АПРИЛСКИТЕ И МАЙСКИТЕ ДЕЦА ПОСРЕЩАТ ЕСЕНТА

  • 13 664
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Честито Весиии, много сили и здраве за теб и всички около теб  newsm51

# 46
  • Мнения: 435
Честита рожба, Веси!  bouquet Heart Eyes Не мога да ви пожелая нищо повече от здраве! Всичките ти мъже да те слушкат и боготворят!
Бързо възстановяване, Веси!
Батко Вики да ти помага Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 341
И ние искаме на театър!!!!!
Ох, ама за съжаление ще трябва да ходя на работа тази събота, а и нещо съм малко болна. Кети щея водяттам баба й и дядо й. Но за другата може да се разберем нещо. готино е , че децата докато са на театър ние може даси лафкаме и да си ги гледаме на телевизорчето.

# 48
  • София
  • Мнения: 572
ЧЕСТИТОООООООООООООО Веси!!!
Много да те радва малкият мъж.И едно конкретно пожелание на ухо: да ви се разминат леко коликите  Wink !

# 49
  • Мнения: 6 243
Веси, жестит ти малък мъж!

@Жени, не съжалявай за яслата. повече ще съжаляваш, ако я запишеш. Като сисимня какъв ужас беше с баткото, дори не ми се помисля да пратя Ирина на ясла.

@ Зори, при нас "аз"-ът е в крайност. У нас всички сме рогати, а от четиримата, тримата сме телци (таткото е един козирог), така че никой не се впечатлява особено. Просто всички сме яко егоцентрични. Но двете деца са жив панаир, като вземат да се препират чия майка съм. Това им е любимата игра. Хващат ме от двете страни и почват да си крещят "Туй мойта мама". И баткото й влиза в тона и той крещи с цяло гърло. Пробвахме ги да ни разделят - единия да иде при таткото, ама таткото не ги интересува.

Преди малко Ирина ни разсмя и ми се иска да ви разкажа историята. Взела е един пластмасов пингвин - играчка и ни обяснява: "Пингвина иска муца (иска да суче). Аз дам пингвина да муца. А! Къде ми е цицата, бе!?" Ама толкова искрено взе да си оглежда под блузата, все едно щеше да я намери тая цица hahaha

# 50
  • Мнения: 1 341
"Пингвина иска муца (иска да суче). Аз дам пингвина да муца. А! Къде ми е цицата, бе!?"
Joy Joy Joy
Сладурка малка.
Кети от един - два месеца вече не суче. Не проявява интерес. Но ония ден си разглежда цоките и ми обяснява. "Мамо, аз нямам цоки, аз имам пъпки. Ништо, станат пълни и цокам" (защото, за да я отбия, т.е. да започне да пропуска кърмения й обяснявах, че трябва да поизчака, за да се напълнят). И от там като си стиска "пъпката" и като се опитва да си я лапне. Чудихме се да се смееме ли да обясняваме ли, кое по-напред

Явно започват да се откриват със заключения

# 51
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето пускам обещаните снимки:
http://outdoors.webshots.com/photo/552116135/2899857270055448238gpkZVP
Отдолу с next следващите. Има описания, но някой ако иска "разяснения" съм насреща 

# 52
  • Мнения: 435
Еми, чудесни снимки Hug Колко са големи вече дечицата ни!
А за цицките на госпожичките нямам думи Joy

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Еми, аз не мога да видя снимките. Дава ми грешка. Sad

# 54
  • Мнения: 507
Еми, аз не мога да видя снимките. Дава ми грешка. Sad

И аз така Cry

# 55
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, аз не мога да видя снимките. Дава ми грешка. Sad

И аз така Cry
Пуснете ми мейлчета да ви пратя покана от webshots-a, явно някъде става, някъде не

# 56
# 57
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
и моя няма защо да крия: Simple Smile
anuschka@abv.bg

# 58
  • София
  • Мнения: 2 210
Готовоооо

# 59
  • Мнения: 507
Еми, страхотни са снимките! Колко бързо сякаш мина времето и и децата станаха малки мъже и госпожици Laughing

Общи условия

Активация на акаунт