Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (2)

  • 47 177
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 373
Сигурно се опитва и тя да навлезе в драмата и сериозните роли като Демет Йоздемир. Ама няма как да стане. Не стават.

# 46
  • София
  • Мнения: 5 334
Сигурно се опитва и тя да навлезе в драмата и сериозните роли като Демет Йоздемир. Ама няма как да стане. Не стават.
Демет не е прекрасна в "Домът", ама имаше шанс с Ибрахим като партньор, а и с останалите в каста, и някак дръпва. Все още играе еднообразно на моменти, поне според мен, но съм впечатлена, че е надраснала "Птичката", като че ли.
Ама Бурджу... Sad Просто не я виждам. Както не виждам и някои други типични "ром-ком" актриси да играят в по-"драматични" роли, ама... Мое мнение. Grinning

# 47
  • Мнения: 1 373
Да, като Елчинката например. В сериалите с Къванч хич не беше на място, във "Времето лети" беше малко дървена и със странен грим, но я бях харесала. Изпълняваше хубави песни там.

# 48
  • Мнения: 28 068
И Йозгето не става, една от "слънчевите момичета". Като цяло тъп сериал. Хич ли не мислят като приемат ангажимент?!

Коя Йозге?

# 49
  • Мнения: 1 373
Объркала съм се Бурджу Йозберк била. Аз се сетих за Йозге Йозберк, както и да е и нея не я харесвам. Smile

# 50
  • Мнения: 28 068




Скоро ще започнат снимките нa нов 8-сериен турско-американски интернет сериал "Alya" с Jandae Perçem, Едис, Гонджа Вуслатери, Алпер Атак, Ханде Атаизи и Джем Куртоoлу. Режисьор Джан Евренол. Ще снимат в Турция и Ню Йорк. Трилър, научна фантастика.







Шюкран Овалъ и дъщеря ѝ Михран Ела ще участват в следващата серия на Мениджърите. Tанцьорката на пилон Joy

https://www.instagram.com/p/CFP9H8Pg0yl/

# 51
  • Мнения: 1 373
Само Буура липсваше в такава роля. Rolling Eyes Laughing Оная предната дето прилича на Галена май е Хатидже Шендил?
Едис защо така се хвърли да снима сериали? Видях го в Мениджърите, не ми хареса много като актьор. Правеше хубави песни ама тая с Гюлшен не ми хареса.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 334
Само Буура липсваше в такава роля. Rolling Eyes Laughing Оная предната дето прилича на Галена май е Хатидже Шендил?
Едис защо така се хвърли да снима сериали? Видях го в Мениджърите, не ми хареса много като актьор. Правеше хубави песни ама тая с Гюлшен не ми хареса.
С Гюлшен песента бива (с изключение на фразата "sahibine gel güzelim" Rolling Eyes), обаче клипът ме дразни. Иначе няма слаба песен Едис, поне според мен.
Едно време Едис показваше някакви актьорски умения, снимаше се тук-там, после го завъртя музиката и сцената. Grinning Не блести като актьор, факт, обаче има много мек глас. Ми, предубедена съм, пък, какво да се правя. Харесвам си го. Grinning Yellow Heart

Буура ми е слабост, Екин също е там. Това ми стига поне да почна сериала, пък ще видим (колкото и тематиката да е жива пропаганда, чак дразнеща).

# 53
  • Мнения: 1 373
Едис и аз го харесвам, но като външност и певец. Като актьор май не, но кой знае може да се ошлайфа. Wink
Мурат Далкълъч дето учил актьорство не се бута във филми и сериали, а Едис го направи. Не го очаквах от него. И Мурат Боз не мога да възприема като актьор.

# 54
  • Мнения: 27 452
Едис и Мурат Боз не съм ги гледала ,като актьори. Буура Гюлсой е великолепен,всичко играе.  
В комедия съм го гледала и в драми и сега историческото.
Хатитдже Шендил я харесвам.След като роди слезе от екран и сега е нейното завръщане. С Йозджан Дениз ми харесват като тандем ,говоря за Част от мен даваха го по бтв.
Нещо си е правила устните и се е загрозила .

Благодаря на потребителката за книгите Тези дни ще пробвам да ги изтегля и ако не успеем ще ви пиша за помощ.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2020, 13:03 от femmi2

# 55
  • Мнения: 1 373
Хатидже за мен е слаба актриса. Гледах я в Диля с Еркан. Красива е, но не може да играе.

# 56
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много съжалявам, че и турските актриси "откриха" пластичната хирургия...
Красотата им беше именно в естествеността, имат толкова много интересни лица с различна красота - и типично източна и неочаквано и смайващо различна.
Засега умерено сякаш правят "поправките", но много от тях ме загубиха като фен след корекциите - първата, за която се сещам, е Бирдже Акалай. Въобще не мога да я възприема с тия джуки. А беше такава хубава жена!
 За Мине Тугай също казват, че има, но ако е така - при нея са перфектни, много харесвам лицето й.

Хатидже и за мен е слаба актриса. Много статична и неизразителна.

# 57
  • Мнения: 1 373
Бирдже е добре, виж Бюлент Ерсой. Laughing Мен ме дразни промяната в Данла Билич, беше си много по-хубава преди корекциите.

Последна редакция: пт, 18 сеп 2020, 12:35 от ~Carolina~

# 58
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Бирдже е добре, виж Бюлент Ерсой. Laughing Мен ме дразни промята в Данла Билич, беше си много по-хубава преди корекциите.
Е, Бюлент е карикатура направо. Сещам се за горкия, жалък вече, Мики Рурк, като го гледам. Какъв мъж беше! А на какво се направи...Това зорлем да се загрозиш толкова би трябвало да е наказуемо

Дамла Билич не знам коя е.

# 59
  • Мнения: 1 373
Влогърка. Е ако става въпрос не ми харесва сега външният вид на Силвестър Сталоун, Жан-Клод Ван Дам и Джон Траволта.

Общи условия

Активация на акаунт