All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 415
  • 622
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 439
За мен пък първи сезон беше най-интересен и комичен.

# 616
  • София
  • Мнения: 3 411
Май няма шанс да върнат оригиналния каст. Намекнаха, че щели да ходят в Гърция по женски, явно ще трябва да се сбогуване и с Ицето... Wink

# 617
  • Мнения: 4 450
Реално само сезони 1 и 4 бяха хубави. На второ гледане 2 не беше лош, 3 ставаше, а от 5 се отказах на епизод 2.

# 618
  • Галифрей
  • Мнения: 4 129
Съгласна съм същото и с мен, разочаровах се доста от  петия. Оная зъбата с конската уста не мога да я гледам.

Не мога да си представя сериала без Ицето, той все пак се води главният герой.  Не мисля,че го махнат. Много хора го гледат заради Ненчо.

# 619
  • София
  • Мнения: 22 948
Те може и да не искат да го махат, ама самият той може да поиска. Grinning

# 620
  • Галифрей
  • Мнения: 4 129
Те може и да не искат да го махат, ама самият той може да поиска. Grinning
Може да ама ще им падне още повече рейтинга. Мен изобщо не ми се гледа тия кокошки в Гърция.
Освен ако не сменят главният герой и то да бъде Владо Михаилов 😁

# 621
  • Мнения: 773
Май няма шанс да върнат оригиналния каст. Намекнаха, че щели да ходят в Гърция по женски, явно ще трябва да се сбогуване и с Ицето... Wink

По-добре да не правят нов сезон само с тези еднообразни женски типажи. Надето е хубаво момиче, но трябва да вземе уроци по дикция. Само актрисата, която играе Евдокия, се справя добре. Другите са супер неестествени.

Само на мен ли ми направи впечатление дългият маникюр на ръцете на 13-годишната Стефани? Такива ли са типичните български момичета на тая възраст?

# 622
  • Мнения: 1 806
Дали има нова тема за сезона , който върви в момента и има ли откъде да се дръпнат епизодите да се гледат предварително? Благодаря
Едит- той пък свърши Laughing

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 07:54 от Nil desperandum!

Общи условия

Активация на акаунт