Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-9

  • 54 865
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Юхуу , пак съм аз , вече 7 дни след лазера да ви покажа на какво положение съм.
Записала съм си час на 29 Септември и за челото и тогава всъщност ми се пада 14тия ден на устната,
та тогава вече би трябвало да е още по - голям ефекта . Много стриктно мажа през целият ден и вечер каквото ми е казала лекарката и имам ефект, много съм доволна .

 

# 721
  • Мнения: 22 786
Дано не се покажат пак.Засега е супер резултатът.

# 722
  • Мнения: 171
Много внимавайте след това и задължително фотозащита с висок фактор. Аз също си правих лазер, имаше ефект, но след това се появиха отново петна.

# 723
  • Мнения: 22 786
И при мен се върнаха старите петна Sad

# 724
  • Мнения: X
Ох момичета силно се надявам да не се върнат, но като знам , че аз съм си виновна сама за тях след всички солариуми , плажове , печене и какво ли още не и че никога досега не съм ползвала никаква слънце защита
за лицето и най вероятно и от противозачатъчните също  , си обещах , че оправят ли се веднъж ще бъда много стриктна и много ще се пазя , понеже знам какво ми беше да се виждам с тези петна всеки ден, и като сложех грим да стават още по - черни ....

# 725
  • Мнения: 10 256
На солариум пак ходи, но мятай нещо на лицето. Знам че става разлика от тялото, но можеш да изравняваш с някой тонирана слънцезащита или фондьотен. Аз ходя на солариум преди лятото няколко пъти колкото да не съм съвсем бяла, но лицето и косата никога не излагам. Мятам си тениската отгоре или кърпа някаква на главата. Лицето ми е намазано със слънцезащита. Поражения нямам, освен старите които си имах от слънцето. Но и тези протъвозачатъчни със солариум май не са никак ок. Не съм запозната защото съм ги ползвала единични случаи за неповече от месец 2-3 пъти в живота си. Но съм засичала че излагане на слънце и употребата им има последствия.

# 726
  • Мнения: 381
Момичета, аз пуснах отделна тема, но да ви питам и тук - някой правил ли е този пилинг BiorepeelCl3 (биорепил) и какъв е бил резултатът?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 185

Някой ползвал ли го е?
Отзиви 🤪

# 728
  • Мнения: 6 933
Аз се чудя на това, отзивите в сайта са доста добри.

# 729
  • Мнения: 404
Ползвам от го масец, като редувам с вит Ц, ретиноид, киселини и др. Може би трябват 3-4 месеца за ефект. За месец не мога да кажа промяна

# 730
  • Мнения: 6 933
Това за продукта на Ordinary ли се отнася или за Neustrata?

# 731
  • Мнения: 8 757
Аз ползвам този серум на Тhe ordinary от около месец, с пропуснати два три дена...
Като че ли виждам изсветляване малко или така ми се иска.
Обаче много ми изсуши кожата.,..

# 732
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Когато ползвате няколко актива и страничните ефекти не ви устройват може да е добра идея да опитате да ги ползвате "циклично"

Например:



# 733
  • Мнения: 96
Здравейте дами, започвам да третирам пигментни петна с expigment 4%. Направи ми впечатление,че крема съдържа UVA и  UVB филтри.Чудя се дали може да се използва и вечер при това положение? Благодаря за отговора.

# 734
  • Мнения: 22 786
Аз го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт