Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 464
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 43
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.

 Да не става въпрос за Таня от Люлин?
Мисля, че не. Но аз не съм ходила на място. Само по телефона.

Ако това е телефона и 0878755301 може би става въпрос за същата Таня от Люлин 10. Освен ако не го е сменила 🧐

# 706
  • София
  • Мнения: 560
На какво гледа тази жена Таня. Колко й е таксата?

# 707
  • Мнения: 128
На какво гледа тази жена Таня. Колко й е таксата?
Не използва карти, нито кафе, по-скоро бих го определила като много силна интуиция. Това не й е основно занимание, а мога да го нарека нещо като хоби. Консултацията протича под формата на разговор по определена тема.

# 708
  • Мнения: 2 375
По този начин и аз от утре съм ясновидка.
Пп. Да ви пусна сметката за таксата?

# 709
  • Мнения: 1 339
Момичета, някоя от Вас консултира ли се с Поли, която гледа на таро. Какви са Ви впечатленията? Питам, защото доста съобщения получих на лични за номера ѝ, след което го написах в темата.
За тези, които питат за консултация от растояние по вайбър или телефон, мисля че тя е удачен вариант. Поне не взима много скъпо, обръща внимание и е интелигентна. Пак подчертавам, защото държа да съм коректна, че това, което коментирам е на база отзиви на две жени около мен и моите впечатления, които са от консултацията ни. Тепърва ще видя дали и доколко прогнозите ѝ се сбъдват и ще пиша в темата.

# 710
  • Мнения: 128
По този начин и аз от утре съм ясновидка.
Пп. Да ви пусна сметката за таксата?
А не мислите ли, че защото винаги търсим стандартния подход попадаме на лъжеясновидци? Аз самата обиколих доста и дадох много пари напразно. В първия ми разговор с Таня и аз бях скептична. Помислих си какво пък ще си поговорим малко все едно съм на психолог, а не ми е и първия път, в който давам пари без да получа това, което  ми трябва, но още на 5тата минута тя грабна вниманието ми. Позна всичко за миналото ми като заговори първо за най-голямата ми болка. А относно бъдещето някои от нещата вече са факт, за други предстои да видим дали ще се случат.

# 711
  • Мнения: 6 196
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Може ли телефон?

# 712
  • Мнения: 12
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето.
А дали може да 'диагностицира' наличието на магия!?

# 713
  • Мнения: 2 375
Да не забравите да дадете отзиви. Парите ще ви вземе, това е ясно. 🤭

# 714
  • Мнения: 128
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето.
А дали може да 'диагностицира' наличието на магия!?
Не мога да твърдя със сигурност. На мен ми каза, че нямам, но аз бях проверила още преди това при човек, който ми беше препоръчан тук във форума и си знаех, че нямам.

# 715
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте,някой да е посещавал скоро Пепа от Хаджи Димитър? Вдигнала си е таксата на 50 лева,да знам въобще има ли някакъв смисъл да ходя...По-принцип отговора е не,защото май все още не сме намерили някой,който наистина да познава и помага на хората,ама знам ли може пък да има доволни от нея🧐

Здравей, аз бях скоро при нея - позна настоящото положение с невероятна точност, но за бъдещето още чакам, нищо не се е случило.

# 716
  • Мнения: 12
Не мога да твърдя със сигурност. На мен ми каза, че нямам, но аз бях проверила още преди това при човек, който ми беше препоръчан тук във форума и си знаех, че нямам.
Ако е добър в установяването на наличие или не на магия, моля да споделиш кой е този човек.

# 717
  • Мнения: 128
Не мога да твърдя със сигурност. На мен ми каза, че нямам, но аз бях проверила още преди това при човек, който ми беше препоръчан тук във форума и си знаех, че нямам.
Ако е добър в установяването на наличие или не на магия, моля да споделиш кой е този човек.
Павлина Манакова. Има страница във фейсбук - Попитайте Поля.

# 718
  • Мнения: 43
Здравейте,някой да е посещавал скоро Пепа от Хаджи Димитър? Вдигнала си е таксата на 50 лева,да знам въобще има ли някакъв смисъл да ходя...По-принцип отговора е не,защото май все още не сме намерили някой,който наистина да познава и помага на хората,ама знам ли може пък да има доволни от нея🧐

Здравей, аз бях скоро при нея - позна настоящото положение с невероятна точност, но за бъдещето още чакам, нищо не се е случило.

А може ли когато разбереш да споделиш 😊 дали е точна и за в бъдещето

# 719
  • Мнения: 770
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.

 Да не става въпрос за Таня от Люлин?

Не е от Люлин. Живее в южните квартали.

Общи условия

Активация на акаунт