Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (2)

  • 47 784
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 901
Толга беше голямата любов на Беррин във Времето лети. Wink И в Пойраз Карайел май се беше появил. Беше женен за Йелиз Шар, но се разделиха.

# 691
  • Мнения: 7 900
Еее, как бе, Феми, Толга Гюлеч е голям сладур. 😀
Последно съм го гледала във Фазилет, а за първи път го видях във Времето лети, но после не гледах сериала.
А в Пойраз Карайел такъв психопат изигра, напълни ми душата.

Сега не мога да се сетя къде още съм го гледала, но от мене има отлични референции. 😀

Неверният за първи път ми доскуча, нещо бавно ми се стори действието.
Джиндоруков не го харесвам, но като за гадняр добре се справя.
Доволна съм от новото докторче, колегата на Асия, че не мога да издържам само на лошотии.
Нека да има и малко позитивни образи, докато не ги окепазят за нуждите на сценария. 😀

Кари, изпреварила си ме за Толга, но няма да трия.

Феми, щеше да пишеш за мъжа на Хазал.
Сложи го в скрит текст да не досаждам на другите.

# 692
  • София
  • Мнения: 5 334
По повод промяната на деня на излъчване на "Вратата" от сряда на събота, феновете на "Вратата" гледали снощи "Домът", с което му гарантирали доста добър рейтинг. Явно има някакво негласно споразумение феновете на двата сериала да се подкрепят, за да не свалят нито един от ефир. Поне това виждам из туитър. Ако действително е така, може само да ме радва - независимо за кои сериали става въпрос, всеки един си има някаква фенбаза, и всички ние много добре знаем ужасното чувство, когато ти спрат любим сериал изневиделица. Тъй че такава подкрепа е само похвална. Green Heart

# 693
  • Мнения: 27 633
Тинчееее , не мога да не забележа аватара ти Sunglasses
 Оф , нямам търпение за хабери и да ни зарадва .  Ще почне сериал и ще е бомбастично така пишат.

 раздава автографи Sunglasses


 Пепелче , не съм гледала Толга Гюлеч никъде  веднага фиксирах, че е симпатяга . Значи е добър артист по ваше мнение.

 За Хазаления мъж
Скрит текст:
Това е втория му брак с Хазал Кая .Първият  път се развежда . Творчеството му не съм следила ,само положителни неща казват запознати. Има награда и като режисьор ако не греша . Хазал са голяма разлика , но вазното е че имат сплотено семейство и го дари с дете.

Това ще го пиша извън спойлера .

Али Атай  скоро почва нов сериал в ролята на прокурор  Селим Кара. .
Другата главна роля е Алперен Дулмаз , който ще играе  младеж с проблеми в престъпна среда .
Вече са почнали снимките . Сериала ще се казва Последно лято и ще го излъчи фокс тв.
Ще му фърла е поглед, като стартира. Харесвам Алперенчо . Heart Eyes

Единствено Алито ми хареса на рождения ден на жена си, когато се усмихна и прегърна през кръста .

Бащи и синове . Кюстендилов с малкия Марсел и Фико .

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 22:00 от femmi2

# 694
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пепелче, какво е играл тоз Толга във Фазилет? Че от снимката не мога да се сетя.

А в Неверния се появи Кенан Едже. Не съм го виждала доста отдавна, 6-7години. Беше хубав като по-млад. Сега пак не е лош, но го няма чарът, поне засега не го виждам. То само 2-3 кадъра все още съм гледала де.

Много ми е интересен развоят на събитията. Ася започна да върши неща, които не одобрявам, но все още съм на нейна страна. Опасявам се обаче, че е способна да стигне твърде далеч.

# 695
  • Мнения: 7 900
Феми, благодаря за инфо то за Али А.
Ще го видя значи щом ще играе с Алперен. 😀

Ох, Кюстендилов как го харесвам, още в Милост го забелязах, но в Чукур направо се влюби.
Там още в десетина мъже се влюбих, де. 😀

Светълче, Толга беше най- големият син във Фазилет, неуспешен по критериите на баща му и т. н. 😀

Кенан Едже, чудех се как се казва, малко е повяхнал. 😀
Но все пак е симпатяга.
Той ли беше гадже с една по- голяма актриса, сега играе във Феникса, но не се сещам за името й?
Не знаех, че се е оженил за мениджърката. 😀

Спирам с клюките, но нямам против, ако някой продължи. 😀

# 696
  • Мнения: 901
С баба Хатидже Аслан бяха заедно.

# 697
  • Мнения: 7 900
Погледнах някаква серия на Феникса хем  да видя Алп Навруз как е момчето, че нали ще се конкурират с Ибо в сряда и гледам Хатидже яко се кокори там. 😀
Този сериал доста серии е навъртял явно се гледа.

# 698
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Пепелче, на снимката изглежда къде-къде по-готин, че и по-млад този Толга. Във Фазилет не го харесах ( ама и конкуренцията на другите братя беше голяма:smile:)

Какво започва с Ибо?
Значи Домът е приключен, щом започва нещо ново. (Голяма съм логичка, нали?Simple Smile)

За Неверния: някак му личи, че не е много турски сюжетът, че е заимстван.
Но пък е интересно да се види турцизиран (кофти дума, ама "потурчен" пък има друг оттенък).

# 699
  • Мнения: 901
Е, нали знаете, че трябва да е потурчен сериала, иначе няма да се гледа от общата аудитория. Сега, ако беше интернет сериал можеше да е различно. Wink
Гледам Невинните. Нещо в сценария все ме дразни, но продължавам. Тия торби в другия апартамент са много фантастични. Кой би допуснал такова нещо? То ще е страхотна воня в този жилищен блок. Кой би го позволил?
Kefaret (Покаянието) почва тази неделя.
İyi Aile Babası (Татко за пример) почва на 3-ти декември. Не мога да възприема Тимур без мустаци. Laughing Харесва ми каста, но ми се струва, че няма да издържи дълго сериала.


Пак ми се натрупаха много сериали, не знам кое да гледам по-напред. People Ok Woman Гледам и Откраднат живот и американски и нещо трябва да отпадне. Smile

# 700
  • Мнения: 5 849
Отделни, специфичн за турската публика ситуации може и да вкарат, за да направят повече серии. Но сериала се харесва най-вече защото всяка жена, която е изпадала в подобна ситуация и не е реагирала по същия начин се чувства отмъстена. Гледа и си казва - така му се пада на Неверния, така им се пада на приятелите, браво момиче.
Лично за мен е абсолютно неприемлив начина на действие и постъпките на ГГ.
Най-първо каква е вината на приятелите, които са разкъсани към кого да бъдат лоялни. Ако й кажат - тя ще ги намрази като лошите вестоносци.
Ако напр. тя предполага какво прави Неверния, но се прави на разсеяна пак ще ги намрази защото ще й наврат в лицето гадната истина.
Ако всичко се разкрие и те все пак решат да дадат шанс на брака си приятелите пак са в необрано лозе.
Така че за приятелите полезен ход няма.

По отношение другите действия. Ако измамената заработва добри пари защо просто не си вдигне чукалата и детето и да се махне с достойнство. Остави неверника на любовницата, тя да му бере дертовете. Като забежката стане явна и ежедневие много бързо ще си покаже рогцата хубавеца. Това би било много по-ефикасно отмъщение отколкото всичко друго.

На практика обаче почти никоя жена с изневеряващ мъж не разсъждава по този начин.

# 701
  • Мнения: 7 900
Даре, няма как да си вдигне чукалата с детето.
Нали виждаш той как се е фиксирал върху получаване  на попечителство над него.
А приятелите пазеха тайна не  от деликатност , а от чиста завист и злоба, и това я нарани.
Така го усещам аз, де.
И всъщност най се кефя на техните мъки. 😀

Аз не бих могла дори да измисля всичко това, което тя направи, но съм злопаметна душа и въобще не я осъждам. 😀
Все пак това е филм и така приемам случващото се, в живота уж има законови пътища (друг е въпросът дали са  ефективни).

# 702
  • Мнения: 901
Да, прекалено е хладнокръвна и здравомислеща. В истинския живот не знам дали би имало такава жена или мъж, който действа така в такава ситуация.

# 703
  • Мнения: 4 369
В английската версия детето повлияно от думите на момичето-приятелче с разведените родители каза, че не иска да напуска града, защото тук са му приятелите, дома и т.н. Майката затова не иска да напусне града, да не нарани по никакъв начин детето си.
Пепелче, и аз съм на същото мнение за "приятелските" семейства. Ако се колебаеха м/у нея и съпруга й, то нямаше да ходят с любовницата му на почивки и сбирки. Тя едната нали си каза, че винаги са я чувствали надменна, над тях. За мен тя е много успяла жена, която се е трудила денонощно, а "приятелките й" едната домакиня с мъж, който не й обръща внимание и не я уважава, а другата без семейство и на по-ниско ниво в йерархията на болницата. Чиста завист!

# 704
  • Мнения: 901
Такова нещо не се казва, но не трябваше да толерират и поведението на Волкан. Всичките са му съучастници.

Общи условия

Активация на акаунт