Отговори
# 15
  • Мнения: 1 058
Искам и мойто да го гледам до 3г. Надявам се да не ми се наложи да го пращам на ясла.

# 16
  • Мнения: 3 479
Матей и Кристиан ще си останат в къщи до 3 г. После ще тръгнат на градина.

# 17
  • Мнения: 5 877
И аз се включвам в минало време - у дома до 3 години и 6 месеца, гледана от мен, приходящи баби и бавачка. Сега тръгва на градина - през лятото имаме месец и половина опит със сборни групи. Не свикна по-трудно от съседчето, което беше ходило на ясла.

# 18
  • Мнения: 338
Аз го гледах в къщи до 3г.и2м.Чак тогава го пуснах на градина.

# 19
  • Мнения: 271
бройте ни и нас.мисля направо за детска от 3 години Peace

# 20
  • Мнения: 7 474
Гледаме се вече 5 г.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 5 790
Виктория също ще си остане в къщи до тръгване на 1-ви клас. Не искам да я давам други хора да я възпитават.
Още 1-2 години ще си я гледаме с баща й, както и досега, а след това майка ми ще навърши възраст за пенсия и има огромно желание да я гледа.

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ние сме тук

# 23
  • Мнения: 460
Роско тръгна на градина на 3г и 2м, Йони също планираме след навършване на 3 години да е на градина. Съвсем различни са дечицата тогава, някак по-разумни, послушни и поне при нас с голямо желание, за разлика от времето около 2та година.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят малчуган, сега е на 3г. и 3 мес. и от 18.09. е на градина/ходи и два месеца пробно -май и юни/, но си беше вече на 3 год.
След лошият опит от тръгването на каката на ясла, него категорично реших да си го оставя  в къщи до 3 год.

# 25
  • Мнения: 6 390
хайде един глас и от мен  Grinning
И без това широко-далеко няма ясла около нас Wink направо на градина след като навърши 3.г. Peace

# 26
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И ние няма да ходим на ясла. На 01.06.2007 г. ще тръгне на градина, а на 03.06.2007 г. ще навърши 3 год.

# 27
Още две дечица бройте  Peace

Моят левент е на 2г. и 8м. и евентуално следващата пролет ще го дадем на градина. Но не е сигурно - чудя се дали да не тръгне направо на 5г. на предучилищна... Девойката ми е 10-месечна и с положителност ще остане вкъщи до навършване на 3.
При нас отглеждането също е родителско-бабиерско-баваческа кооперация, доволна съм от резултата. Яслите не ми харесват, приемам ги като краен вариант, за градината още нямам твърдо мнение. Вярно, социалните контакти са важни, само че децата ми и сега си ги имат в изобилие - пътуват, трупат много и различни впечатления, общуват еднакво добре както с връстници, така и с възрастни - само дето са подбрани /това последното май звучи мнооого снобско, ама... за мен средата е от съществено значение/. Та така де... къщовничета са ми  Grinning

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И моят малкият ще изкара и тази зима в къщи. Ако започна работа, ще го гледа майка ми. НО май ще съм си в къщи и тази зима. Смятам от април (като навърши 3 год.) да го дам на детска градина (записан е даже вече Wink)

Каката и тя тръгна на градина през април (2 месеца преди да навърши 3 години). До февруари я гледах аз, а като започнах работа, се сменяха за 2 месеца баби и лели и я задържахме в къщи за през зимата.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 515
Айде и Габи да я включа. Аз мисля да я дам на градина 09.2007, когато ще е на 2 годинки и девет месеца.

Общи условия

Активация на акаунт