Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 136
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 350
Лина от ясновидство ком
контакти

# 691
# 692
  • Мнения: 2 375
Консултация 15 мин – 18 лв
Консултация 30 мин – 36 лв.
Абонаментни услуги – по догoваряне
Ще се свържа с Вас в запазеният час на посоченият от Вас телефон/skype

Начин на плащане: Дебитна/Кредитна карта, PayPal
Съжалявам, времето ви изтече. Или доплатете или вървете на м****** си. Желая ви всичко добро. 😆

# 693
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Някои от Бургас ходил при Бедрие , която лее куршум може ли да сподели мнение.

# 694
  • Мнения: 59
Мнение за Расмие дъщерята на ходжата от Карагеоргиево чух че и тя помагала

# 695
  • Мнения: 447
Първите изброени симптоми се свързват и с депресия.
Точно защото е много сложно,неизвестно е за нас обикновените хора.Няма как да знаем кой с какви сили се свързва щом има и ангелски и демонични и какво ново ще ни причини и прикачи.Затова май е по-добре да стоим далече от такива лица,да не изплащат и нашите деца дългове,които уж за добро сме си ги направили.Сами да се молим за сполука да вярваме и да не се предаваме.Предадем ли се сме още по-уязвими на тази лоша енергия.
Хората занимаващи се с рейки,не чистят ли лоша енергия от аурата ни?Те не са ли по-добър вариант от врачките?И там ли има лоши енергии?Не съм запозната ,не че със възможностите на врачките съм много наясно ?
С духовни лица кои наричаме?Магове, врачки,баячки,ходжи и всички такива или говорим за църковни служители?
Един поп може ли да ни навреди ако ни прочете някаква такава молитва?

Депресивните състояния могат да бъдат свързани както с проблем свързан с вътрешната система на самия човек, тоест неговия микрокосмос или начина по който мисли, чувства и действа и също могат да бъдат свързани с енергия, която идва от вън или като не е задължително да бъде магия. Магията или енергийно информационната програма е вече целенасочено вмешателство с определена цел, поръчител, изпълнител, време на действие, както и задачи за постигане. Не е задължително да става дума винаги за магия, но има и уроки, има хора, които имат самите те някакъв енергиен проблем и при общуването с такъв човек, влизайки в неговата аура може да има някакво влияние. Като цяло има 3 възможни проблема при всеки един човек. 1 проблем в самия човек, тоест в микрокосмоса му, но в много от случаите хората го търсят навън от тях в микрокосмоса и така не могат намерят решението. 2 проблем в макросмоса или енергия, която действа отвън като магия, демонични сили, проклятия и има много случаи, когато хората търсят тогава проблема в себе си и така пак не могат да намерят решение. 3 вариант да има комбинация от двата проблема. Като за външните влияния друг човек, който има знанията и опита може да помогне да се разреши този проблем, но за проблемите в микрокосмоса друг не може да им влияе. Могат да ти бъдат дадени методи, с които да си помогнеш, но не може друг човек да ги върши за теб - както никой не може да се храни за нас или да спортува за нас и ние да очакваме да има резулата.
Така и с психиатрите и психоаналитиците. За съжаление в много от случаите те не могат особено да помагат, защото само думите не са достатъчни. За да изпадне човек в депресивно състояние, това показва, че мрака в неговия организъм надделява и започва свиване. Решението за това е човека да разбере откъде идва тази загуба на енергия, съответно да спре изтичането и после да придобие светлина, която да му помогне да се освободи от тези състояния. Това може да стане с молитви, формули, песни, физически урпажнения, пеене, музика, разговор с приятел, разходка и общуване с природата и др. Има много начини, но е важно фокуса на човека да не е в проблема в решението, защото всеки проблем е свързан с миналото а решението с настоящия момент. За мен е тъжно това, че самия Фройд, който се смята за един от основоположник на психоанализата е казал, че "Психически проблеми по химичен път не се решават" именно защото те са проявления на чувствения свят и на Божествения свят а лекарствата работят само във физическия свят. А сега всички тези психиатри и психоаналитици правят хората легални наркомани. Мога да ви кажа от опит, че има хора, които пият тези лекарства, защото имат външно влияние, което, когато човек знае може да се неутрализира не много трудно, но ако човека пие тези лекарства от години мозъка привиква с тези вещества и спира да ги произвежда и така, човека докато успее да ги спре минават години и това със сигурност има последствия.
Ако вие смятате църквата за духовно учреждение, значи много бъркате.  Това е търговско дружество и затова за всичко там се плаща още от входа и затова в Библията Христос е изгонил търговците от храма. С четене на молитва не могат да ти навредят, но аз бил много пъти свидетел, как може и да няма абсолютно никакъв резултат. Даже съм бил свидетел как, когато човек помоли попа да му прочете Киприянови молитви, защото се безспокой, че има магия, попа му казва - сега ще ти прочета една молитва за здраве и всичко ще се оправи.
Рейки е система, която помага да се хармонизира енергията на човека, но не може да неутрализира външните намеси. За да се случва това, човек трябва да има мастърско ниво и да е практикувал доста време и най-вече да има връзка с така наречите Рейки Учители, които могат да правят това, но са много малко хората, които могат това.
Както е казано в Библията - търсете и ще намерите, искайте и ще ви се даде, хлопайте и ще ви се отвори. За да получи помощ човек за такива неща, трябва да иска Божията помощ и помощта на Господните сили. Те ще го пратят там където може да му се помогне, когато дойде времето и е заслужил.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Цитат
.А сега всички тези психиатри и психоаналитици правят хората легални наркомани.
Психотропни лекарства се изписват само от лекари психиатри, по рядко от невролози.
Психоаналитици, психолози и психотерапевти нямат такова право. В България психоаналитици почти няма.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 01:51 от Danny_J

# 697
  • Мнения: 447
Цитат
.А сега всички тези психиатри и психоаналитици правят хората легални наркомани.
Психотропни лекарства се изписват само от лекари психиатри, по рядко от невролози.
Психоаналитици, психолози и психотерапевти нямат такова право. В България психоаналитици почти няма.
Антидепресантите са на същия принцип и изключително много лекари ги изписват и имам приятел, който казва, че след като се пооправил психически, за да ги спре е трябвало да си носи опаковката с лекарството във вътрешния джоб на якето, близо до сърцето в продължение на повече от година, защото всеки път, когато се почувства притеснен, да го докосне и да усети, как лекарството е в него и всеки момент може да го вземе.
Истината е, че медицината по никакъв начин не може да помага за проблеми с психиката, защото лекарствата не решават проблема а само потискат симптомите. И така става легална наркомания а пробелма си остава. Това може да се получи и при хората, които да духовни, защото когато има енергиен проблем много от хората които леят олово, восък, баят, гасят клечки също не решават причината за проблема а само симптомите. И така хората там също стават абонати, но разликата е, че лекарствата с техните химични вещества променят мозъка, неговата химия и така понякога се появява лавинообразен ефект.
Не знам доколко сте запозната, но в България имаме примера на Учителя Петър Дънов, който има човек, който е документирал, че е излекувал над 40 000 човека от всякакви болести. За всички психични заболявания, той казва, че се дължат на енергийни проблеми, които понякога са свързани с енергия отвън, както са магиите, както има същества които обсебват човека, има такива, които се прилепва за него и другия вариант за психическите проблеми е това етерното тяло на човека или неговия енергиен двойник да излезе от човека. Тогава, човека вижда други неща, чува други неща и така нататък. Когато той е бил на земята е можел да изцелява такива хора буквално с изтичането на една дума и има стотици истории на такива хора, за които пише в спомените от неговите ученици. Защото той самия още приживе е казал,че опитността на един ученик е опитност на цялата школа. Известно е това, че Учителя е лекувал и изцелявал хората изключително и само с природни методи, без лекарства и без операции. Той самия казва, че операцията е на място, когато се реже болно място и болна тъкан, но когато режеш здраво място и здрава тъкан това не е операция. Както гласи поговорката - лесно е когато знаеш. Когато не знаеш и вярваш само в материалния свят, както прави цялата медицина човека е едно опитно зайче и даже тук в България е известно, че непрекъснато се правят операции на здрави хора със здрави органи заради пари по здравна каса и други схеми. Да не му се налага на човек да се среща със здравната система в България. Имам пресен случай на човек с отрязан тестис с подозрения за рак и в последствие след като са го отрязали с изследването му се оказва, че няма нищо. По закона за причината и следствието има защо да му се случи, но със сигурност не е приятно.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 09:15 от TruthSeeker

# 698
  • Мнения: 43
Здравейте,някой да е посещавал скоро Пепа от Хаджи Димитър? Вдигнала си е таксата на 50 лева,да знам въобще има ли някакъв смисъл да ходя...По-принцип отговора е не,защото май все още не сме намерили някой,който наистина да познава и помага на хората,ама знам ли може пък да има доволни от нея🧐

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Цитат
.А сега всички тези психиатри и психоаналитици правят хората легални наркомани.
Психотропни лекарства се изписват само от лекари психиатри, по рядко от невролози.
Психоаналитици, психолози и психотерапевти нямат такова право. В България психоаналитици почти няма.
Антидепресантите са на същия принцип и изключително много лекари ги изписват и имам приятел, който казва, че след като се пооправил психически, за да ги спре е трябвало да си носи опаковката с лекарството във вътрешния джоб на якето, близо до сърцето в продължение на повече от година, защото всеки път, когато се почувства притеснен, да го докосне и да усети, как лекарството е в него и всеки момент може да го вземе..................... .
Темата не е за това, но има някакво разминаване тук.....
На кой същия принцип са антидепресантите на принципа на психотропните лекарства ли, ами те са част от тях - антидепресанти, антипсихотици, бензодиазепини.
Само бензодиазепините са наркотични психотропни лекарства, останалите две категории не са.
Това с приятеля според мен не е точно така, антидепресантите действат с натрупване от поне няколко седмици, едно хапче по спешност не може да помогне изобщо. Вероятно приятеля си е носил в джоба бензодиазепин/транквилант.
Иначе, че лекарствата не помагат спор няма........

Относно външните влияния. И при човек който измерва аури и уж вижда къде какви влияния има съм била, и уж имал методи за оправяне. Но какво от това, не води до никаква ефективност това.
Хората са казали помогни си сам за да ти помогне и господ/Господ.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 10:57 от Danny_J

# 700
  • Мнения: 768
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.

# 701
  • Мнения: 128
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.

# 702
  • Мнения: 29
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.
Бихте ли писали телефон,моля!

# 703
  • Мнения: 43
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.

 Да не става въпрос за Таня от Люлин?

# 704
  • Мнения: 128
Здравейте,
Преди време lori_woman беше споделила за една жена - Таня. Аз се консултирах с нея. Засега мога да кажа само за минало и настояще - вижда много добре. За бъдеще тепърва ще стане ясно. Когато му дойде времето, пак ще пиша.
Връзката може да стане по телефона.
Аз се консултирам повече от половин година с нея и мога да кажа, че има много висока познаваемост и за бъдещето. Освен това е и невероятно позитивен човек и след разговора се чувстваш зареден с положителна енергия.

 Да не става въпрос за Таня от Люлин?
Мисля, че не. Но аз не съм ходила на място. Само по телефона.

Общи условия

Активация на акаунт