Безподобна наглост!

  • 6 570
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 105
Tova spored men e absolütna lüja, moeto momi4e. I ne mi izlizai s tia, 4e te bilo strah da razduhash slu4aia. Mnogo prili4a na izkazvaneto na Dokov-mladshi (trpereiki) "kakvo da napravia-vijte s kakvi hora si imame rabota".
A zialata zloba koiato se izlia ot ostanalite 4itatelki po temata me kara seriozno da se sumniavam v mai4inite im ka4estva.
I kak ja e strah mam4eto, kato Rumen4o Petkov (Glavata) purvi ste i osiguri ohrana i ste razduha slu4aia.
Ne mi puka osobeno za "suborenata" bremenna, no me pritesniva zlobata na ostanalite "maiki i tatkovzi" ili po skoro e strah a ne zloba Simple Smile
Ne strah za dezata im razbira se, a za neshto drugo!

Я ми посочи със цитати къде точно видя злобата, че нещо почвате да ме изнервяте вече. Злобата е във вас ще те цитирам "не ми пука особено за бутната бременна". Какво сега като е охраната на Волен Сидеров и да го търсим да го прегръщаме ли, какво? Болни мозъци сте вие, малко като фанатици го раздавате. Ще прощаваш...

# 91
Bez komentar. Ne mi se spori, prosto si izrazih mnenieto!

# 92
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Я ми посочи със цитати къде точно видя злобата...

Аз я видях и в двете страни. Като искаш цитати ето, от тази тема са:
Цитат
Гадни, долни свине ....
Цитат
Вкарваме свине и говеда в правителството...
Цитат
Животни
Говеда
Безмозъчни тъпани...
Цитат
А този изрод и горилите му заслужават публичен разстрел.

П.П. Не съм привърженик на Атака, на никой не съм, но виждам много злоба и обиди.

# 93
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Tova spored men e absolütna lüja, moeto momi4e. I ne mi izlizai s tia, 4e te bilo strah da razduhash slu4aia. Mnogo prili4a na izkazvaneto na Dokov-mladshi (trpereiki) "kakvo da napravia-vijte s kakvi hora si imame rabota".
A zialata zloba koiato se izlia ot ostanalite 4itatelki po temata me kara seriozno da se sumniavam v mai4inite im ka4estva.
I kak ja e strah mam4eto, kato Rumen4o Petkov (Glavata) purvi ste i osiguri ohrana i ste razduha slu4aia.
Ne mi puka osobeno za "suborenata" bremenna, no me pritesniva zlobata na ostanalite "maiki i tatkovzi" ili po skoro e strah a ne zloba Simple Smile
Ne strah za dezata im razbira se, a za neshto drugo!
И аз мислех да не се включвам във темата но не издържах.Дали е истина или не за това,че охраната на Волен Сидеров е блъснал бременна жена не знам наистина.От скоро се научих докато не видя нещо и не съм сигурна 101 процента да не вярвам.
Ако историята е истина искрено съчувствам на жената.
Искам да се обърна към ново регистрираният потребител.
Ще ме прощаваш драги но с това си обръщение ти изливаш много повече злоба от който и да е друг тук.
Какво ако е лъжа примерно историята?Да не мислиш,че с това умно изказване по-горе ще промениш мисленето на маса народ  и всички ще вземем да възхваляваме г-н:Сидеров?
Ай де моля ти се не това е начина.......
Но я си помисли за миг,ами ако всичко разказано е истина........... Thinking

# 94
Не се  и учудвам  Crossing Arms То си му личи ...


Някъде по - долу се изписа , че  било лъжа ...
Епа  бива ли да  се мисли ?! Че кой би лъгал за подоно нещо ? И с каква  цел ? #Crazy

А какво стана с историята за "атентата" над него ?

# 95
  • София
  • Мнения: 2 623
Всеки е в правото си да мисли каквото иска. Аз също не мога да бъда сигурна 100% дали е така или не, но в едно съм 100% сигурна - ОТ ТЕЗИ ХОРА МОЖЕ ДА СЕ ОЧАКВА ВСИЧКО !!!

# 96
  • out of space
  • Мнения: 8 574
На една дума не вярвам!  Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 779
Lilqna, понеже си цитирала и част от мое мнение, ще си позволя да ти отговоря. Може и да съм била груба, но това не е продиктувано от факта, че става дума за политическа личност. Все ми е едно дали е бил Волен или Бойко, хвана ме яд на отношението, което в случая е неоправдано. Никой човек няма право да посяга по каквато и да е причина на бременна жена. Просто ме потресе написаното, а дали е истина или не не мога да споря. Аз явно съм все още наивница и не гледам под лупа всяко мнение.
Извинявам се ако с изказването си съм засегнала или ядосала някой от привържениците на Атака!

# 98
  • Мнения: 5 539
Леле, Лилитa 
 
, признавам, че мислех, че ти ще ме нападнеш първа LaughingНяколко пъти търпя силни критики от теб, но се радвам, че поне един път сме на едно мнение!
Принципът ми е да си казвам мнението, независимо дали ще се хареса и дали съвпада с това на другите.
Но и аз се радвам, че сме на едно мнение Grinning

# 99
  • София
  • Мнения: 8 939
Tova spored men e absolütna lüja, moeto momi4e. I ne mi izlizai s tia, 4e te bilo strah da razduhash slu4aia. Mnogo prili4a na izkazvaneto na Dokov-mladshi (trpereiki) "kakvo da napravia-vijte s kakvi hora si imame rabota".
A zialata zloba koiato se izlia ot ostanalite 4itatelki po temata me kara seriozno da se sumniavam v mai4inite im ka4estva.
I kak ja e strah mam4eto, kato Rumen4o Petkov (Glavata) purvi ste i osiguri ohrana i ste razduha slu4aia.
Ne mi puka osobeno za "suborenata" bremenna, no me pritesniva zlobata na ostanalite "maiki i tatkovzi" ili po skoro e strah a ne zloba Simple Smile
Ne strah za dezata im razbira se, a za neshto drugo!
Поредното доказателство, че избирателите на Атака са същите малоумници като шефа си Волен. И какви са тези обръщения - моето момиче. Жената не ти е никакво твое момиче. Не му пукало за съборената бременна, ами за какво ти пука? Да не посегне някой на скъпоценния  Сидеров? Ние поне си изказваме мнението, а не се крием зад анонимността.

# 100
  • Мнения: 5 370
newsm78Доста мислех дали да пиша, но хайде - без това скоро не е имало повод за скандал във форума, т.е. нападайте ме.Съжалявам  за авторката на темата за това което и се е случило.Но лично според мен е малко преувеличено.Може и да греша, но след няколко потресаващи истории от фурума станах голям песимист.Все ми се струва, че около паметника Левски навсякъде е оживено и чак да бутнат и стъпчат една жена е странно.Аз съм контактувала със Сидеров(не съм му фенка, не ме разбирайте погрешно), ами видяла съм много положителни черти.А сега може да се е променил, знам ли ConfusedНо, ако някой мрази например Бойко Борисое и излезе със същата тема фъв форума, как хората му са го стъпкали, няма ли да се реагира различно newsm78Не знам, наистина съм станала супер невярваща, но дано да греша.
Съгласна съм с Биляна.
Особено след случаят НаНа-скоро една година ще стане оттогава-не вярвам на 100% на никакви бомбастични истории, изнесени пък даже и от майки-бъдещи или настоящи. Щото хора всякакви-не ме разбирайте погрешно-а това, че си майка вече, за жалост, не винаги те прави ангелче с крилца.
Толкоз от мене. Confused

# 101
  • Мнения: 1 153
 Shockedне мога да повярвам #Crazy #Cussing out #2gunfireмеко казано е гадно Shocked

# 102
  • Мнения: 3 405
Не е невъзможно това да се случи, защо подозирате момичето?
Аз й вярвам и ми стана неприятно от случката.
Дано всичко е наред Peace

# 103
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Lilqna, понеже си цитирала и част от мое мнение, ще си позволя да ти отговоря. Може и да съм била груба, но това не е продиктувано от факта, че става дума за политическа личност. Все ми е едно дали е бил Волен или Бойко, хвана ме яд на отношението, което в случая е неоправдано. Никой човек няма право да посяга по каквато и да е причина на бременна жена. Просто ме потресе написаното, а дали е истина или не не мога да споря. Аз явно съм все още наивница и не гледам под лупа всяко мнение.
Извинявам се ако с изказването си съм засегнала или ядосала някой от привържениците на Атака!
Малчо, съжалявам, ако съм те засегнала с цитата си  bouquet. Аз също бих реагирала така като теб, но само ако съм свидетел на случката. Животът и не само той, ме научи да не вярвам винаги и на всичко, което ми разкажат, мога само да се съмнявам. Не бързам с изводи и заключения за хора, които не познавам, между другото точно затова и не гласувам, защото не ги познавам.

# 104
Волен Сидеров не е блъскал никого, защото видях как с охраната му излизат от сградата и се качват без инциденти в автомобил. sowhat17?

Общи условия

Активация на акаунт