💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 683
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Гледам, но някак не мога да се отърся от чувството за пародия на реалити. Много гафове и нелепа режисура още от първите епизоди.
А по графика, даден от Смайлис, не трябваше ли снощи и да номинират, че моят мозък е омекнал малко и може и аз да греша.

# 571
  • Мнения: 156
Гледам, но някак не мога да се отърся от чувството за пародия на реалити. Много гафове и нелепа режисура още от първите епизоди.
А по графика, даден от Смайлис, не трябваше ли снощи и да номинират, че моят мозък е омекнал малко и може и аз да греша.

Беше по - важно да гледаме как се гонят 10 минути овце Joy

# 572
  • София
  • Мнения: 5 794
И аз така бях разбрала, но явно това ще се излъчи в днешния епизод.

# 573
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще излъчат днес номинационния съвет. Още снощи го пуснаха в промото.

 Игри на волята: България
 
Игри на волята - днес, 21:00
Едно дълго чакано завръщане🔥, Номинационен съвет с неочакван край💣 и битка за спасение.⚔️

# 574
  • Мнения: 18 485
честно казано предпочитах да има капитански битки. Миналата година се видя, че е важно едновременно да си добър в екип и да си добър индивидуално.
Но пък може би искат да избегнат ситуации като миналогодишните, където все Юлиян пращаха да се бие.

# 575
  • София
  • Мнения: 5 551
Витомир казва:

- в понеделник - териториална битка
- във вторник - номинационна битка /двама номинирани/
- в сряда - втора номинационна битка /двама номинирани/
- в четвъртък - елиминация между четиримата
- в петък - битка между двамата, които не са се справили + още една малка битка, която е на т. нар. съюзници
Не подозирах, че организацията и регламентът на втори сезон на дадено предаване могат да са по-зле от тези в първи сезон на същото, но от NOVA винаги успяват да ме изненадат. Grin

# 576
  • Мнения: 6 266
Току що прочетох във фейса -битката за довечера
Скрит текст:
Тодор и Лазаринов отиват на битка срещу Елена и Ивана

# 577
  • Мнения: 156
Току що прочетох във фейса -битката за довечера
Скрит текст:
Тодор и Лазаринов отиват на битка срещу Елена и Ивана
Хахаха тия как се издъниха

# 578
  • София
  • Мнения: 1 891
Да,и аз го видях и онемях.Кофти е,че не мога да го изкоментирам с вас.Значи при ловците ще е интересно.

# 579
  • Мнения: 185
Ваня днес отговаря на въпроси в инстаграм-vanessaseemore
Казва, че в съчетание на най-много качества- и физически И интелектуални е Милен. От жътварите като играчи й харесват най-много-Любо, Влади, Джери и Елена. Относно битката снощи коментира, че е доволна като цяло но не може да отрече заслугата на Тодор в нея и я е яд, защото той наистина е бил на 200% в тази игра. Също казва, че двамата с тодор взаимно са се изтърпяли с желязна воля.
Не се е сближила с никого, не допускала лесно накой до себе си.
За Ивана казва, че всеки има какво да покаже от себе си в това предаване, а тя ще ни изненада.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 18:29 от Samanthaaaa

# 580
  • Мнения: 9 700
Тъпа издънка отново.
Скрит текст:
Това също така предполага, че Пламен се връща може би безнаказано след съвета в племето.

# 581
  • Мнения: 3 311
Току що прочетох във фейса -битката за довечера
Скрит текст:
Тодор и Лазаринов отиват на битка срещу Елена и Ивана
Значи, може би..
Скрит текст:
Елена ще си ходи.

# 582
  • Мнения: 185
Хм а до колко е достоверно, че ще са те?

# 583
  • София
  • Мнения: 1 891
Може ли някой да ми припомни как се избираше капитан на отбора предния сезон.В този изглежда това ще се случва в петък.

# 584
  • Мнения: 3 311
Може ли някой да ми припомни как се избираше капитан на отбора предния сезон.В този изглежда това ще се случва в петък.
Във всеки отбор се гласуваше кой да бъде. Така Юлиян се измъкваше няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт