AКТУАЛНО!Добър психолог в град Пловдив?

  • 1 904
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Търсим добър психолог,който наистина да разбира от работата си и да влага старание и сърце в нея. Желателно е специалистът да бъде на територията на град Пловдив. Става въпрос за психическото състояние на дъщеря ми,която е на 18 и преминава през тежък период,трябва й човек,който внимателно да я изслушва и да й помогне с проблеми със самочувствието,депресия и др.
Очаквам вашите препоръки Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 274
Първо,съжалявам за това през което преминава и ще премине дъщеря ви.😔,но всичко ще си дойде на мястото..!! Искам да попитам дали дъщеря ви иска помощ и да посети психолог или вие искате да я водите..?
Мога да дам координати на наистина много спокоен и изслушващ психолог,но е от София..Иначе прави и онлайн консултации..

# 2
  • Мнения: 3
Първо,съжалявам за това през което преминава и ще премине дъщеря ви.😔,но всичко ще си дойде на мястото..!! Искам да попитам дали дъщеря ви иска помощ и да посети психолог или вие искате да я водите..?
Мога да дам координати на наистина много спокоен и изслушващ психолог,но е от София..Иначе прави и онлайн консултации..
Основно по нейно желание предприемаме тази стъпка,но разбира се,аз я подкрепям и смятам,че е редно,щом и тя го желае,да се обърнем наистина към специалист.
Бихте ли дали координати на лично?Благодаря предварително!

# 3
  • Мнения: 6
Препоръчвам ,може да прочетете коментарите тук. Защото, каквото и да кажа не мога да опиша...много съм доволна

 https://bgpsiholog.com/%d0%bf%d1%81%d0%b8%d1%85%d0%be%d0%bb%d0%b … 0%b8%d0%b2%d0%b8/

# 4
  • Мнения: 6
Heart ExlHeart ExlHeart ExlИскам да спомена и приложението на психоложката

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psiholog.newpsiholog

Много ми харесва ,вътре има релаксираща музика... която постоянно слушам и много ме отпуска, има много забавни мозъчни игри, които много ме разсейват и разнообразяват Blue Heart ,статиите са изключително полезни, има и тренинги . Има за всекиго, по нещо Heart Exl

# 5
  • Мнения: 3
Моят психолог е Иван Ралев. Каквото и да се каже за него е малко! Уникален е! Работи и с младежи.

# 6
  • Мнения: 45
Моля споделете добърна психолог,а не такъв ,който иска да ти вземе само парите ,и да те обърка павече! Психолог, който иска да помогне безрезервно (от Пловдив да бъде )

# 7
  • Мнения: 45
Здравейте, моля за мнение за Радостина Тодорова (психотерапевт Пловдив).Някой ходил ли е при нея ,и мнения за нейната работа.Проблема на всеки е различен, но лично мнение на хора, които са ходили при нея ще е от полза?

Общи условия

Активация на акаунт