Какво можете да кажете, когато ви кажат...

  • 14 261
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 923
И моят, и моят  Party Щом забележи, че нещо малката е недоволна, ми вика: Давай яденето, (цокането), когато пусне зърното и аз казвам, че вече се е нахранила, той ми казва не е още, още малко да си цока Wink А, и ме насърчава да кърмя навсякъде, даже веднъж кърмих и в метрото, ама не на метростанцията, а в самият влак се разрева малката и я накърмих пред очудените погледи на пътниците, но никой не посмя и думичка да каже, и как при такъв съпруг?  newsm76 Two Hearts  loveuuu
Съжалявам, ако съм направила спам...  Embarassed

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
На въпрос на мои възмутени колежки, как може 4 годишния ми син да спи при мен, аз отговарях:
 - като почне да спи с други жени сам няма да поиска да спи с майка си  Joy

# 62
  • Мнения: 2 529
На въпрос на мои възмутени колежки, как може 4 годишния ми син да спи при мен, аз отговарях:
 - като почне да спи с други жени сам няма да поиска да спи с майка си  Joy

Точно така си е Simple Smile)) И на мен всички ми се чудеха, как така позволяваме на нашите деца да спят при нас, докато техните се скъсваха от рев по цяла нощ и т.н. ...Ето, че и моите си станаха също толкова самостоятелни и забравиха, че са искали да се женят за мен  Laughing , но със сигурност израснаха бебешкия си период щастливи, а днес са уверени и много съпричастни  Heart Eyes
А за кърменето - всъщност с второто ми дете от никой не съм чула и гък против това, че го кърмих година и половина, само за първия понякога се намираше някой, но аз винаги просто игнорирах, без да влизам в словесни диспути...

Общи условия

Активация на акаунт