'Искам бебе' ни събра, но и бременни вървим пак ръка за ръка. /тема 30/

  • 28 368
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 154
Жасминка, бъдете живи и здрави 💙

# 76
  • Мнения: 2 027
Jasmin, честито. Бъдете здрави!

# 77
  • Мнения: 449
Jasmin, честито бебенце да е жив и здрав и много да ви радва 😊

# 78
  • Мнения: 205
Jasmin честито бебче, живо и здраво да ви е и много да ви радва, много ни зарадва всички тук.. на теб бързо възстановяване и прекрасни емоции Hug ***Alessandra***, Rave браво и за вашите резултати, страхотно - все така да вървите Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 1 041
Jasmin, честитооо! 💋
Страхотни новини! Да е жив и здрав! 😊

Чакаме подробности 😋

# 80
  • Мнения: X
Честито Жасмин, много радост и щастие да ти носи детенце. Очаквах включване от теб Simple Smile
Вкъщи ли сте си вече, раждането леко ли мина?

# 81
  • Мнения: X
Jasmin, честита радост! Как си след раждането, как мина?

Диди, Дели, как сте вие? Пиранките и патетата растат ли? Стискам палци скоро всички заедно да си се приберете вкъщи и да си се радвате на спокойствие ❤

# 82
  • София
  • Мнения: 302
Jasmin честита радост! Живи и здрави да сте! Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 2 098
Жасминка, честито бебче ! Blue Heart
Да е здрав, палав и много да радва мама и тати ! Hug

# 84
  • Мнения: 623
Жасмин, честито! ❤🌸❤ Бъдете здрави и много щастливи!!! 😊🧸

# 85
  • Мнения: 324
Честито, Жасминче! Пожелавам ви много здраве и щастливи моменти заедно BlushHeart

При мен нищо интересно, затова и не съм писала. Започва да ми тежи вече, задъхвам се бързо и като цяло повече се изморявам. Мисля да поработя още месец и да си оставам вкъщи вече. Чудя се и дали да ходя на 3 ФМ. На предната лекаря ми каза, че няма нужда принципно, ама все пак се замислям дали дс не видя малкия още веднъж в по-реален образ преди да се срещнем наживо Blush

# 86
  • Мнения: 1 154
Ние сме добре, ходих да ги видя вчера. Милите вече са оформени човеченца. Растат и наддават. Heart Heart Другата седмица се връщам обратно в София докато не си ги взема вкъщи.

# 87
  • Мнения: 1 042
Жасминче, честит ти бебок, жив и здрав да е и много да ви къса нервите, нека е палав и винаги да ви усмихва.

Някой ме беше призовал на отчет, аз съм малко темерут напоследък. Трета ФМ минах в понеделник - момъкът на инат отново не си показа лицето. Седя с две ръце на лицето. Плашат ме, че вървял голям, според мен си е тамън - 1900 гр в 31 г.с. Иначе, хора, имам пет дни още на работа, след което пускам 5 дни отпуск и излизам в 45-дневен болничен. Вчера ме сюрпризираха, че имаме шест болни с корона в офиса, като аз бях контактувала с всичките. Направо ми прилоша, дето се вика - власите се давят на края на Дунава. Ходих да пускам пср и за щастие е отрицателен. За всеки случай мисля да пусна още един пср след 10 дни, че да не стане мяу мяу. Малко вече нямам търпение да почна да пазарувам за чавенцето, че милото още нищо съществено си няма. А исках да ви разказвам какъв  майтап беше преместването, но явно съм хванала някаква вълна на ретрограден Меркурий.

Стискам палци на всички - на неродилите да стискат краката до термин, на вече родилите - да ги изписват с бебетата, и най-вече стискам силно палци на Борнчето, много ги мисля с нейната принцеса и пращам позитивна енергия. Не ми се ще да пропусна някого, да знаете, че сички сме корави и сичко ще ни е наред. Предпочитам така да мисля и така да се настройвам.

Жасминче, като ти остане време, разкажи за раждането и дай малко инфо как върви кърменето. Аз лично за кърменето спичам повече, отколкото за раждането.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 542
Жасминче, честита радост! Здраве и много щастливи мигове!
Flowers Hibiscus

# 89
  • Мнения: 2 142
Благодаря ви, момичета за прекрасните пожелания! Всяка да си изкара до термин и всичко да е наред!
Диди, чудесни новини при теб! Да растат малките патенца и скоро да са си вкъщи!
Дели, на вас малко ви остава сигурно и се прибирате..
Раждането не мина без притеснения. Ще го разкажа накратко и без да ви напрягам излишно
 
Скрит текст:
Бях с контракции и разкритие, отидох в болницата, на обяд ме приеха, приготвиха ме и ме качиха в родилна зала, но тоновете падаха и при пореден преглед за разкритие се оказа, че пъпната връв е там и главата на бебето я натиска, та се наложи спешно секцио. Роди се близо 3600гр/51см
На следващия ден ми го дадоха. Слагах го на гърда да яде коластра и дохранвах с мляко, че е доста ящен и не му стигаше. Днес се изцедих, че ми се разраниха зърната и така му давам изцедена преходна кърма. Със силиконовите зърна нещо не се справих, не успях да ги сложа. С плоски зърна съм  [spoiler/]

Общи условия

Активация на акаунт