секси мама Цвети по ТВ7

  • 5 433
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ако видите и другите и кърмачески снимки просто ще паднете Grinning
Цвети   bouquet

# 61
  • Мнения: 677
Давай ги!Аз съм готов за "падане"!

# 62
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
за съжаление не им държа правата Mr. Green Иначе с голямо удоволствие щях да споделя на още една камара кърмачки худежествените форми. Laughing

# 63
  • Мнения: 677
Казвай веднага къде са  Twisted Evil

# 64
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имаше изложбище ЕЕЕЕй такова голямо, но за кратко. Иначе снимките бяха номер едно. Много специални.
Всъщност ей тука може да надникнеш с половин око.
http://www.bulphoto.com/events/5844/

# 65
  • Мнения: 1 503
Yosarian-Благодаря  bouquet
А за Лиска искам специално да отбележа,че една кожа човек не прави  bouquet

# 66
  • Мнения: 677
Майор Майор не е доволен от Йосариян..И снимките не се виждат и Цвети я няма там..
Ше има непоряди май..

# 67
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Обличам си пижамата и отивам да ми боледува черния дроб. Може да разпиша някое друго писмо цензура, но непоряди - Цъ Naughty
подпис:
Ървинг Уошингтън
утре ще наблегна на прилагателните май....

# 68
  • Мнения: 1 503
Йоси(това е до Yosarian)наиситина не се виждаме ние с моето чадо,Нооо аватаро  ми е от тази сесия(то май моите сесии все по цици бе hahaha)

# 69
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ама той дон Тони искаше да види и другите мами и аз така любезно му ги предоставих Crossing Arms
Ненаситник Grinning

# 70
  • Мнения: 677
Доня Маргарита,Дон Тони Сопранито продължава да е ненаситен и недоволен от вас..И ако продължавате тъй-ще ви се натресе в байбиеросите!

# 71
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
обърнахме го на чат ама:
Бабин сладък, ела, ела да ти се порадваме всичките бабиериндоси. Само да не побегнеш с писъци Mr. Green  И ние сме ненаситни....

# 72
  • Мнения: 3 268
Лиска,Лиска,защо така злобливо го даваш с момичето?Много е сладка нашата Цвети,а бебето й просто е бонбон! Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3 161
Принципно съм съгласна с Лиска, но за Цвети мога да кажа, че нейните снимки във ваната с пяната за Голите ангели не влизат в това клише... много са нежни и деликатно еротични, но не и натрапчиви и прекалено експлицитни.

А за кърмаческите й снимки (за които имам известен принос) мога да кажа страхотни неща, но се надявам да уредим публикация в някое списание скоро, така че сори - засега не ги показваме!  Който видял на изложбата - видял  Mr. Green. Останалите ще си купувате списания и това е!

# 74
  • Мнения: 1 503
Цитат
Останалите ще си купувате списания и това е!
hahaha[/color]

Общи условия

Активация на акаунт