Какви са ви ноктите? Анкета-има ли зависимост?

  • 9 891
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 697
Доста са твърди, имам чувството, че и 5 см да ги оставя, няма да се счупят, не че съм пробвала , де...

И при мен е същото положението...Само дето аз съм ги оставяла и по 5 см, имаше един период, който беше тежък и се бях запуснала...та придобих нокти като изкуствените на фолк певица  Sick Иначе, не се оплаквам, много са прави и идеални за маникюр.  Heart Eyes ама трябва да се поддържат  ooooh!

# 31
  • Мнения: 7 186
Средна работа, клонят към меки. Imp

# 32
  • Мнения: 27 524
Меки, цепеха се, чупеха се по средата на нокътната плочка. Откакто им сложих гел се родих!

Е, какъв е този гел, кажи, де  Tired

# 33
  • Мнения: 5 577
Едни странни са моите.  Confused

Хем твърди, и пускам дълги - и няма проблем, не се чупят да кажем месец.
Обаче като почнат - един след друг. Вчера ги отрязах, тъкмо бях пуснала.
Сега са къси и меки.

# 34
  • Мнения: 357
И мойте нещо в последно време се излагат-цяпат се,чупят се ужас е направо  Sad  Преди време имаше един период,в който ми бяха страхотни,всички жени около мен ми завиждаха за хубавите и здрави нокти,ама сега какво им стана  newsm78

Моите са меки, преди няколко дни се сдобих със заздравител на Rimel с диамантен прах определено ги втвърдява  Peace

От къде го взе този заздравител и какви парички,ако не е тайна   bouquet

# 35
  • Мнения: 2 849
Твърди . Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
Мойте са на моменти... когато не се цепят, са перфектни, но иначе.....
Горещо препоръчвам продуктите за нокти на Мавала, на по добра козметика за нокти не съм попадала  Wink

# 37
  • Мнения: 328
Твърди.Никога не са ми създавали проблеми. Flutter

# 38
  • Мнения: 357
Мойте са на моменти... когато не се цепят, са перфектни, но иначе.....
Горещо препоръчвам продуктите за нокти на Мавала, на по добра козметика за нокти не съм попадала  Wink

Какво точно за задравяване на ноктите на Мавала би ми препоръчала? Аз от доста време се каня да си взема нещо да пробвам даже момичетата ми бяха казали,че има продуктите на фирмата в супермаркет Хит и в още един магазим,ама все не стигам да си взема някое заздравителче.Препоръчаи ми нещо моля те и,ако ти е удобно ми кажи горе долу каква му е цената и от къде си ги купуваш,за да видя къде ще ми е най-удобно тези дни да отида да си взема най-сетне   bouquet

# 39
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Сега ноктите са ми хубави и твърди, но преди години имах ужасни меки, гадни  и изхабени нокти. Започнах да ги мажа редовно с течен витамин А и направо се родих, още не мога да повярвам, че това са моите нокти! И сега профилактично, от време на време ги мажа Peace.

# 40
  • Мнения: 952
и моите са бая твърдички, което си има и плюсовете де, ама чупенето им е големия минус на тия нокти, много е гадно като се счупят наистина.  Rolling Eyes В момента съм с дългички нокти и много хубаво изрисувани с любезното съдействие на Бейбиту Joy

# 41
  • Мнения: 2 257
Ужасно твърди нокти имам и обикновено маникюрът ми издържа на всякакви удари, води и действия, освен ако, много дълъг вече, не го хакна под ъгъл и го строша насилствено напречно. Не зная защо е толкова здрав, никога не съм полагала особени усилия за него.

# 42
  • Мнения: 7 430
Много меки  Sad същите са като твоите Блонди... чупят се, белят се...
Лео и аз искам такива пък Crossing Arms Hug

....ще послушам мама Мери и ще започна да ги мажа с вит. А - дано има ефект Peace


# 43
  • Мнения: 429
Твърди, но понякога се цепят,  когато настъпи проблема вземам витамини и се разрешава.

# 44
  • Мнения: 4 358
Моите са по-скоро меки.

Общи условия

Активация на акаунт