За филмите от детството ни и спомените, които имаме.

  • 7 562
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
"Синьо лято" и разбира се "Васко Дагама от село Рупча", Иван Ласкин е първата ми либофф  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 463
Ех, тоя Чесмир и аз го харесвах Hug
Наскоро си свалих  "Симейство Мейзга" -много са ми смешни и за крокодила Гена и Чебурашка .
А помните ли Арабела ?
Обожавах Мечето Ръкспин ,Трите мечета , Смехораните, Пчеличката Мая -имам си и плюшена.
Сега детските филмчета не са толкова забавни #2gunfire
В събота сутрин ставах рано за да гледам за Шнорхелите Joy

# 17
  • Мнения: 3 268
"Ну,пагади!" можех даго гледам безкрай,"Кимба,бялото лъвче" и "Войната на таралежите"-това е моят топ 3

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
А спмняте ли си за "Чоки"имаше там някава пирамида...От анимационните мног харесвах"Бискитите"и"Смехораните" о какви времена само бяха с нетърпение очаквах милион и едно желания....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Тази тема я имаше до преди няколко  дена, дори феновете на Синьо лято се разбраха догодина да летуват в градчето където се развива действието Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123430.0

# 20
  • Мнения: 2 212
Сетих се още едно любимо сериалче "Островът на съкровищата"  Grinning
А иначе за детските български филми, както и "Синьо лято" не ги споменавам, защото те са си по подразбиране.

# 21
  • Мнения: 639
Освен всички тези до тук и "Доктор Снагълс" и "Джейми и вълшебното фенерче" и един много красив и малко тъжен, руски филм "Звездното момче"
"Арабела"ми беше фаворит

# 22
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Изброените дотук ми бяха любими и на мен. Сещам се още за Смърфовете и Розовата пантера.

# 23
  • Мнения: 321
  По наше време имаше доста интересни филмчета, и така като по прегледах отгоре отгоре май 99,9% от тях са изброени (за останалия 0,01% не се сештам  Joy) .
  Да вземем да се свържем с БНТ да се разровят из архива и да почнат да ги повтарят "Ферди мравката" , "Пчеличката Мая" , "Смърфовете" , "Ну пагади" ......... , и игралните филми де . Бих ги гледала с удоволствие Wink

# 24
  • Мнения: 515
 Laughing Hug
Помня, че всички детски филмчета, които гледахме, после ги разигравахме до късно вечер. От 10 деца ( 6 от които внуци на баба ми Simple Smile аз бях най-малката и трябваше да съм доволна ако ме включеха в играта.  Обикновенно не ми оставяха шанс за личен избор Laughing. Например от 7-ката на Блейк бях Вили  Laughing (определено 3-то степенна роля) и освен да търча наоколо и да подавам това онова на Ейвън, Джена или Блейк - друг избор нямах Sad Laughing.

Ах спомени, спомени. Имаше един по-висок насип пръст (когато правеха нов път) и там играехме на Призраци в блока. По същото време се поздравявахме и както правеше Г-н Тау.Помните ли го?

Освен това имахме и горичка с млади борчета и елхички. И там голяма игра падаше със 7-ката на Блейк. Понеже беше лято - облечени с тениски (т-шърт де Wink и къси панталонки, и цял ден обикаляне по горичката потни (доколкото може да се изпоти едно дете), след като излезехме от горичката бягахме на чешмата да се мием, че от бодличките на елхичките много ни сърбеше.   ooooh!

Съжалявам за подробният пост, многоми се иска и дъщеря ми да има такова детство. Изобщо не ми се иска да виси пред компа още на 8. Но...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 526
А по "Евроком" ще дават отново "Синьо лято" от 16 септември всяка събота и неделя от 15 ч. Дано наистина да е така, че от кога го чакам този филм Simple Smile))) И като гледам по постовете не съм само аз запалена Simple Smile)))

# 26
  • Мнения: 8 917
А спмняте ли си за "Чоки"имаше там някава пирамида...От анимационните мног харесвах"Бискитите"и"Смехораните" о какви времена само бяха с нетърпение очаквах милион и едно желания....
Дааа, Децата на Чоки Grinning

# 27
  • Мнения: 2 550
Някой може ли да даде линк към "Синьо лято"?
Аз никога не съм го гледала, а всички много ми го хвалят  Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Самурай
Чудесата в семейство Мелъп
Тайнствените златни градове

И още мога, ако се почеша по тила newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
"Мечето Ръкспин", "Смърфовете" ...

Общи условия

Активация на акаунт