Споделете 2.1

  • 20 436
  • 569
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Буболина, можеш да ограничиш всякакви контакти с тях и да забравиш, че ги има, нали?

За теб -   bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Тъжно ми е. На моя приятелка се случи нещо ужасно, а аз не знам как да и помогна. Не знам и какво да и кажа - все ще звучи тъпо. Днес говорихме 3 часа, но имам чуството, че не стигнахме доникъде...
Боже, защо на добрите хора се случват такива неща.  Cry

# 17
  • Мнения: 1 006

Боже, защо на добрите хора се случват такива неща.  Cry


И аз често задавам този въпрос.Един от многото отговори, който получих е, че златото се изпитвало в огън. Confused Баси...много съм златна и аз.  Cry

Като начало можеш да й помогнеш като я изслушваш, щом въобще иска да говори и е избрала теб за целта.

# 18
  • Мнения: 6 315
Ми, уморена, днес пак си имах ядове, ако продължа така да се връзвам не зная до къде ще я докарам освен до някоя болница. Лекувам се в момента, опитвам се да се пазя, да пазя и малчо същевременно - искам да компенсирам всичко негативно, което му се струпва на малката главица... Зная че ще се оправя, ама искам да викам и плача! А не мога.

Буболинче, колкото и да е тъжно и трудно не се поддавай на мъката, тези хора не ви заслужават, ако изпитват такива чувства към вас.  Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чувствам се зациклила на едно място. Искам да творя, да създавам отново... а нямам време за нищо, все препускам нанякъде... Криво ми е, че скоро може да остана без работата си, която всъщност обичам много...

Буболинка и Маргарита,  Hug Heart Eyes.

# 20
  • Мнения: 27 524
Много тъжно сте го подкарали, момичета...  Cry

Пухи, горе главата, бъдещето е пред теб.  Hug

Буболина, за неговите родители не си заслужава ни най-малкото съжаление или негативна емоция. За твоите...те виждат и знаят. С теб са  Heart Eyes

Марг, голяма  Hug от мен и се надявам скоро всичко неприятно да отшуми и да се заредят едни безгрижни, радостни дни  Heart Eyes

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че адски много се радвам че хората наистина споделят в тази тема... Наистина мислех, че никой няма да пише смед третата страница, а толкова пъти ми се е случвало да искам да кажа нещо, но да не е толкова важно че да пускам тема за това, и да няма къде другаде... А е толкова хубаво да има с кого да споделиш... Радвам се че ви има, пиша и на други места но там от мен се очаква да нямам моменти, в които да се оплаквам, да съм някаква без лични проблеми и така нататък...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви момичета  bouquet Hug

# 23
  • Мнения: 936
Mомичета, голяяяяяяяяяяма  Hug. Опитайте се да мислите, че след всяко лошо нещо идва и по нещо хубаво.
[]Буболина, хич не се ядосвай за свекъра и свекървата. Радвай се, че си имате здраво и хубаво момиченце, а тяхната глупост е за тяхна сметка.

# 24
  • Мнения: 569
 Напрегната- това е точната дума. Предстои ми пътуване, раздяла с любимия, много напрегнати

 дни в близките две седмици, а и трябва да взема важно решение свързано с образованието ми

# 25
  • Мнения: 1 006

... да нямам моменти, в които да се оплаквам, да съм някаква без лични проблеми и така нататък...


Няма такъв човек на Земята.Желая сили, вяра и кураж на всички НИ !  Hug

Не че ще ви/ни/ помогне това, но искам да ви кажа нещо смешно.Наградила съм си пъпа с обица, но поради ред причини не всяка обица ми стои добре.От няколко дни съм с обица, която поръчах от каталог и доста време чаках да доставят.Малко е големичка за общите престави, но седи перфектно.Жената, която поддържа офиса ни /не обичам думата "чистачка"/ влезе в стаята ни точно когато я демонстрирах на женската агитка в офиса и се изцъкли  #Shocked #Shocked #Shocked  :"Ти катарама ли имаш на пъпа ?!?"  smile3532

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
хахаххахаххах, честита да ти е.

# 27
  • Мнения: 5 577
Браво кака, много смело.  Sunglasses И много секси.

# 28
  • Мнения: 2 768
Хайде и аз.
Притеснено ми е, мятам се като риба на сухо вечер като си легна. Дъщеря ми е ученичка след 10 дена, а като си я знам... Предчувствам проблемите!... Знам, че е много важно първоначалното впечатление на детето (и на учителите) и тъкмо за това се страхувам, че ще тръгнат нещата не много добре. Особено след като прочетох темата на Касиди за премеждията на дъщеря й в първи клас. А моята дъщеря е напориста, нахална, дисциплината е нещо с което трудно се примирява. Как ли ще я пречупят (ако изобщо успеят), ей такива неща не ми дават мира..........

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дано не я пречупят. Ти се приготви с търпение в излиюък и че най вероятно няма да е първа дружка с учителите. Дано сиостане непримирима, помагай й. Знам за какво говоря, защото аз съм същата. Не се примирих в реда до последно и най мъчно ми беше, когато родителите ми ми се караха за това.

Общи условия

Активация на акаунт