Зачервено притворено око

  • 1 342
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
От Известно време имам проблеми със здравето,  което все още не мога да открия , но вече съм го споделил тук в сайта и благодаря на хората ,че откликват и опитват да помогнат! Не мога обаче да си отговоря на един друг въпрос и проблеми,  ходих при офталмолог и ми направи пълен преглед,  разширяване на зениците и имах леко притворено и червено ляво око. Мнението на специалиста беше, че съм за капки , които да си капя 10 дни и ще се успокои окото, но това така и не става до днес вече около 20 дни. Свърших капките и питах в Аптека дали е проблем да си ги купя и капя отново и ми казаха ,че не е препоръчително,  защото са антибиотични и не е добре,  а ми дадоха изкувствена сълза "Crystal Vision" . Някой имал ли е подобен проблем и на какво може да се дължи. Държа да отбележа, че се наспивам,  не е от преумора и не седя на компютър.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2020, 12:49 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 12 755
След като не ти минава от 10 дена лечение с антибиотик (доколкото разбирам, проблемът е леко притворено и зачервено око), иди отново на офталмолог. Изкуствената сълза едва ли има нещо общо с такъв проблем.

# 2
  • Мнения: 2 495
Aма , то от преглед до преглед има голяма разлика .Аз бих отишла в очна клиника , отделение , където имат повече апаратура и опит .

# 3
  • Мнения: 99
Aма , то от преглед до преглед има голяма разлика .Аз бих отишла в очна клиника , отделение , където имат повече апаратура и опит .
Препоръка за София за добра очна клиника ?

# 4
  • Мнения: 2
Aма , то от преглед до преглед има голяма разлика .Аз бих отишла в очна клиника , отделение , където имат повече апаратура и опит .
Препоръка за София за добра очна клиника ?
Вижън

# 5
# 6
  • Мнения: 745
Ресбиомед

Общи условия

Активация на акаунт