пак за фолиевата киселина

  • 1 231
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
И аз я пих до 3 м. preggo

# 16
  • Мнения: 301
Аз я пих до края на 4-тия, но сега пия на Хипп една напитка, казва се ХИПП Натал Актив, в която има всички необходими витамини за бременната. Чувствам се чудесно с ХИПП  Joy, пепоръчвам тази напитка на всички настоящи бъдещи мами   bouquet

# 17
  • Мнения: 313
На мен докторът ми каза да пия фолиева киселина и витамини до края, за да гарантирам всичко необходимо на детето си. Някои бременни развивали анемия когато спрат фолиевата киселина. Може би при всяка жена е различно, пък и всеки лекар има свое мнение:)

# 18
  • Мнения: 994
аз пих до16та седмица, предните пъти не помня вече колко дълго.
но сега пия мултивитамини, в които има фолиева к-на.

# 19
  • Мнения: 409
Аз не съм пила взимах само витамини. Hug

# 20
  • Мнения: 2 427
Тук се пие месеци преди да решиш да заченеш,както и по време на зялата бременност.В началото пиех фолиева в комбиназия с калций,но страшно ми се повръщаше от този препарат,сега пия един мултивитаминен с фолиева и за сега е ок,но мен ми се вижда излишно.

# 21
  • Мнения: 1 353
Твърдо да

# 22
  • Мнения: 4 621
Доколкото си спомням я пих до средата на 4 месец Thinking

# 23
  • Мнения: 817
Аз я спрях след 3-тия месец Peace

# 24
  • Мнения: 1 029
Аз спрях фолиевата киселина след 3 тя месец, доки каза така Wink
И аз така. Най-добре да питаш твоя лекар.

# 25
Моята докторка ми казва да я пия до края на бременността, но на мен ми се гади от самото гълтане на хапчета и не я взмемам. Пих я само до към края на 3-ти месец.

# 26
  • Мнения: 407
Пих я докато свърши цялата опаковка,това беше до към края на 4 месец.

# 27
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз пих фолиева киселина 3 месеца преди да забременея. Вече съм в 4-ти месец, но още я пия. То май след трети я месец от бременността няма много смисъл, но съм решила да си доизпия шишенцето и тогава да спра.

# 28
  • Мнения: 1 104
Аз я пиех до началото на 4 месец.След това спрях.Иначе пих само 1 месец преди да забременея,че не очаквах толкова бързо да стане.

# 29
  • Мнения: 374
лекари са казвали, че "нямя смисъл" след третия да се пие, но това си е витамин и при всички случаи ще е само и единствено от полза.полезна е и за кърмачките, а присъства и в много комбинирани витамини, следователно е полезна за всички.аз я спрях, когато ми свърши шишето-към 5-тия месец, но като цяло гледам да се храня много здравословно.

Общи условия

Активация на акаунт