Студенти в Нидерландия - 8

  • 57 057
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • гр.София
  • Мнения: 362
Колко време отнема антигенния тест?

# 736
  • Мнения: 2 993
mistela,
Става веднага. но колко хора ще има преди вас, колко време ще отнеме плащането , не са с еднозначен отговор . Зависи кога и къде ще го правите Simple Smile

Утре ще опитам, да се позова на заповедта на Министъра, че за влизане в България тест не ми трябва, а мога да го направя при пристигане в България.
Стискайте палци Моля да не ме върнат от летището , че не се знае на кой ще попадна.

# 737
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Колко време отнема антигенния тест?

И аз днес цял ден звънях на Рамус да питам. Искахме да го направим там в 08.00. Полетът е в 10.20. Така и никой не ми отговори, и за спокойствието на сина ще го прави явно на летището.

# 738
  • Мнения: 6 373
Работното време на централния офис не е ли от 7?

# 739
  • гр.София
  • Мнения: 362
Колко време отнема антигенния тест?

И аз днес цял ден звънях на Рамус да питам. Искахме да го направим там в 08.00. Полетът е в 10.20. Така и никой не ми отговори, и за спокойствието на сина ще го прави явно на летището.

И аз мислех на летището, и полета на детето е утре, но един господин от Рамус ми каза да не разчитаме че буса ще е там защото идвали само по заявка. Един вид може да е там, може и да го няма!

# 740
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Работното време на централния офис не е ли от 7?
Не, от 8 е в събота.

Последна редакция: пт, 26 фев 2021, 22:02 от Айяла

# 741
  • Мнения: 7
Здравейте, имам свободен билет София-Айндховен за 06.03.21 г . в 10.20 ч. 30eвро Ако някой проявява интерес да ми пише .

Последна редакция: сб, 27 фев 2021, 23:20 от Силвия Силвия 636782

# 742
  • Мнения: 2 993
На терминал 2 на гишетата на Суиспорт правят бърз тест преди полета ( точно за този полет на Райън ер, който е в 10:20 до Айндховен.)
75 лв

# 743
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
За LAMP теста на Геника, който се прави на летището, някой има ли вече информация?

# 744
  • Мнения: 2 993
Не знам дали е LAMP test, но чух за тест на летището - 5 часа преди полета, който включва и PCR и бърз, но е за скромната сума от 270 лв. Не твърдя , че е вярно. Чух го в разговор

# 745
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На сайта им пише 130 лв. Малко са пропуснали информацията, че освен че заменя PCR в някои държави, заменя и бързия тест.
https://www.genica.bg/bg/airport

# 746
  • Мнения: 5 383
На терминал 2 на гишетата на Суиспорт правят бърз тест преди полета ( точно за този полет на Райън ер, който е в 10:20 до Айндховен.)
75 лв

Роз,  супер полезна информация.
А имайки предвид, че суиспорт е фирмата изпълняваща наземния контрол на Райънеър, следва ли от това, че при всеки полет на Райън  посока Нидерландия ще можем да се възползваме от опцията да направим бърз тест при тях? Това е доста гъвкав подход  на суиспорт. А дали по техен пример и наземния контрол на уиз не прави подобна услуга на Т1 ?

# 747
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На линка на Геника пише, че са в партньорство със Суиспорт.

# 748
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На терминал 2 на гишетата на Суиспорт правят бърз тест преди полета ( точно за този полет на Райън ер, който е в 10:20 до Айндховен.)
75 лв
Така е! Възползвахме се от услугата им в събота. Отидохме на летището в 7.20 / три часа преди полета/  в 8 и бяха взели пробата, а след 15 минути вече имаше резултата. Имаше много хора, но бързо минаваше опашката.

# 749
  • Мнения: 126
Ако някое дете се прибира, особено в събота или неделя, единственият вариант за PCR тест е на летището. Иначе са го измислили да е бързо и удобно, разбира се срещу 130 лв. Резултатите пристигат след няколко часа. Остава да видим РЗИ-София, кога ще върне известие, че карантината е прекратена.

Общи условия

Активация на акаунт