All Inclusive: Съкровището вътре в теб (сезон 2)

  • 50 399
  • 622
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 27 175
Дона,
скарани са нещо двете семейства и основно жените, така и не се разбра защо. Чакаме фрапиращи флашбеци. Grinning
Знам за Сънито, но мен ме бройте в темата от 5 епизод нататък.
Първите 4 епизода ще ги изгледам на запис малко преди епизод 5, колкото да си припомня събитията, макар че основните неща си ги помня. Simple Smile

# 181
  • софия
  • Мнения: 2 913
Може би съм единствена, но на мен ми хареса!

# 182
  • София
  • Мнения: 22 945
Според мен е по-добре от първия епизод на сезон 2. 😂

# 183
  • Мнения: 17 987
Може би съм единствена, но на мен ми хареса!
И на мен, Сънито ми е много  блудкав

# 184
  • Мнения: 4 449
И аз понеже съм гледала началото на Съни го пуснах, пък то взе че ми допадна. На фона на втори сезон ми е много по-добре, ама да не бързам след една серия, че втори както беше ужасен, не очаквам тук да са вдигнали много нивото.
Мен Ицето и Марияна ме забавляват много повече от Ели и Пламен. Най-вече понеже Ели е ужасна лигла. Такива жени не търпя. А Ицето наистина е ужасен Бай Ганьо, обаче колко такива като него има в реалността...

# 185
  • София
  • Мнения: 4 429





   All Inclusive
         Сезон 3 Епизод 1

# 186
  • Мнения: 1 211
Доста по-добре тръгна от миналия сезон. Беше ми почти на нивото на 1ви. Дано не го развалят. Явно скандала между семействата ще е основния конфликт. Не е много оригинално, но стават и забавни моменти. По-добре от тъпите разводи в предния.
Героя на Ненчо дразни ама си е много реален образ. Направо като излязъл от живота е. 😀

# 187
  • София
  • Мнения: 27 175
На мен не ми хареса, но нз де, пак ще го гледам. пусто българско Wink а и един епизод седмично е супер.

# 188
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И на мен ми се струва, че този сезон може и да е по-добър от втория. Дано не ни е излъгал първият епизод.

# 189
  • Мнения: X
Героя на Ненчо дразни ама си е много реален образ. Направо като излязъл от живота е. 😀
Може да е реален, но е непоносим! Нямам такива в обкръжението си. Един прояви подобни качества и сега не знам къде е, приключи познанството ни, което беше от години, но хората се променят. Понякога нетърпимо.

# 190
  • Мнения: 6 493
Ей като ги насметохме, че нямат лични автомобили, този сезон и зимни гуми са си купили!

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Ама нали бяха скъсани и нямаха пари и работа...? Как баш по НГ са на Банско?

# 192
  • Мнения: 6 493
Сиромашки е направил резервация преди три месеца Smiley

Ицето може да яйцемЪти, а на Пламен да му е потръгнал частния бизнес в гаража.

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Абе хич не личеше да е така, ма карай...филм.
Това бебе да го бяха дали поне как го оставят на тая зълва...? Или дрешки, че пере и глади или нещо...

# 194
  • Мнения: 1 841
Много ми харесва сериала. Гледам го с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт