All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 378
  • 622
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 441
А, аз имам надежда след днешния епизод. Парушев наистина освежи сериала, а и се заформя някакво действие след като жените минаха на страната на Елица. Разочарована съм обаче от децата - страшно рецитиране, особено от Вики. Миналия сезон като че ли бяха по-добре.
И все пак - Елица и Парушев в изневяра Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 27 157
Упс, грешка. обърках темата:)

Последна редакция: сб, 26 сеп 2020, 01:20 от Diavolo

# 62
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Доколкото подразбирам (едно птиче ми каза) в този ''чуден'' бг сериал се експлоатират сексуално непълнолетни?
Явно сме ок, 16 г. момичета да правят секс с престъпници.

Този коментар за "Братя" ли се отнася?

# 63
  • София
  • Мнения: 12 387
И на мен ми беше скучно. Няма ги вече лафовете на Тутитата. Героят на Антон Радичев баща на лиглата Ели ли щеше да бъде? Или съм се объркала.

# 64
  • България
  • Мнения: 6 205
Този епизод и според мен беше слаб.
Толкова слаб, че МП заспа още в началото. Laughing

# 65
  • Мнения: 6 159
Този епизод и според мен беше слаб.
Толкова слаб, че МП заспа още в началото. Laughing


И темата е напът да угасне...

# 66
  • София
  • Мнения: 22 936
Май няма да има трети сезон. 😂

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Аз не успях да гледам, ама като ви чета...май няма смисъл.

# 68
  • Мнения: 8 759
Много зле , единственото интересно беше че Парушев е влюбен в Елица и са спали заедно  на морето , така ли  ?!?

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На мен пък не ми беше чак толкова скучна серията. Даже в сцените с Парушев май за първи път се разсмях от три епизода насам. Е, изключвам "иновативния" език на Елица, разбира се.
Много ми е странно как е станала "заварката" между двамата.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
А аз не съм убедена, че са спални действително. По-скоро мисля, че за отмъщение е накарала мъжа си да мисли така, а Парушев го води за носа. Струва ми се, че така ще се окаже накрая. Не я виждам мацката с него в такава близост.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 7 146
А аз не съм убедена, че са спални действително. По-скоро мисля, че за отмъщение е накарала мъжа си да мисли така, а Парушев го води за носа. Струва ми се, че така ще се окаже накрая. Не я виждам мацката с него в такава близост.
Или Парушев е бил пиян и само така си мисли. Все намекват, че е пиянде...

# 72
  • Мнения: 1 377
А аз защо съм останала с впечатлението, че управителя на хотела по морето им даде ваучер за настаняване в Банско ?

И ми беше странно, че сега са във Велинград .

и аз това помня. Както и че се разделиха с управителя с най хубави чувстава.

# 73
  • Мнения: 6 604
Ваучера, който им дава управителя в края на миналия сезон, е за 2 седмици ЗИМНА ваканция в хотела на собственика на БОРОВЕЦ. Естествено, all inclusive. 😜 😂

# 74
  • София
  • Мнения: 5 828
Систърс... и Парушев  SmileSmileSmile

Общи условия

Активация на акаунт