Pantene – вашата тайна за страхотна грижа за косата!

  • 26 727
  • 983
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 118
Подхранване на косата,свеж аромат,да не дразни скалпа.

# 451
  • Мнения: 1
Най-важни са здравината на косъма, скоростта му на растеж и блясъка му.

# 452
  • Мнения: 4
Мекота, блясък, приятен аромат.

# 453
  • Мнения: 5 473
Хидратация и мекота.

# 454
  • Хасково
  • Мнения: 592
Моята коса е много къдрава и суха.За мен най-важните качества са лесно разресаване ,блясък и здравина на косата

# 455
  • Мнения: 98
Кои са най-важните качества, които търсите в продуктите за грижа за косата?


За мен е важно да не получа сърбеж на скалпа или пърхут, да не заплита косата и да придава блясък и мекота.

# 456
  • Мнения: X
Да е безвреднен продукт който има реална полза за косата, не само временен ефект. Да я прави хем мекаичка, хем да стой плътна, да обира фриза (заглажда) и да подпомага за повече блясък ☺️

# 457
  • Мнения: 4 606
На първо място да е с изчистен състав, да е подходящ за косата ми, да не я заплита и утежнява, да има приятен аромат и лесна и практична за използване опаковка.

# 458
  • Мнения: 2 760
Да хидратират косата и да измиват добре скалпа.

# 459
  • Мнения: 4 859
Най-важно ми е след измиване косата ми да е лесна за разресване,да има обем и блясък .

# 460
  • Мнения: 140
Тъй като косата ми е дълга ,естествена търся да се разресва лесно ,да има блясък и да е  мека на допир.
Не на последно място да ухае чудесно-точно като вълшебния Pantene.
Simple Smile)))

# 461
  • Мнения: 2 690
От няколко години използвам единствено шампоаните на Пантен, защото съм открила в тях комбинацията от неща, които търся в моя шампоан - да е с подходяща консистенция, приятен, ненатрапчив аромат, удобна опаковка, хидратиращ ефект, дълготраен, подхранващ и с отлично съотношение цена-качество.

# 462
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Да не дразни скалпа, да придава мекота и блясък, косата да е лесна за разресване, да има приятен аромат и удобна опаковка.

# 463
  • Мнения: 346
Най - важните качества, които търся в продуктите за коса са това те едновременно да подхранват, да имат хубав аромат и да правят косата глатка и блестяща. Използвам често преса/маша за коса и хубавият шампоан, маска, балсам и кристали са ми от голямо значение.

# 464
  • Мнения: 47
За мен е важно продуктите които ползвам, да измиват добре, да подхранват косъма, да не утежняват и сплъстяват косата, а  след измиването  косата да бъде лъскава и лека за разресване.

Общи условия

Активация на акаунт