Безподобна наглост!

  • 6 547
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
 doh smile3515  Нямам думи просто doh

# 16
  • Мнения: 3 423
Отиди на лекар да видят бебчето!
Дано всичко да е наред и да минете
само с уплаха! Това за медиите е добра
идея, но в това ти състояние май е
по-добре да не бъркаш в душата си
с лайняна клечка. Пусни ги по допирателната,
тях има кой да ги накаже и той не спи.
Гледай си здравето и лека бременност.
А Абсурдистан ще става все по-абсурден.

# 17
Благодаря ви момичета,
Добре съм защото и без това бях тръгнала към Шейново, та слава богу с бебчето всичко е наред.
колкото до огласяването в медиите не мисля, че сега имам нужда и от такива емоции
иначе колкото до това да се разкрещя , да разкрещях се и се посъбраха сеирджии, но какво от това

# 18
  • Мнения: 677
А така..Волен е бил недоволен от теб май..
Не мога да разбера до кога това беззаконие ще цари в държавата ни..
Изпреварват го на магистрала,снимат го репортери,бременни му пресичат пътя..
това неговото не е живот..
П.П. Намери свидетели и съди изрода!

# 19
  • Мнения: 3 268
Радвам се,че си се разминала само с уплаха,но не бива да оставяш нещата така.Този изрод току виж утре станал президент.Хората трябва да научат какъв е.Обади се в някое радио и разкажи историята. Peace

# 20
  • Мнения: 22 935
А така..Волен е бил недоволен от теб май..
Не мога да разбера до кога това беззаконие ще цари в държавата ни..
Изпреварват го на магистрала,снимат го репортери,бременни му пресичат пътя..
това неговото не е живот..
П.П. Намери свидетели и съди изрода!

Подкрепям

# 21
  • Мнения: 779
Гадни, долни свине  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Сякаш бременна жена би магла да предтавлява опастност за "великия" лидер Сидеров  smile3527
А Абсурдистан ще става все по-абсурден.
За жалост си права.
 

Мамка му, как се се нервирах  Rage

# 22
  • Мнения: 3 116
Намерих сайта на атака, но не можах да намеря форум  #Cussing out

Иначе със съгласието на мамата,  щях да пусна една темичка  #2gunfire (За нея сега е по-добре да си пази нервите, та затова щях да искам разрешение да я заместя  Thinking)

# 23
  • Мнения: 413
Искрено се надявам в района да е имало негови избиратели да го видят!  #2gunfire
Иначе се радвам, че няма последствия за теб и бебчо  Hug

# 24
  • Мнения: 3 323
Не се занимавай да го съдиш. Този "човек" е наистина много болен, не се знае със какво ще отвърне. Ако с бебенцето сте добре - радвай се! Него има кой да го накаже!

# 25
  • Мнения: 1 001
Слава Богу, че сте добре!

Искрено се надявам в района да е имало негови избиратели да го видят!  #2gunfire
Иначе се радвам, че няма последствия за теб и бебчо  Hug
И да го гледат, и да не го гледат "умничките" пак за него ще гласуват, така че, просто ... ами нецензурно е. А и ще изкарат, че е нагласено с цел да го оризелят ... Отдавна ми е писнало от "величия" и не могат да ме изненадат.

# 26
Не се занимавай да го съдиш. Този "човек" е наистина много болен, не се знае със какво ще отвърне. Ако с бебенцето сте добре - радвай се! Него има кой да го накаже!

И аз така мисля

# 27
  • София
  • Мнения: 463
Не се занимавай да го съдиш. Този "човек" е наистина много болен, не се знае със какво ще отвърне. Ако с бебенцето сте добре - радвай се! Него има кой да го накаже!

И аз така мисля

Подкрепям !!!
Сега и Чернев заплашват защото свидетелства и каза истината-не се занимавай ,само ядове ще се навлечеш с подобни изкопаеми
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 392
еее простотията на този човек няма край! Говедо! Close
Днес и в Пловдив на главната събираха подписи за него - някои хора като видят подписка и бързат да се подпишат, без да разберат за какво е .
Надявам се да сте добре с детенцето! Лека бременност и раждане! Hug

# 29
  • Мнения: 3 116
Не се занимавай да го съдиш. Този "човек" е наистина много болен, не се знае със какво ще отвърне. Ако с бебенцето сте добре - радвай се! Него има кой да го накаже!

И аз така мисля


Ами така е, вярно е, като не се спазват законите в тази държава, че и морала никакъв го няма  Sick Ама така ми кипнаха л......, като прочетох за случката  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт