Страшки от форума - 2

  • 77 269
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 800
Цитат
Ваксини нямам повечето, защото имам фобия към игли
Това си е реална фобия и не виждам страшка 😉 Аз имам всички ваксини, но всичките ми лекари ме познават и знаят че шанса да припадна клони към 99% 😉 Ваксини и взимане на кръв при мен става само в легнало положение

# 301
  • Мнения: 2 998
Става въпрос за зареждането на коли с ток.
Цитат
Който няма възможност за зареждане, значи е набутан в гаден блок без гараж. Тоест, няма доходи и пари.
Тия бедняци в блоковете и то без гаражи, как живеят се чудя.

# 302
  • Мнения: 9 365
Става въпрос за зареждането на коли с ток.
Цитат
Който няма възможност за зареждане, значи е набутан в гаден блок без гараж. Тоест, няма доходи и пари.
Тия бедняци в блоковете и то без гаражи, как живеят се чудя.
Лицемерието и снобарството във форума край нямат. Отвори темата за бюджета : ако парите ти отиват за цигари и марков алкохол, няма нищо, ама, ако някоя майка се изпусне да каже, че купува на децата си за обяд дюнери  или готова храна - край анатема, сакън всички само био и скъпи ресторанти посещават.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Сигурно вече ще са изпукали от глад щото ресторантите дълго време не бачкаха. Ама дюнерите бяха на линия Simple Smile

# 304
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Аз съм любопитна ако ги посети човек дали и те не са набутани в някой гаден блок без гаражи, но във форума се изживяват като фини дами, които всъщност имат каруцарски начин на изказване.
Между другото, чудя се как нашите баби и дядовци, майки и бащи, които са се хранили без да се съобразяват с подобни био и други подобни, са достигнали възраст 91-97 години.

# 305
  • Мнения: 2 638
То, при тях( бабите ни), си е било баш био.

# 306
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 030
Аз съм любопитна ако ги посети човек дали и те не са набутани в някой гаден блок без гаражи, но във форума се изживяват като фини дами, които всъщност имат каруцарски начин на изказване.
Между другото, чудя се как нашите баби и дядовци, майки и бащи, които са се хранили без да се съобразяват с подобни био и други подобни, са достигнали възраст 91-97 години.
Израснали са в свят с чист въздух, вода и храна близо до природата. Работели са много, движели са се много, нещата са били простички.

# 307
  • Мнения: 5 021
Вие вярвате ли,че био храните са био?

# 308
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Аз съм любопитна ако ги посети човек дали и те не са набутани в някой гаден блок без гаражи, но във форума се изживяват като фини дами, които всъщност имат каруцарски начин на изказване.
Между другото, чудя се как нашите баби и дядовци, майки и бащи, които са се хранили без да се съобразяват с подобни био и други подобни, са достигнали възраст 91-97 години.
Израснали са в свят с чист въздух, вода и храна близо до природата. Работели са много, движели са се много, нещата са били простички.
За въздуха не съм сигурна. Недалече от Пловдив има оловно-цинков завод, до София също. Пръскало се е с какви ли не отрови заради комари и какво ли не. Майка ми е разказвала, че са били седнали лятно време вечер в двора да вечерят на уж чист въздух и минава селскостопански самолет, и пръска с ДДТ. Имало е и нитрати също в храните. Иначе за движението, да, много се е ходило пеша, пътувало се е с автобуси, работило се е много, земята се е обработвала на ръка.

Bubolina73, аз вярвам, че храните не са био, но цените им са био. Wink

# 309
  • Мнения: 8 082
То, при тях( бабите ни), си е било баш био.
Био, био... колко да е био, като през един баир е открит рудник Wink Не са живели в 19 век, а през 20ти все пак. Пък и колко точно са обръщали внимание на еконормите... А и торенето - едно към гьотере, домашни марулки с нитрати мноооого над нормите, щото са торени "само" с оборска тор Wink

# 310
  • Мнения: 3 315
И какъв процент доживява тези цифри? Малко на изуст говорите понякога. Сега човек сам си го причинява, с тези безумици които чете в интернет как да се храни, какви невероятни пречиствания да си прави и т.н.

# 311
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
И какъв процент доживява тези цифри? Малко на изуст говорите понякога. Сега човек сам си го причинява, с тези безумици които чете в интернет как да се храни, какви невероятни пречиствания да си прави и т.н.
Какъв е процентът не знам, но моите съседи, имам предвид тези, родени между 1920-1940 година. "Най-младият", който почина беше на 87 години, всички други бяха над 90, когато починаха. Като поколението, което е дошло след 1950, от тях много починаха твърде рано. Не знам причината, но имаше един момент, когато направо беше страшно, всеки месец си отиваше някой на възраст между 50-60 години. Разбира се причините са много и различни.
За четенето в Интернет съм напълно съгласна. Много хора, които нямат понятие, а също и такива, които искат да направят бързи пари, пишат какво ли не. Тъжното е, че има лековерни хора, които следват съветите им.

# 312
  • Мнения: 3 315
Всичко е готово за пари да те пречисти, излекува, и като цяло всякакви процедури, които тялото на човек само си прави. Постоянно вадят някакви изследвания винаги от преди 100г. за еди какво си, и всичко се втурва.

# 313
  • Мнения: 2 638
Ами, дядо ми е бил роден 1930. Доживя 90. Нямало коли, с волове всичко- земя, до другото село. Всичко от градината. Захар вкъщи е било лукс. Цвекло предимно, петмез. Месо рядко е имало, също. Водата от кладенеца.
То, при тях( бабите ни), си е било баш био.
Био, био... колко да е био, като през един баир е открит рудник Wink Не са живели в 19 век, а през 20ти все пак. Пък и колко точно са обръщали внимание на еконормите... А и торенето - едно към гьотере, домашни марулки с нитрати мноооого над нормите, щото са торени "само" с оборска тор Wink

# 314
  • Мнения: 6 311
В оборската тор също има нитрати и то немалко.
Био доматите не са чак толкова био, ама поне на  вкус го докарват, то не ми се мисли онези гумените какви са Joy
На който му е интересно, може да потърси какви са изискванията за био зеленчуците.
Земята на времето е била много по богата на хранителни вещества.
Забождаш 5 домата и нямаш грижи.
От непрекъснатото засаждане земята обеднява с годините. Без тор и пестициди нищо не става. Населението няма как да се изхрани иначе. Ще има недостиг и така.

Общи условия

Активация на акаунт