91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 6

  • 69 067
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 106
Според дъщеря ми ( тя е в класа на Кендерова) присъствено са на училище в понеделник, а във вторник и четвъртък ще бъдат дистанционно от 14ч до 16ч.

# 706
  • Мнения: 222
Според дъщеря ми ( тя е в класа на Кендерова) присъствено са на училище в понеделник, а във вторник и четвъртък ще бъдат дистанционно от 14ч до 16ч.
[/quot


И аз нещо такова разбрах, само това за ДО не го знаех

# 707
  • София
  • Мнения: 3 612
Вторник и четвъртък щели да подготвят и дезинфекцират училището.

# 708
  • Мнения: 222
А дали ще ги компенсират за тези дни?

# 709
  • столицата
  • Мнения: 3 808
Много интересно. Вчера моето дете ми обясняваше, че във вторник има 2 теста и за никакво ДО не е ставало дума. Може да има значение, че е първа смяна. Евентуално вторник следобед е възможно да подготвят стаите за матурата.

# 710
  • Мнения: 106
А дали ще ги компенсират за тези дни?
Предполагам, че ДО с Кендерова в тези дни е компенсацията, тъй като според нея са поизостанали с материала.

# 711
  • София
  • Мнения: 3 612
Много интересно. Вчера моето дете ми обясняваше, че във вторник има 2 теста и за никакво ДО не е ставало дума. Може да има значение, че е първа смяна. Евентуално вторник следобед е възможно да подготвят стаите за матурата.
Най-вероятно касае само втората смяна. Едва ли цял ден ще подготвят няколко стаи.

# 712
  • Мнения: 222
А дали ще ги компенсират за тези дни?
Предполагам, че ДО с Кендерова в тези дни е компенсацията, тъй като според нея са поизостанали с материала.

Аз се надявах на присъствена компенсация, какво пречи тези дни да са първа смяна всички, но никой не ни пита

# 713
  • София
  • Мнения: 1 543
Явно се отнася само за втора смяна ПО. 9ти клас са си онлайн от днес и ще си учат пон, вторник и четвъртък. Поне по последни данни.

# 714
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте, синът ми е 10 клас и също ще учи присъствено днес, във вторник и в четвъртък.
Последна информация от снощи - днес ще ходят до езерото Ариана, а в четвъртък в парк Възраждане.

Последна редакция: вт, 18 май 2021, 06:16 от stassi

# 715
  • София
  • Мнения: 375
Първа смяна, 8 клас, ПО - учили са днес, а вторник и четвъртък ще имат спортен полуден Simple Smile

# 716
  • Мнения: 106
Явно при всеки випуск, съответно смяна, ще бъде различно и може би за това няма информация на сайта на училището.

# 717
  • Мнения: 46
Здравейте, деца! Утре - 18.05.2021г. - вторник-ще се проведе спортен празник в Борисовата градина. Сборен пункт-езерото "Ариана".
09.30-12.00 - 11.клас
10.00-12.30 - 10. клас
10.30 - 13.00 - 8.клас
На 20.05. ще има спортен полуден в Парк Възраждане или според планираното от класните.
Девети клас учат онлайн.
Педагогически съветник- 91НЕГ София- фейсбук група

# 718
  • Мнения: 4 037
Последният пост искрено ме зарадва. Благодаря на г-жа Георгиева. Темата "91 НЕГ" в бг.мамма се оказа по-информативна от сайта на НЕГ. Simple Smile
За децата, които са онлайн, втора смяна, 19-ти и 21-ри май ще бъдат неучебни дни (ако отделните класни ръководители не променят нещо или отделни учители не направят среща за наваксване на материал). Информацията е от г-н Бечев - класен ръководител на един от 9-тите класове.

# 719
  • столицата
  • Мнения: 3 808
Nadja Georgieva 632309, аз само не разбрах има във фейсбук група с наименование
"Педагогически съветник- 91НЕГ София"? Защото не  откривам подобна.
Иначе Ви благодаря за информацията! Лошото е, че липсата на информация е не само към ученици и родители, а оказва се и към учители.

Общи условия

Активация на акаунт