Сиси Графинята?

  • 11 458
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кво си се присетила за Сиси?

Всичко започна от темата за Фреди Меркюри...

Реза, бате Влади почина преди нея.

Стига, бе!
Значи определено не е било преди 10 години, защото съм сигурна, че го виждах преди ...4-5..нещо такова (или времето за започнало да лети).
Sad  Душа човек беше той...

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Реза, бате Влади почина преди нея. Блъсна го кола на ъгъла на Графа и Патриарха.... случайно както бяха казали на майка му, щом си го познавала знаеш защо.
Shocked За Люцканов ли става въпрос?

Сиси Графинята ми е много позната като име, а с нищо не го свързвам... С какво е била известна?

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Shocked За Люцканов ли става въпрос?

Не:)
За Сиси.... гледай филма, ако можеш да го намериш от някъде...

# 18
  • Мнения: 3 323


Сиси Графинята ми е много позната като име, а с нищо не го свързвам... С какво е била известна?
[/quote]
Ами ... беше .... Графиня Сиси ....
Със бате Влади според мен са ...епоха.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ОК, някой намери филма из нета- да свирне тук Whistling

Не мога да включа нещо... А бате Влади познавам само от екрана newsm78

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Защо си мисля, че почина по-скоро? Преди около 5-6 години, но не чак 10. За последно я видях в едно кръчме срещу БНР. Беше зимно време и тя влезе вътре да се постопли. Естестествено беше на ти с целия персонал. Носеше под мишница изпаднало кутре. Шегуваше се, че това е "голямото куче Бау-Бау". Някой пожела да я почерпи едно малко, но тя отказа. И изчезна пак навън.
Филмът е много тежък, но много истински и много въздействащ. Гледайте го, ако го намерите, защото си заслужава.

# 21
  • Мнения: 3 323
Не мисля че става въпрос за същия.

# 22
  • Мнения: 6 417
Сибила-Сиси Графинята е една от първите жертви на наркотици у нас. Започва с морфин и лидол още през 1968-ма. Непрекъснато влиза и излиза от различни клиники. Даже в една влиза доброволно. Отглежда я баща й, а на младини е била голяма красавица, но наркотиците я съсипват. Почина пред Синьото кафе на 44 г. през 1985 г. Близките й разбират за смъртта й от вестниците, а тялото й седи в моргата с дни. Това знам аз.

# 23
  • Мнения: 677
http://torrents.linkos.bg/download.php/51338/Az.Grafiniata.1989. … p.SrT.avi.torrent

 Аз, графинята - разтърсващ портрет на първото българско поколение, погубено от дрогата. Един от най-успешните български филми на 90-те години, отличен с награди от фестивалите в Торино, Анже, Троайя. И за срам и резил излъчван само 1 седмица в кино "Левски" единствено, след което беше спрян и никога повече излъчван. Тъй като филма е от преди 10-ти ноември естествено беше и забранен. За сведение на хората, които за първи път ще го гледат, държа да подчертая, че филма е биографичен, не просто направен по истински случай. Графинята беше реално съществуваща личност, една от най-известните български наркоманки, като преди десетина-петнайсет години почина на синьото (в момента там се помещава бъдещата метростанция на стадион "Васил Левски" )

# 24
  • Мнения: 1 393
Сибила-Сиси Графинята е една от първите жертви на наркотици у нас. Започва с морфин и лидол още през 1968-ма. Непрекъснато влиза и излиза от различни клиники. Даже в една влиза доброволно. Отглежда я баща й, а на младини е била голяма красавица, но наркотиците я съсипват. Почина пред Синьото кафе на 44 г. през 1985 г. Близките й разбират за смъртта й от вестниците, а тялото й седи в моргата с дни. Това знам аз.

И аз знам и си спомням същото, с изключение, че мисля, че жената почина доста по- късно от '85-та, по- скоро може би около '95-та някъде?
Помня, че беше преди малко повече от десетина години- имаше го по всички вестници.

# 25
  • Мнения: 353
Аз пък помислих,че става дума за австро-унгарската графиня Сиси ooooh!,ама тя откога умря.
 Wink

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък помислих,че става дума за австро-унгарската графиня Сиси ooooh!,ама тя откога умря.
 Wink
Тя е императрица Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз я познавах и си спомням, че като я видях за първи път въпреки наркотиците си личеше, че е била много красива жена. Кефеше ме!

Шушон, верно си объркала годината май.

# 28
  • Мнения: 1 002
Сиси Графинята - Сибила Маркова , умира през 1995 година на 44 години..това пише

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз я помня. Виждала съм я само два-три пъти на места, където се събираха т.нар. неформали.
Филмът е много хубави както Сопрано е написал, има награди от най-престижните кинофестивали по света.
Около самия филм имаше някаква клюка - че режисьорът приписвал сценария на себе си, а всъщност историята е написана от Р.Вагенщайн (доколото си спомням).

Общи условия

Активация на акаунт