💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 3 /14.09. - 20.09.2020/

  • 49 751
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 585
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Александър

Ден осми – първа номинационна

Събуден съм от тракащите копитца на Катя и Христа, които нещо се бяха захапали. Настъпи спор относно каширането на Катя в сандъка по време на предишната ни битка. Хриси го взе най-присърце и реши да и‘ играе няколко контрапункта относно как това е пагубно за племето и допълнително срива морала. Ванката също се включи доста адекватно, че показваме слабост в очите на противника и това ще ни изиграе лоша шега.
За един момент даже забравяме да хрупаме джанки, понеже атмосферата бая се нагря. Мислех си да си хвана чукалата и да се изнеса и все пак останах да внеса моята гледна точка. Задънена улица! Отново започнахме да се самоизяждаме и изпоналягваме по земята да пестим и малкото ни останали сили за битката. Как да станем племе, ако само и единствено се дъвчем помежду си? Дали сивите кардинали не нарастват? Лузъри ли сме?
Потегляме с не толкова ведра крачка към арената. Катя видимо раздразнена от всичко (също от липсата на сестра си, а ние тогава не знаем) се захапва с Тодор и си обменят остри реплики. Обсъждаме стратегията за предстоящото изпитание и отново правим грешно разпределение на ролите. Във въздуха от нас се носи една такава абсолютна бездушност!
Тръгваме всички с мене в средата захождайки настрани, обаче разбираме бързо, че трябва да сменим подхода, за да наваксаме. Всеки бърза като гламав и не слуша никого! Перем напреде просто като склопени бикове и се мъчим да се напаснем. Долавяме някакъв синхрон на второто връщане, а моите крака се разраняват здравата. Коланите с които сме затегнати ни
Скрит текст:
ебават пичката лелина!
Как да е – стигаме някак си напреде и се качваме на дървените топчета и там циркът е Балкански. Просто не можем да се движим екипно и емоциите ескалират. Грешни движения, загуба на инерция и нерви. Падаме оттам няколко пъти и Ловците и Жътварите ни повеждат с доста. Със сетни сили достигаме до въжетата и там Рибарите се оплитат съвсем в собствените си мрежи. Тотална липса на координация и само дето не се контузваме в простотията си. Ставаме за посмешище и съжаление на другите отбори и все пак не се предаваме и играем до последно, въпреки че Иво иска да спрем.
Край на битката! Първият ни племенен съвет е факт![/i]

Последна редакция: ср, 16 сеп 2020, 07:56 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 586
  • Мнения: 9 700
Има и още нещо,което до момента не изкоментирахме в темата относно снощната битка.
Николай от Рибарите - за мен основната вина за погрома на отбора на въжето пада върху него. Като първи в редицата от него зависеше да намери пътя в лабиринта. Не подаваше въжетата на Ивайло. Ивайло също грам не съобрази, че въжетата трябва да се държат и предават от играч на играч. Двамата се провалиха с гръм и трясък, но основната вина ляга върху Николай в случая според мен. Както и върху Капитана, който абдикира в тази игра. Отделно не ми стана ясно кой ги подреди по този безумен начин - трима мъже отпред и две жени накрая и кой даде безумната идея да се движат в нишка в самото начало.
Николай е надъхан в игрите, раздава се, но за съжаление е много глупав и без реална преценка.

# 587
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като спомена Николай...



Моделът

# 588
  • Мнения: X
"СкЛопени бикове" - спирам да го чета и този писател...

# 589
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"СкЛопени бикове" - спирам да го чета и този писател...

Не е само това... Ясно е, че там няма академици.

# 590
  • Мнения: 9 700
Случаен таратанци.

# 591
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Усмивката показва, че е точно таратанци.

# 592
  • Мнения: 9 700
Да Simple Smile , но не се въздържах да го напиша черно на бяло Simple Smile

# 593
  • Sofia
  • Мнения: 3 795
Случаен!? Колко да е случаен?!
Ловците - определено най-силните играчи и само голямото им его би им изиграло лоша шега.
Жътвари - като изключим двете кифли, останалите са добре балансирани, не блестят със супер качества, но работят добре в екип и, ако се изслушват, и мислят заедно могат да стигнат далеч. Приличат ми на работни пчелички.
Рибарите, ех рибарите.... нито силни, нито работни, ето тук е сбиртока - не ставаш  за ловец и за жътвари не си, абе я отивай при рибарите, пък да видим, какво ще стане.😃
Само Мая не разбирам защо е там!
Ивана - дори не искам да я коментирам - не си заслужава тракането по клавиатурата.

# 594
  • Мнения: 7 848
Не я жалете Мая. Може и за добро да е.
Нали накрая трябва по един представител да остане като ги направят един отбор.
Така може да се класира на финал.
Иначе се чудя как може толкова тъпи хора на едно място да съберат. За нас, зрителите е добре, че е забавно.
Досега само с рибарите се смея.

# 595
  • Мнения: 1 902
За снощният епизод през моя поглед Blush.
1.Ловците няма да ги коментирам. Те са ясни.
2. Жътварите - ейй тея гнусари Ивана и Митьо-Тъпото - пълен отврат. Оная не спря да се превзема, а Тъпото да и приглася. Точно  п*тьо. Вайс застана на страната на Сюзан (логично), тая пък ми е адски антипатична. Симона в картинката не я виждам. Поправям се за Джералдин - мило момиче е, сбърках, като я подцених и обидих в началото. Любомир и Жандармериста ми се издигнаха в очите чисто като човешки качества, за спортните - все още нямам какво да кажа.
3. Рибарите.....Ах, Рибарите Grinning ММ каза, че стават за комедианти. То бива, бива - ама това тяхното на нищо не прилича. За тях мога да кажа, че най-слабото им звено е пилотчето, дори Катя не е толкова слаба, колкото този индивид.

П.с Довечера преполагам, че Жътварите ще загубят. Единият номиран от тях ще бъде Димитър с 3 гласа, след снощното фиаско. От Рибарите ще са...предполагам Катя и Пилота.

# 596
  • Мнения: 1 726
Забелязахте ли как пропуснаха да дадат рибарите как минават по онези колчета.Няколко пъти ги дадоха как падат в началото и накрая, когато другите бяха далеч напред ги дадоха как са стигнали до края.Силно се съмнявам да са минали от начало до края.Май пак е имало помощ от продукцията за да стане нещо като състезание.

# 597
  • Мнения: 1 419
Въобще не са ми смешни тея рибари, а ме е яд на тях и на тея продуценти. Септември го чаках основно заради предаването, а сега...пълно разочарование. Все едно на терена са два отбора само. Направо искам да прескоча епизодите и да се озова в предаване в което ги няма Ивайло мегаломана, Катерина сестрата, Иванка инфлуенЦърката  и Димитър йезуита.

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Джери и на мен започва да ми харесва.Не е лигла.

# 599
  • Мнения: 8 813
Каквото и да си говорим за Тодор и другите от отбора,колкото и да се хапят помежду си,когато са в състезание са железни.Удоволствие беше да ги гледам снощи-като един.Всеки се раздаде,но според мен снощи Тодор като капитан се справи отлично./а по принцип хич не го харесвам/.Изглежда ми най-мотивирани,най-целенасочени ,да играят играта.
   Жетварите  и те горе -долу са  добре,но там има много режисура и много театър.Тая пък Ивана къде е расла,че такава принцеса се извъди?Каква е нейната история,има ли нещо руско,тук ли е родена,с какво се занимава,освен да цупи джуки. Тя и Христа едва говорят разбираемо с тия джукища.
   Рибарите,ах,рибарите.Жал ми е за Мая и Иван.Пилотчето откъде извади това самочувствие?!

Общи условия

Активация на акаунт