Търся терлици

  • 3 001
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Само да ви кажа, че преди 2 месеца бях в склада на Бикал и оттам ме уведомиха, че внасят терлици само до 21-ви номер. Попитах защо ? Шефа така бил преценил  Shocked За мен е смешно защото голяма част от бебоците, ходят усилено след годинка, а тогава вече носят 18-19 номер и след 2 номера край Sad Много тъпо защото терлиците са им страхотни. В сайта на Бикал номерацията е май до 25, но за съжаление няма да ни огрее.

# 16
  • Мнения: 259
Само да ви кажа, че преди 2 месеца бях в склада на Бикал и оттам ме уведомиха, че внасят терлици само до 21-ви номер. Попитах защо ? Шефа така бил преценил  Shocked За мен е смешно защото голяма част от бебоците, ходят усилено след годинка, а тогава вече носят 18-19 номер и след 2 номера край Sad Много тъпо защото терлиците са им страхотни. В сайта на Бикал номерацията е май до 25, но за съжаление няма да ни огрее.
Къде, точно се намира този склад и дали може да се купува на дребно.

# 17
  • Мнения: 3 323
На женския пазар , бабите продават вълнени за дребни пари. По 1-2 чифта на сезон износват моите. отдолу нямат кожа или подметка . Като се протрият - хвърлям. Баба преди ми плетеше и кърпеше но почина, и оттогава - Женския пазар.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Няма смисъл да обяснявам къде е склада защото не продават на дребно  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 272
Тези, които аз гледах пролетта на ТСМ, струваха около 8лв., ама когато му потрябва на човек нещо-по закона на всемирната гадост-не може да го намери. #Cussing out

# 20
  • Мнения: 1 860
 Как ме запалихте по тези терлици. Вярно много са сладки тези на Бикал. Опитвам да намеря дали кой ги продава тук, ама ядец. Crossing Arms

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Напишете официално писмо-запитване към вносителя,че има нужда от такива чорапи големи номера и да ги внесе.Да не се прави на интересен Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт