Любители на Котки - Тема 149

  • 27 014
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 485



Мързелуване.

# 706
  • Мнения: 10 583
Да, миризмата е убийствена! А често дори не може да се разбере къде е маркираното, защото са само капчици.

Преди малко отворих списъка на ветеринарите от въпросната клиника, за да видя името на лекарката, че не го помнех. Току-що видях кой е последния член на екипа. Joy  Погледнете най-долу в списъка: https://julyvet.com/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D … 0%B0%D1%80%D0%B8/  Joy Joy Joy

И в Провет Пловдив имат една такава. Водят я Security. Спи пред монитора с камерите. Joy

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 909
Това момче--шотландеца с котето Нала, го гледам в ютуб, има канал, тази котка е толкова спокойна на това колело, гледайте ги, ще ви харесат 😉

# 708
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Току що в иг намерих двойник на Шаги.
😲



Нашия е малко по едър обаче.

Колажче колко си приличат.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 21:56 от daviz

# 709
  • София
  • Мнения: 13 131
Да, миризмата е убийствена! А често дори не може да се разбере къде е маркираното, защото са само капчици.

Преди малко отворих списъка на ветеринарите от въпросната клиника, за да видя името на лекарката, че не го помнех. Току-що видях кой е последния член на екипа. Joy  Погледнете най-долу в списъка: https://julyvet.com/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D … 0%B0%D1%80%D0%B8/  Joy Joy Joy

И в Провет Пловдив имат една такава. Водят я Security. Спи пред монитора с камерите. Joy
Познавам я лично! Simple Smile  И Цонка от "Добро хрумване" - Изток ме е посрещала.  Simple Smile Тя сигурно е на длъжност "Портиер". Simple Smile

Преди малко прочетох за тигърчето със зелените очи от "Света София" в Истанбул. Била на 16 години и се разболяла. Лекуват я, но нямало да я връщат в Света София. И тя си имала страница в Инстаграм. Simple Smile  Имах съмнения, че през 2010 година съм я виждала, но когато стана известна в Интернет, си мислех, че е друга котка. Не вярвах, че улична котка може да доживее до такава възраст. Heart

Казва се Гли - https://www.instagram.com/hagiasophiacat/?utm_source=ig_embed

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 22:05 от Тaня67

# 710
  • Мнения: 1 620
Цонка и нас ни посрещна, като ходихме с Ая преди 2 седмици 😉

# 711
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Цонка нямаше ли снимки пред клиниката във Фейса?

# 712
  • Мнения: 1 471
Ивекс, раницата на кока-кола и Драко много я харесва 😁 напада я, после я суче, после пак се бие с катарамите 🤪

# 713
  • София
  • Мнения: 3 474
В събота хвърлих грейката на леглото и отидох да взема спалното бельо да сменя... като се върнах...



Е как да го безпокоя принца!?
Смених чаршафите привечер, като се наспа умореното ми момче 😻



И една нацелувана лапка ❤

# 714
  • София
  • Мнения: 12 225
Кога си сменят зъбите котетата? От вчера си дъвче и пази едни чорапи и ръмжи като се опиташ да му ги вземеш, но днес видях, че има кръв по единият чорап. Надникнах в устата му,  вчера зъбите май бяха нечетен брой, днес са четен, тоест с един по-малко. Възможно ли е да е сменил зъбче и от там да е кръвта? Напълно ок  е Страх, жизнен, лудава и си хапва, не изглежда да има някакъв проблем в устата в момента, затова издирвам откъде е появилата се кръв по чорапчето.

# 715
  • Мнения: 839
Кога си сменят зъбите котетата? От вчера си дъвче и пази едни чорапи и ръмжи като се опиташ да му ги вземеш, но днес видях, че има кръв по единият чорап. Надникнах в устата му,  вчера зъбите май бяха нечетен брой, днес са четен, тоест с един по-малко. Възможно ли е да е сменил зъбче и от там да е кръвта? Напълно ок  е Страх, жизнен, лудава и си хапва, не изглежда да има някакъв проблем в устата в момента, затова издирвам откъде е появилата се кръв по чорапчето.
Май между 4 и 6 месец по спомен. Макс единственото, което забелязах беше как имаше едновременно 2 броя от кучешките зъби един върху друг (ако така се казват при тях) и след време падаше единия. От малките не съм и разбрала как е станало.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 225
Кога си сменят зъбите котетата? От вчера си дъвче и пази едни чорапи и ръмжи като се опиташ да му ги вземеш, но днес видях, че има кръв по единият чорап. Надникнах в устата му,  вчера зъбите май бяха нечетен брой, днес са четен, тоест с един по-малко. Възможно ли е да е сменил зъбче и от там да е кръвта? Напълно ок  е Страх, жизнен, лудава и си хапва, не изглежда да има някакъв проблем в устата в момента, затова издирвам откъде е появилата се кръв по чорапчето.
Май между 4 и 6 месец по спомен. Макс единственото, което забелязах беше как имаше едновременно 2 броя от кучешките зъби един върху друг (ако така се казват при тях) и след време падаше единия. От малките не съм и разбрала как е станало.
Той е към 5-6 месеца по сметки на ветеринаря, така че като нищо е това. Мерси много за успокоението.

# 717
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз не разбрах и с двамата, кръвта е само от зъбчетата, ако има нещо няма да се храни, то и му е време на Страх затова мисля.
Казвала ли съм ви как благоверния заведе Топче като бебе на ветеринар, връхлита като хала с котка в клетка в едната ръка и с паднал мустак в другата. Joy
Туй от доктора го знам, той не признава, че е заради това. Joy

# 718
  • Мнения: 4 292
До 6тия месец,да. Съвсем случайно детето намери един зъб на Фин и досега го имаме в кутийка,като нейния първи зъб.
Зак също постоянно гризе нещо

# 719
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Значииии... чета задълбочено една тема, а Рафа до мен се навела, какво прави не виждам. Понеже продължи дълго се вглеждам и какво да видя - ближе горчивия шоколад, който съм взела за лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт