Ст. Загора - Пием, пеем, пушим, и французки учим - 11

  • 12 167
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не ме дразни, че още имам спомен от немските магазини и ОГРОМНИТЕ им намаления...

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ко стана бре чедета...ходихте ли на разходка Crazy
Аз бях на центъра..че и брат си видях с племениците, че даже и ме черпи Mr. Green

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
И що не повика другарчето за черпнята?  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 064
Здравейте и от мен! lovekiss И честит празник!   bgТъй като все още ходя на работа не мога да се включвам във срещите ви lalalala , но заветния 27 септември наближава и тогава щв се присъединя към вас...стига да не ставам нахална... Embarassed
Хера, благодаря за уточнението за сакчето за АГ-то... yes...а дали не те мярнах днес по обед на "Кампари" или по-скоро отсреща?!?... newsm78

...колкото до бебо, нашето чедо и то не остава назад...в 30г.с. съм, а то е достигнало размерите на бебе в 33г.с. и е около 2,200кг....малко сладко мече... newsm32

# 34
  • Мнения: 619
Ко стана бре чедета...ходихте ли на разходка Crazy
Аз бях на центъра..че и брат си видях с племениците, че даже и ме черпи Mr. Green
ходихме-аз и Жади;и челядта,разбира се...
понеже неможахме да се отлепим от комповете(хеле я)-позакъсняхме и дружинката не ни дочакала,както разбрахме по-късно от многоуважаемата tanya_p,с която се и прибрахме...

                                                                    bouquet

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 16:47 от Ивa&Ави

# 35
  • Мнения: 1 165
Здравейте!
Някой може ли да ми даде координатие на една инструкторка(шофьорски курсове)-казва се Дора,една такава мъничка,едва се вижда от колата.Друго нищо незнам-към коя фирма е и прочие... ooooh!

# 36
  • Мнения: 619
Здравейте!
Някой може ли да ми даде координатие на една инструкторка(шофьорски курсове)-казва се Дора,една такава мъничка,едва се вижда от колата.Друго нищо незнам-към коя фирма е и прочие... ooooh!
да ти кажа,наистина съм съгласна,че не се вижда от колата hahaha
към автошкола 'старт' е-друго немога да ти кажа(или поне до преди година беше там)

# 37
  • Мнения: 1 165
О, благодаря!Ще пусна на търсачката или пък ще се обадя на справки ,за да ми дадат някакви телефони.

# 38
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
  зайко       Автошкола  "Старт" е собственост на Дора и мъжа й. Офисът им се намира на Отец Паисий точно под Телевизионния сервиз в една нова сграда с офиси. На 4-я или 5-я етаж  в дясно от асансьра. А ето ти направо тел. й номер да и се обадиш :  0887/ 603298

# 39
  • Мнения: 1 165
Ей,цена нямате да знаете!  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 165
вече се уговорих с дора!от петък съм по пътищата!be carefull! Wink

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Хера, благодаря за уточнението за сакчето за АГ-то... yes...а дали не те мярнах днес по обед на "Кампари" или по-скоро отсреща?!?... newsm78
Ами бях на заведението точно срещу Кампари  Crazy С черна тениска и бял панталон 7/8

# 42
  • Мнения: 6 243
Ей,цена нямате да знаете!  bouquet
Така сме Laughing

Ти какво реши за диетата? Ще я почваш ли?

# 43
  • Мнения: 1 064
Ами бях на заведението точно срещу Кампари  Crazy С черна тениска и бял панталон 7/8

...мдаааа yes...не съм се излъгала...ти си била...разпознах те по снимките при октомврийките... photo

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето ги най-накрая снимките от Каваците...

МОРСКИ СНИМКИ...

Днес бяхме на мъглижките поляни, край барите... Носихме си дървени въглища, цър-пър до безобразие (едни вратни пържолки, малееееее), дини, катми на газовия котлон, джангър-кутията и стотина диска, прекарахме си страхотно... Цял ден се излежавахме на припек и чист въздух... Препоръчвам го на всички, невероятно е... Дори и децата слушаха, чак да не повярва човек...

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 23:25 от Ekcnpec

Общи условия

Активация на акаунт