ВРАЦА 3

  • 21 953
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 369
здравейте и от мен аз също сам врачанка,4ак сега се регистрирах във този форум,намерих време,ще ми е приятно да се срещнем тези дни
СМО ТОЛКОЗ МАЛКО ЛИ СМЕ ОТ НАШИЯТ ГРАД

Привет Наде. В началото не бях 100% сигурна дали си ти, но като видях бебе Борис те познах. Wink Най-после се реши да се регистрираш. Има доста мами от Враца, но не всички пишат редовно, а някой почти не пишат /виж предишната тема/.

Пишете бе хора. Страшно няма. Wink

Поздрави на всички врачанки!  bouquet
Привет и от мен Наде  Hug
Да пишем Руби ама като нямаме време  ooooh!
Тази седмица ми пламна главата от болници изследвания , в борсата се разправях да ме отпишат  че ще почвам работа  newsm44и там е една бутаница и една оправия мани мани Close .
Вече от другата седмица сме на градина (ако не се разболеем събота и неделя Praynig) и си мисля от първия ден ли да я оставя цял ден или само до обяд и след това за цял newsm78
 На всичко отгоре ремонта върви бавно (поради липса на финанси )  Sad  и сме разбутали навсякъде и няма оправия .  Shocked Вече се отчайвам че ще стане скоро Crossing Arms , но няма как търпение.  Crazy

Това за сега Поздрави на всички   bouquet


Сетих се да питам защо айсикюто ми не е онлайн в форума когато по принцип съм онлайн
(дано ме разбрахте Simple Smile

# 16
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте момичета!
ОООХ такъв дълъг пост бях написала и Криси го изтри преди да успея да го пратя.Ядосана съм и ще го  напиша след  малко пак.Нали бях нощна , Криси спа един час и сега главата ми бучииии,   smile3514

# 17
  • Мнения: 3 042
Да пишем Руби ама като нямаме време  ooooh!

Ясно скорпионка, но подканям тези мами дето не са се включвали от много-много отдавна в нашата темичка. Да се включват и те по-активно., не да се спотайват. Wink Даже една от тях отдавна вече е родила, пък не се е похвалила. Crossing Arms

За айсикюто ти не знам, защо е така. Някой по знаещ дано ти помогне. Grinning

Пожелавам успех на малката Василена при тръгването и на градина. И и желая много радостни и незабравими мигове там.

А за това дали да я взимаш в началото на обяд не знам. Не ти ли казаха в детската градина как е прието.
Щерката, когато тръгна на градина вече беше ходила на ясла и не съм я взимала. Но в яслата искаха да я взимам в началото на обяд докато свикне. Тя свикна бързо и вместо една седмица я взимах само 2-3 дни.

margi_vr , съжалявам, че Криси ти е изтрил поста. Но децата са си деца, какво да ги правиш. Wink И моят бандит понякога го прави тоя номер. Grinning

При нас няма нищо ново. Няма с какво да се похваля. Rolling Eyes

Поздрави на всички врачанки!  bouquet

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аби, Sandy, rubi, queen of rain, калинка, Скорпионка, Сиска - огромно благодаря момичета! Силно се разчувствах  Hug... да те поздравят градските е велика чест!  bowuu

 Пак БЛАГОДАРЯ!   bouquet  bouquet  bouquet
И нека всичко, което сте ми пожелали Ви се сбъдне и на Вас!  Grinning


Честита Нова темичка.  Peace
Успех на Василена, Марго - така са си малчовците, супер любопитни и пакостчии, привет на Надето и руби - намери все нещо с което да се похвалиш, както и вие Сиска и Ва и Санди.

Поздрави най-сърдечни  Heart Eyes

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
O Шанииииииии, къде се беше затрила?
Кога да те чакаме във Враца?
Аз съм добре, правих едни важни за мен изследвания и резултатите са отлични, търсим си ново жилище и така.
Може ли да ви помоля, кгато имате време и желание да прочетете и подпишете подписката срещу НЗОК във връзка с ин-витро програмата. Има линк в подписа ми.
Марги, честит ти първи детскоградински ден за новата учебна година  на Криси!

# 20
  • Мнения: 25
Ей здравейте, мога да ви се похваля 4е си купих дънки за бременни от втора употреба срещу 11 лева.Хубавите втори употреби са единственото предимство на Пловдив пред Враца. Embarassed
Също мога да кажа 4е отнасям яки ритници от няколко седмици Hug
Как е времето в нашия град?
Аз пък сега нау4их лоша новина  Cry моята съседка във Враца е по4инала и не са я намерили няколко дни, а пък нейното мом4енце Теди е било в апартамента през цялото време и никой не го е 4ул 4е пла4е.Ужасно направо.Настръхнах като разбрах.  Cry

# 21
queen of rain-веднага Ви подкрепих в тази благородна петиция успех Grinning

# 22
до-Sandy-sajaliavam za sasedkata ti viktoria,no na men mi kazaha 4e tedi vednaga kato ia e vidial na poda e izliazal na balkona i e zapo4nal da vika doshla policia,toi im hvarlil kly4 i te vlezli vatre.ne ti go kazvam s cel da klukara a da nesebezpokoite 4e deteto e sedialo niakolko dni vatre pri trupa
zna4i ti vav vraca jiveesh v triagalnika??????????

# 23
  • Мнения: 25
Благодаря, 4е ми каза аз направо си изкарах акъла.Аз разбрах,4е е стоял вътре. То нали знаеш, 4е нещата се говорят по всякакъв на4ин. Ами аз живея в Пловдив отдавна ама си ходя от време на време.Ти да не живееш там?

# 24
  • Мнения: 3 042
queen of rain, подписах се и аз.

Шани, как беше на морето? Wink

Скорпионка, да пишеш как мина първият ден на малката в детската градина.

Марги, честит първи учебен ден на малкият Криси. Желая му много радостни мигове в детската градина през тази учебна година!
Напиши пак поста дето Криси го изтри, когато ти остане време. Praynig

Sandy , НАДЕТО, много тъжна новина. Sad

Ей, НАДЕТО, пиши на кирилица, че си извадих очите докато ти прочета вторият пост. Sad


Аз днес записах щерката в у-ще Европа и от началото на другият месец ще ходи на англииски. Grinning
Злати сега спи и аз най-после имам време да пофорумствам на свобода. Wink Joy hahaha

Поздрави на всички!  bouquet

# 25
  • Мнения: 369
Здравейте момичета Hug днес ни беше първият учебен ден .Василена направо беше във възторг newsm44 , като влезе даже чао не ми каза направо се започнаха едни игри #Crazy цял ден е била послушна и не се е сещала за мен. ходих на обяд да видя как е положението госпожата каза че си хапва и е спокойна . Party Към 13ч ходих пак и ми казаха че вече е заспала да си ходя стига съм ги тормозила :thinking       И за капак като ме видя   че идвам да я взимам ми викаМамо , отивай си у нас аз искам още 1swing  #Crazy ooooh! И утре сме пак Peace
Това за сега от мен Поздрави  и целувки за дечица Kissing Heart

Честит първи учебен ден на и на Криси

# 26
  • Мнения: 87

  bouquet
Привет мили Врачанки и от мен !
И аз подкрепих тази петиция, а и като се има напредвит, че сестрами има този проблем бих я подкрепила още няколко пъти.Защото е ужасно ходене по-мъките това инвитро,  а пък от финансова гледна точка да не говорим.
Ние иначе сме добре, растем и хубавеем. Правим ремонт във вкъщи и затова не съм много активна пък и на море ходихме и така.
Поздрави на всички  Simple Smile  bouquet
Може да се видим на панаира на люлките те са нашата страст няма отърване.

# 27
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте и от нас!
Ние се справяме добре на градинката,като изключим ,че днес се оплакаха ,че е бил много глезен,и искал някой само с него да се занимава,да съм го държала по-строго.Какво да направя като си е на мама глезльото и толкова много препати досега ,че просто нямаше начин да не се разглези.
Еви, аз подкрепих още преди няколко дни петицията,в нашия форум ни обърнаха внимание на нея.Получи ли на лични координатите които ти изпратих.
Сиси чакам снимки,работа ли имаше,няма проблем,но да знаеш ,че ги чакам с нетърпение.
Браво и на Василена,виждам ,че се справила отлично с първия учебен ден.
Руби,с Европа няма да сбъркаш,подготовката е на ниво.
На всички много поздрави!
Шани със закъснение ,честит рожден ден,нека от здраве не се отървеш   bouquet

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани със закъснение ,честит рожден ден,нека от здраве не се отървеш   bouquet

Мерсииииии  Heart Eyes  bouquet


O Шанииииииии, къде се беше затрила?
Кога да те чакаме във Враца?

на море. С посещенията по нашите земи за т.г май приключих  Confused

Шани, как беше на морето? Wink

супер готино, но за много кратко. Сега като змия си сменям кожата  Mr. Green Да споделиш после дали си доволна от у-ща Европа, плз!

Така, мили градски. Идва 15.09 и нескончаеми задължения. В службата гърч и бач. дано при вас е по-леко  Praynig

Поздрави сърдечни  Heart Eyes

П.П: Ва - пусни ми на ЛС линка към петицията. Искам и аз да гласувам.

# 29
  • Мнения: 1 101
Привет от нас!

Браво на всички малки ученици! Искам само хубави новини от ходещите на детски градини, че доста ме наплашиха с тия ясли и градини, а скоро и нас ни очаква ooooh! Sad

Аз пратих на Марги снимките от гостуването ни в дома им, но ако има любопитни да видя фотомодела Криси, ще дам и тук линкче. На повечето снимки Криси позира, защото питае голяма любов към фотоапаратите. Laughing

Ето ги снимките. Качила съм ги в албумчето на Дени, просто давайте на следващата снимка, за да видите другите:
http://foto.bg/showphoto.php/photo/57908/cat/2503

Много поздрави на всички!

Общи условия

Активация на акаунт