо от поста ти е това:
"И на мен ми се е случвало човек, който по принцип е много точен и ми е давал верни отговори много пъти-години съм го питала, два-три пъти да сгреши изцяло и отчасти. Знам, че това му се е дало-това е казал. И какво, да го оплювам ли...."
Но ако не кажеш името му, твоето е тролене.

На тези които търсят, ето вече имате двама  истински феномени Георги Изворски и човека на Iveta555. Надявам се, че повече от пет на сто разочаровани няма да има.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 03:39 от Danny_J

# 606
  • Мнения: 8
Iveta 555, От какво не се стърпя, и не се въздържа дълго, никой нищо нередно не е направил. Тук се споделя личен опит, а личния опит на хората е, че повечето не са попадали на хора с дарба.
Личния опит не е тролене.
Аз също не говоря наизуст, скоро не съм и нямам намерение и нужди, но преди 2013 съм посетила доста "феномени", дарба не съм видяла в никой.

Според мен единственото смислено нещо от поста ти е това:
"И на мен ми се е случвало човек, който по принцип е много точен и ми е давал верни отговори много пъти-години съм го питала, два-три пъти да сгреши изцяло и отчасти. Знам, че това му се е дало-това е казал. И какво, да го оплювам ли...."
Но ако не кажеш името му, твоето е тролене.

На тези които търсят, ето вече имате двама  истински феномени Георги Изворски и човека на Iveta555. Надявам се, че повече от пет на сто разочаровани няма да има.
Iveta 555, От какво не се стърпя, и не се въздържа дълго, никой нищо нередно не е направил. Тук се споделя личен опит, а личния опит на хората е, че повечето не са попадали на хора с дарба.
Личния опит не е тролене.
Аз също не говоря наизуст, скоро не съм и нямам намерение и нужди, но преди 2013 съм посетила доста "феномени", дарба не съм видяла в никой.

Според мен единственото смислено нещо от поста ти е това:
"И на мен ми се е случвало човек, който по принцип е много точен и ми е давал верни отговори много пъти-години съм го питала, два-три пъти да сгреши изцяло и отчасти. Знам, че това му се е дало-това е казал. И какво, да го оплювам ли...."
Но ако не кажеш името му, твоето е тролене.

На тези които търсят, ето вече имате двама  истински феномени Георги Изворски и човека на Iveta555. Надявам се, че повече от пет на сто разочаровани няма да има.
                                                                                                                                                             
                                                                                                                                          
        Ваше мнение не бях чела и не визирам Вас,  то толкова се три, че му се изгуби края, но ако се зачетете по-назад във времето, може и да забележите.  Някои изказват лични мнения , вярно е и си е тяхно право, други обаче основно  си тролят, не казвам, че го правят с цел-така си виждат нещата по принцип явно. Те си изказват мнението "по принцип", аз също изказах моето и никого конкретно не съм засягала съвсем съзнателно. Правя го и под постове ,които съвсем не са на такава тематика и дори не са в този форум, стига изразеното от друг мнение  да е в разрез с моите разбирания за нещата. И защо трябва да му кажа името, това не е тролене, напротив, аргументирах се и никого не нападам. Изразих и съгласие с мнението на жената, под чийто пост съм писала и това също е по принцип, без да се визирам конкретни лечители или гледащи и чак сега видях, че между вас е имало диалог. Нещо нередно ли има в това, че се засягате?

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 05:11 от Iveta 555

# 607
  • Мнения: 81
brunette<3, как така Дорийн Виртчу се е отрекла от всичко? Какво се е случило? Това съм го пропуснала.

Отрече се от цялото си творчество и апелира всички, които притежават нейни книги, карти да ги унищожат, а издателствата да спрат да ги разпространяват. Каза, че всъщност контактите и с висшите сили, ангели, архангели това били тъмни сили. Изявява се в ново поприще сега, не помня какво точно.

# 608
  • Мнения: 446
Има и още как, в чужбина има дори висши университети за магьосници, има и хора с такива титли. Има  терапевти, научни при това, знам за един психолог с български корен, който освен дарбата си, използва френологията, теологията, Таро и други езотерични методи за гадаене и лечение и има школа. Дарбата и науката се сливат.

В България- Георги Изворски, който се слави като новия Петър Дънов  лекува чрез енергия също работи с тарифа, като е имало моменти, когато и безплатно го е правил и е факт, че е помогнал на немалко хора с тежки диагнози.

Познавам психолог, който работи с духовни водачи в сеансите си, нещо като медитация, работи с акашовото поле и други различни методи, регресия и хипноза също, така помага за емоционални травми, зависимости и т.н.

Аз не казвам кое е правилно- дали да има такса или не, може да нямаш такса и толкова и да ти е дарбата, ама от обикаляне само по такива пропускаме тези с таксата дето именно там може да е адекватната помощ. Но като си имаме свое предпочитание това не означава автоматично да отричаме противоположното на нашето мнение. Таксата НЕ определя способностите.
Пак някакви спорове а в Библията си пише, че споровете не водят до нищо добро а така само се губи енергия.
Според проблема идва от това, че болшинството от хората всъщност нямат много понятие от това, какво точно е духовността. Така се бъркат светските работи с духовните и Божествените. Всички професии могат да имат такса, защото това са светски проявления и за тях има закони, който уреждат нещата и това е напълно нормални. Но духовността не може да има нито такса, нито цена, защото това е идеята на служенето. Човек, който иска да служи не може да има такса за услугите си, защото таксата автоматично преобръща нещата в бизнес а не в помощ. Помощ означава да направиш най-доброто, доколкото ти се позволява без да очакваш каквото и да било от човека. За пример с църквите и с уж духовните християнски служители. Те имат расо, говорят в името на Христа а в самата Библията, лично Христос е казал, че след него в негово име хората ще могат да изцеляват болни, слепи да проглеждат, куци да прожождат и т.н. И сега идва въпроса, защо толкова хиляди църковни служители има а никъде не се чува за човек, който да може да потвърди думите на Христос от Библията. Отговора в това, че църквата е изцяло бизнес организация и това се доказва от факта, че първото нещо, което чака човека в храма е това да си плати за нещо - свещ, молитва, кръщене и т.н. А в Библията Христос е изгонил търговците и обменителите на пари от храма и това ясно показва, че духовността не може да има цена. Ако има цена, няма нищо лошо, но това вече не е служене а е бизнес. Обмяна на блага - информация срещу заплащане, услуга срещу заплащане и т.н.
А това, че вие наричате Георги Изворски новия Петър Дънов означава, че грам не сте запозната с Учението на Учителя Петър Дънов Беинса Дуно. Георги Изворски е поредният черен брат, който определено има знания, но той служи на тъмните сили и доказателство за това е, че той ползва името на Учителя, но е същото време му променя символите, молитвите и даже му променя думите. Така се разбира, че той въобще не е разбрал кой е Всемировия Учител Беинса Дуно. Всеки човек, който изменя нещата е плагиат и измамник. Не искам да го съдя, но трябва да се каже истината. Който има способности и връзка с Божественото може да даде нови неща и нови знания. Тези които изменят нещата са първо служители на тъмните сили и второ явно просто нямат възможност за друго. Те са като музикантите, които правят кавър версии на известни музикални произведения, за да ползват от успехите на това произведение. Талантливите хора си измислят нови неща а не крадат.
Учителят Петър Дънов е обяснил още приживе, че в света има главно само 2 школи. Духовна и Божествена. Като разликата между тях е в това, че духовната школа има такса и цена, докато Божествената няма. Тя е свободна за всички, както светлината. Потвърждение на това може да видите в Библията с нещата, които Господ Исус Христос е казал и с деянията на апостолите. После в България примера на Учителя Петър Дънов Беинса Дуно. За него има човек, който е документирал, че е излекувал над 40 000 души от всякакви болести и на никого не е искал нищо, даже има много случаи, когато е помагал на хората финансово. Слава Севрюкова, Баба Ванга, Дядо Влайчо, Петър Димков и др не са имали такса никога за нищо и те са потвърждение за това, че който иска да служи на Бога не може да има такса и не може да ограничава хората. Който има такса, служи на себе си, на света и на бизнеса. И разбира се затова и резултатите са такива.
И истината е, че ако ходите при хора с такса и цена, следователно вие не сте срещнали истински духовен човек.

Последна редакция: вт, 26 яну 2021, 09:07 от TruthSeeker

# 609
  • Варна
  • Мнения: 1 119
цитат Iveta555:
Цитат
.  ....................... И защо трябва да му кажа името, това не е тролене, напротив, аргументирах се и никого не нападам. Изразих и съгласие с мнението на жената, под чийто пост съм писала и това също е по принцип, без да се визирам конкретни лечители или гледащи и чак сега видях, че между вас е имало диалог. Нещо нередно ли има в това, че се засягате?  
Има много нередно!
Заглавието на темата е "ясновидки/врачки". Хората не искат да плащат защото масово не са попаднали на никаква дарба там където са ходили, и за това се повдига въпроса за цената.

Вие твърдите, че трябва да се плаща редовно като при други професии, защото опита ви показва че принципно познавали и били точни, но било нормално само понякога да не им се даде и да не са точни. Ами нали това е смисъла на темата, който знае такъв човек да го каже.
Когато се твърди че има такива хора се визира конкретно, другото са празни приказки.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 21:02 от Danny_J

# 610
  • Мнения: 2 375
Аз нямам личен опит (с платени), но следя темата. Познавам жена специално дойде до София, плати 70 лв. и остана много разочарована. Ако моя добра приятелка ме помоли от прочетеното, да и препоръчам някой, ще и кажа да си спести парите.
В Испания имаме православна църква, 1 свещичка 1 евро. 😅

# 611
  • Мнения: 49
Разгледах последните коментари и това, което ми дойде като мисъл е - даваме прекалено много надежди на чужди хора да подредят нещо в живота ни, вместо да се вземем в ръце и сами да решим проблемите си. Освен това трябва да се попитаме защо имаме нужда от помощ? Може би искаме нещо, което не ни се полага или сме взели нещо чуждо или сме пропуснали момента , когато птичката е била на рамото ни... Или, или - варианти много. Да бъдем благодарни за житейските уроци, сигурно ги заслужаваме. И преди да обвиняваме да погледнем себе си. Аз също мислех, че е възможно да се помогне отвън и доста пари съм платила да стигна до тези мисли. Не съжалявам за парите, да му мисли този който ги е взел. По-добре  е да ми дължат , отколкото аз да съм длъжна някому!

# 612
  • София за сега
  • Мнения: 194
Михаил приема в София в Дианабад, но гледа и дистанционно, но предпочита Вайбър, защото работи в офис и не може да говори през деня. Може и по телефон, но на Вайбър ми се стори по-точен, сигурно защото там му дадох снимка и по нея по-добре хваща енергия. Телефон на лични мога да дам защото не ми е разрешил да го пусна тук публично.

А някой дали знае защо Светлана си закри телефоните? Някой посещавал ли я е скоро? Ще помоля за скорошни отзиви и за актуални координати. Също търся мнение за Роси Демиряс - на какво гледа?
Бихте ли ми дали телефона на Михаил?
И на мен ако може телефон

# 613
  • София
  • Мнения: 76
Михаил приема в София в Дианабад, но гледа и дистанционно, но предпочита Вайбър, защото работи в офис и не може да говори през деня. Може и по телефон, но на Вайбър ми се стори по-точен, сигурно защото там му дадох снимка и по нея по-добре хваща енергия. Телефон на лични мога да дам защото не ми е разрешил да го пусна тук публично.

А някой дали знае защо Светлана си закри телефоните? Някой посещавал ли я е скоро? Ще помоля за скорошни отзиви и за актуални координати. Също търся мнение за Роси Демиряс - на какво гледа?
Бихте ли ми дали телефона на Михаил?
И на мен ако може телефон

Моля дайте и на мен телефон на този Михаил

# 614
  • Мнения: 2 375
Казвали са ми, че никога не се дават или оставят снимки при врачки или баячки. Опасно е. Незнам, вие какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт