💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 69 662
  • 1 217
  •   1
Отговори
# 615
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Подобно.

# 616
  • Мнения: 3 306
От снимката спойлер
Скрит текст:
не виждам Симона и Ева.А защо ми се струва,че Тодор е още там(най в дясно).А кой е мъжа до Милен,малко скрит? Прилича ми на Пламен,който също е с тъмна коса и висок,но пък не се връзва с теорията ми,че напуска тази вечер.
Скрит текст:
Да, Симона и Ева не са там.. от другите отбори също липсват няколко.. Това е от рекламата, още преди да започне самото предаване. Скритият мъж, мисля че е Лазаринов или евентуално Пламен.

# 617
  • Мнения: 9 700
женска коалиция - основите са положени Simple Smile

# 618
  • Мнения: 4 706
Оф не обичам делене на мъже и жени Sad аз винаги бих гласувала, за който се е представил зле на битката

# 619
  • Мнения: 185
Ауу Йоанна ще изяде с поглед Тодор 🤣

# 620
  • Мнения: 4 639
Току що Тодор се самономинира. Ако беше номинирал Ева, тя и Лазаринов отиваха на номинации. Явно Тодор се подведе по външността на Ева и номинира не най-слабата, а най-неатрактивната сред жените, без да си направи правилно сметките. Сега Ваня с нейните два гласа и с правото да решава при равен брой гласове кой да спаси ги праща и двамата на елиминации, но кой да мисли и смята.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 21:15 от Telesilla

# 621
  • Мнения: 9 700
Току що Тодор се самономинира. Ако беше номинирал Ева, тя и Лазаринов отиваха на номинации.

да

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 3 835
женска коалиция - основите са положени Simple Smile
Хъм Да, но обикновено са нетрайни.

# 623
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ами, Тодор е силен в ръцете и краката, не в главата. А Ваня би трябвало да номинира Лазаринов, ако има пипе, ама едва ли.

# 624
  • Мнения: 156
Току що Тодор се самономинира. Ако беше номинирал Ева, тя и Лазаринов отиваха на номинации.
Йоанна и Ваня = 3 гласа. Капитана решава при равенство кой да бъде номиниран.

# 625
  • София
  • Мнения: 2 702
Току що Тодор се самономинира. Ако беше номинирал Ева, тя и Лазаринов отиваха на номинации. Явно Тодор се подведе по външността на Ева и номинира не най-слабата, а най-неатрактивната сред жените, без да си направи правилно сметките. Сега Ваня с нейните два гласа ги праща и двамата на елиминации, но кой да мисли и смята.
Пак той щеше да е, който и да номинира. Щяха да имат трима по три гласа и капитана решава 😏

# 626
  • София
  • Мнения: 27 302
Тоше, Тоше освен жиу-жицу и акъл трябва.
Да бе номинирал Ева и щеше да я прати на дуел. Сега Ваня или ще му перне и двата гласа или 1 глас за него и 1 за Лазаринов. Което и да е от двете единия от двамата ще има равен брой гласове с Ева и капитанът ще решава. Така че честито на тези, които са го чакали с години. Имаме си първа и силна женска коалиция. Simple Smile
Жените години наред не се научиха как се играе тази игра и винаги бяха жертвани като пушечно месо още в началото, но явно не и този път.
Естествено не съм притеснен за Тодор и Лазаринов. Няма как да загубят от изкуствената джука и Ели, която е с травма.

# 627
  • Мнения: 18 377
Пак се разделиха на мъже и жени. Няма да се научат, че е важно дали си кадърен, а не от кой пол си.

Много първобитно размишляват.

# 628
  • Мнения: 2 394
Ами съжалявам ама и тая Ваня никакъв стратег не е. За какво и е  Ева. Има власт, ама няма да има хора. Щото сега са срещу Елена и Ивана, ама следващия път не се знае.
Обрича си племето на разпад и разделяне между другите според мен

# 629
  • София
  • Мнения: 27 302
Не е така. Нямаше как да са трима с три гласа.
Лазаринов има 2 гласа, а Тошко само 1 глас. И ако Тошко бе номинирал Ева щеше да я прати на съвет с 3 гласа, а Ваня щеше да реши кой да е втория на дуел. Лазаринов или Тодор и сигурно би запазила силния играч.
А сега няма избор заради коалицията.

Общи условия

Активация на акаунт