Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 843
  • 983
  •   1
Отговори
# 435
  • varna
  • Мнения: 211
Да измива добре ,да не утежнява косата и да ухае хубаво.

# 436
  • Мнения: 443
Да се отразяват добре на косата ми, да бъде добре изглеждаща, да и осигуряват това, от което има нужда.

# 437
  • София
  • Мнения: 515
За мен е важно да ухае приятно, да прави косата мека и бляскава, но да не я омазнява и да има подхранващи съставки.

# 438
  • Nesebar
  • Мнения: 571
Да се сресва лесно и да не е разхвърчана цялата коса

# 439
  • Мнения: 310
Да заздравява косъма и скалпа.
Да придава блясък и мекота.
Да ухае продължително.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 914
Да не омазняват и слепват косата ми. Да я подхранват. Да ухаят приятно.

# 441
  • Мнения: 1
Мекота и блясак

# 442
  • Мнения: 3
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?

- Аз полагам изключително много грижи за косата си ежедневно. Искам косата ми да бъде винаги мека, гладка и с много блясък. Очаквам от продуктите да не дразнят скалпа и да се отмиват добре. И най- вече да не омазняват косата ми. Приятният аромат също е от голямо значние за мен.

# 443
  • Мнения: 1
Най-важното качество за мен е да даде на косата ми блясък, да ги прави мекички, да мирише уникално и свежо. Да не ми развали къдриците и да не ми изсушава краищата. Да подхранва косата ми. 🌺

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 241
Да подхранва косата, да придава плътност и блясък.

# 445
  • Мнения: 634
Да не "утежнява" косата, да придава мекота, блясък, да подхранва, да има приятен мирис и да не е с твърде агресивни съставки.

# 446
  • Мнения: 6
Мекота и дълготраен аромат

# 447
  • Мнения: 60
Определено мекота, защото косата ми е адски твърда и тежка и без подходящ продукт е като метла 😊, освен това търся също блясък, обем и здравина.

# 448
  • Мнения: 8
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?

За мен най- важно е продуктите да са качествени и да не дразнят скалпа ми, да хидратират косата без да утежняват, да придават обем и в съдържанието да са включени наистина работещи съставки.

# 449
  • Мнения: 26
Ефективност, гаранция и наистина да отговарят на написаното на гърба на продукта.

Общи условия

Активация на акаунт