Ясновидки/врачки - тема 39

  • 74 209
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 1 119
"Цитат TruthSeeker: ............................ За съжаление вече няма хора със способности като баба Ванга, Слава Севрюкова, дядо Влайчо и т.н които директно са казвали каква е причината и какво е решението. От личен опит и от това, което съм чул о..................... "

 Преди около 8-10 години четах разни неща за Слава Севрюкова, включително и това което се случва сега с корона вируса. Е нямаше име вируса, но се говореше за такава ситуация.

# 436
  • Мнения: 4 042
2017 излизаха статии, че е казала всички българи да се приберат до 2020 година в България, защото после и да искат няма да могат. Сега чета същите статии, само че срокът е удължен до 2023... Та се чудя...

# 437
  • Мнения: 447
2017 излизаха статии, че е казала всички българи да се приберат до 2020 година в България, защото после и да искат няма да могат. Сега чета същите статии, само че срокът е удължен до 2023... Та се чудя...
Времето не съществува и ясновидците,когато виждат определени събития, не могат да определят кога точно ще се случи, защото там няма такава информация в смисъл до видението да излезе календар с дата, месец и година. В книгата пише до 2024 година, но Божията воля е над всичко и така Бог може да удължава и променя нещата, защото не случайно в Библията пише, че Бог е Дълготърпелив. Тя е казала, че югоизточната част на България ще бъде отнета от Турция без войни а по документи, което още не се е случило. Времето ще покаже

# 438
  • Мнения: 753
Каква му е таксата

# 439
# 440
  • Мнения: 1
Зюмбюла от  гр. Попово, като Ванга е . Ходих при нея , нямам и телефона . Имам приятелка в града. Показах човек на снимка, името му каза . Оцъклих се и се разтреперих , всичко познава. Доста е директна и ти казва нещата в очите, съседите  и ми казаха , че хора са излизали плачейки от нея. Нямам телефон . Но ще ви побърка тази жена признах я.
Абсолютни глупости си написала.
Аз съм от Попово и много добре познавам въпросната Зюмбюла.
Била съм 2 или 3 пъти при нея, освен глупости и съвети друго не съм чула.
Гледа на обикновени карти. Туркиня е. Реди молитви на турски, говори общи неща.На нито един въпрос не  ми е отговорила. Най голямата глупост, която помня е, когато търсех баща ми преди няколко години и бях отишла специално за това...тя ме замъкна в другата стая да гледаме някво предаване по турска тв за хора, които се търсят и да съм се свържела с това предаване и бля бля.
Каква Ванга, какви 5 лева...
      може ли да напишете адреса и телефона на Зюмбюла, защото въпреки вашето мнение все още има желаещи да я посетят.

# 441
  • Мнения: 332
Не съм съгласна с вашето мнение, тази жена ме срина с земята, когато ми каза неща , които са така. Вярно по скара ми се но толкова точна, не не не . Много и бях ядосана когато излязох, че позна някакви неща които не исках да са така

# 442
  • Мнения: 628
Здравейте! Ходил ли е някой при Здравка Атанасова (Зои, Зара) и какви са отзивите Ви?

# 443
  • Мнения: 29
Това е най скапаната тема, всичко е лъжи  постоянно се трият мнения

# 444
  • Мнения: 9
Здравейте нава съм тук и даже незнам още как точно се включва в темите. Искам да попитам за пепа има ли неща които да се случили от това което е предсказала за вас. И точно ли описва характера и и ситуациите в които сте в момента. Ходих при много всички са с положителен отговор на моя въпрос. Карла, Вергиния,Цеца от надежда, пепа сега имам час за Ани от Пловдив. Единствено Божидар Караджов е с отрицателен и Стефка Златкова от велико Търново. Ако имате впечатления и от другите моля да ми кажете че се обърках вече. Благодаря ви предварително.

# 445
  • Мнения: 363
Тази Стефка от Велико Търново на какво гледа и каква е таксата ?
В самия град ли е или извън населеното място?

# 446
  • Мнения: 9
Да, в самия град е. Там има офис, ходила съм на място два пъти заради паник атаки. Честно казано от предишните пъти не си спомням много. Спомням си че ми казваше че имам много силна енергия и в предишен живот съм била лечителка или гадателка. Накара ме да позная нещо за нея и такива глупости. После ми прави някакви изчаквания и на мен и на малкия понеже се напишкаше, но ефект нулев.Сега ми каза два пъти различни нека за един човек. Първо да бягам от него. После пък че бил мъжът ми. Не съм доволна. 30 лв взима. Може и онлайн. Споделете от кои сте доволни вие. Дайте мнения и за другите които съм написала. За карла. Иначе тя ми позна според мен нещата за самата ситуация и за характера ми напрво едно към едно. Ще видя дали ще се случи това което казва за в бъдеще. Преди две години ми беше казала нещо са което тогава я помислих за луда. Но стана точно така както каза с една година обаче закъснение. Иначе месеците бяха супер точни на след година. При Божидар съм ходила много пъти и съм раздвоена. За някой неща познава но за някой изопщо. Дайте и вие мнение.

# 447
  • Мнения: 447
Да, в самия град е. Там има офис, ходила съм на място два пъти заради паник атаки. Честно казано от предишните пъти не си спомням много. Спомням си че ми казваше че имам много силна енергия и в предишен живот съм била лечителка или гадателка. Накара ме да позная нещо за нея и такива глупости. После ми прави някакви изчаквания и на мен и на малкия понеже се напишкаше, но ефект нулев.Сега ми каза два пъти различни нека за един човек. Първо да бягам от него. После пък че бил мъжът ми. Не съм доволна. 30 лв взима. Може и онлайн. Споделете от кои сте доволни вие. Дайте мнения и за другите които съм написала. За карла. Иначе тя ми позна според мен нещата за самата ситуация и за характера ми напрво едно към едно. Ще видя дали ще се случи това което казва за в бъдеще. Преди две години ми беше казала нещо са което тогава я помислих за луда. Но стана точно така както каза с една година обаче закъснение. Иначе месеците бяха супер точни на след година. При Божидар съм ходила много пъти и съм раздвоена. За някой неща познава но за някой изопщо. Дайте и вие мнение.
Ако ходите при ясновидци за разрешаване на здравословни проблеми или панически атаки, според мен шанса да получите лична помощ от тях е 1 на 1000000. Защото това не им е силата. Баба Ванга на повече хора не им е помагала самата тя е виждала човека, при когото да ги изпрати и, който ще им реши проблема, тя е помагала за жените, които не са могли да забременеят и си е имала метод за това. Но за здравословни проблеми и енергийни ги е пращала при други хора, защото така работи Божественото. Именно затова има такива хора, които повечето ги наричат лечители, което за мен не е хубава дума, защото ги слага всички под общ знаменател и много от хората така започват да работят за егото си и да се чувстват велики. Божидар Караджов не го познавам и не съм ходил при него, но познавам хора,които са били при него и нито един от тях не ми е казал да им е разрешил някакви проблеми, но може и аз да нямам вярна информация. Моето мнение е, че той има несъмнено способности, но служи на тъмните сили според мен, дори неосъзнато и така на повечето хора им напакостява и той се чувства все по-велик а реални резултати няма. Защото всичко в живота се познава по плодовете, тоест по резултатите.

# 448
  • Мнения: 144
На мен Божидар Караджов не ми позна за бъдещето, преди доста години ,до  3г напред предсказа нещо ,което не се случи .Спомням си ,че 2015 г каза по Нова тв при Гала ,че Кубрат Пулев ще стане световен шампион ,но не знае дали ще се бие срещу Кличко или друг ,но явно не позна .Това във връзка с мача на Пулев срещу Джошуа .

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 13:47 от IIG

# 449
  • Мнения: 9
Благодаря за отговаря, за карла има ли някой мнение. За Ани от Пловдив също ми се иска да знам дали има доволни. Вчера се чух и с Лина  имаше дастя попадения но... знам ли вече. Кажете ми за карла?

Общи условия

Активация на акаунт